Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ispada da smo mi ovde branili to sto je antic pozvao mrdju. ceo prelazni rok pokusavam da objasnim da je mrdja prevara od igraca.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Da, da, ovde na ppp-u smo inače odavno postigli koncenzus da je pozivanje Mrdje 1 fantastičan potez. <_< Ali ako misliš da umesto Mrdje može da uleti Rakić/Ubiparip/random kadet Partizana onda se i mogu složiti sa tim...biće podjednako beskorisni tako da je na kraju sve jedno.

Link to comment
Dragan Mrdja01-02 Etoile Rouge Belgrade SER 1 0 02-03 Etoile Rouge Belgrade SER 25 4 03-04 Etoile Rouge Belgrade SER 5 3 04-05 Etoile Rouge Belgrade SER 7 0 05-05(août) Etoile Rouge Belgrade SER 1 0 05-06 FC Lierse BEL 20 2 06-06(août) FC Lierse BEL 4 0 06-06(déc) Zulte Waregem BEL 5 0 07-07(déc) FC Khimki RUS 6 2 07-07 FC Lierse BEL 6 0 08-08(juin) FC Khimki RUS 3 0 08-09 Vojvodina Novi Sad SER 27 13 09-10 Vojvodina Novi Sad SER 26 16
au očajana koju foru je ovaj preživeo do 2009?
Link to comment
Da, da, ovde na ppp-u smo inače odavno postigli koncenzus da je pozivanje Mrdje 1 fantastičan potez. <_< Ali ako misliš da umesto Mrdje može da uleti Rakić/Ubiparip/random kadet Partizana onda se i mogu složiti sa tim...biće podjednako beskorisni tako da je na kraju sve jedno.
Pa u tome i jeste cela poenta. Umesto dokazano beskorisnih pozvati one od kojih možda bude nešto, ako se ne uspe, pozvati nekog novog i tako dalje...Po zakonu velikih brojeva™, nabasaće se pre ili kasnije na prijatno iznenađenje, ili će se makar izdefinisati ko je totalno beskoristan. Bar da smo neka monolitna ekipa koja se uigrava i kida u svakom meču, nego te prijateljske i slabije zvanične mečeve igramo sa ekipom u kojoj 30% igrača dođe da se vidi sa rodbinom pa folira povredu, ulazi u njih i kuso i repato, a na terenu se nakon 5 minuta svi pitaju kad će više taj ćelavi peder da svira kraj. Edited by Filipenko
Link to comment
ispada da smo mi ovde branili to sto je antic pozvao mrdju. ceo prelazni rok pokusavam da objasnim da je mrdja prevara od igraca.
Odgovorio sam samo na post iznad. Znam da ti ne branis Mrdju. Ovdje samo zelim da kazem (srecom nisam sam) da ne mozes nikako reci da nemaboljeg ako ne isprobas neke druge kombinacije. Ovako kako je igrala reprezentacija moze da upali jedanput ali nesto ne vjerujem da ce upaliti na ovim kvalifikacijama (nadam se da grijesim). Srbija ima mozda najneefikasniji napad od top 15 evropskih reprezentacija. To nikako ne moze da se opravdava izgovorom "nemamo bolje". Antic ocigledno vise voli da rostilja nego da "skautira" eventualne napadace koje bi mogao da proba na prijateljskim mecevima. Edited by borris_
Link to comment

ako ste sve vreme hteli da dokazete da neko treba da dobije sansu pre mrdje onda se slazemo ali prva tri napadacu su zigic, pantelic i lazovic.lm, posto se zumbuli i pakiji (laki i filip) slazu da kleo treba da igra za nasu repku onda bi mogli da pokusamo da se dogovorimo koji sastav je idealan za karanje zabara.pokusacu sa odbranom a vi predlozite ostatak tima----------asprogenis----------------ivanovic---vidic----ibrahim gaj-----emegharaovo je idealna odbranaboririse, nemamo bolje i to je to. ponovo te molim da navedes imena, a da to nisu trifunovic, perovic i slicni koji jedva da mogu i u zvezdi da igraju.jedino su filipenko i beowl rekli nesto sto bi moglo da se proba, a to je prebacivanje sulejmanija i jovanovic u napad.

Edited by kojot
Link to comment

Da, s tim što Žigić, Pantelić i Lazović moraju još mnogo da se raspadaju da bi došli na nivo poredjenja sa 1 Rakićem.A to četvrto mesto nek rotiraju slobodno, dok ne ubodu to 1 prijatno iznenadjenje.Edit - brži kojot opet <_<

Edited by stamcha
Link to comment
O ninkov vs kuravina nema nikakve priče. Rukavina je moderan desni bek sa bogatim internacionalnim iskustvom, koji je doživeo meteorski uspon kada je za 6 meseci prošao putešestvije od Bežanije do Borusije Dortmunda via kapitenska traka Partizana, što dovoljno govori o njegovom kvalitetu. Nasuprot tome, imamo jednog neradnika, koji statira po terenu (njegov sopstveni predsednik kaže) i nazaduje otkad je došao u sadašnji klub (opšti utisak poznavalaca). Prosto, igrač koga zna cela Bundes nacija naspram heroja TSL™ oranica - nije za poređenje. Polako, ima vremena, sačekajmo da se Ninkov dokaže™, a do tada, zovimo Rukavinu jer nema boljih.
Onda bih molio da se u diskusiju ubaci i jedan stameni Biševac koji je isto za 6 meseci(+,-)stigao do neslućenih visina, a počeo kao desni bek.Sad je valjda čak i kapitenOd špiceva, za probu predlažem Nemanju Vučićevića
Link to comment
Ceniš da spisak špiceva Jovanović, Lazović, Kleo, Ubiparip ne bi imao šta da traži pored Žigić, Pantelić, Mrđa, Lazović ubitačne četvorke?
Koji Lazović, mlađi ili stariji?Inače, Jovanović je krilo, a ne špic. A i Mrđa imao 2 asistencije u prethodnom kolu, tako da boljeg od njega nemamo.
Link to comment

Meni Pantelic i Lazovic ne smetaju. Solidni su igraci (ovaj prvi je po meni dobar napadac) koji ucestvuju u igri, koji se dobro krecu za napadace (onaj prvi se odlicno krece i otvara).Zigic nista to ne radi a sto je najgore njegova igra glavom je u zadnje vrijeme na veoma niskom nivou.Sta ce se desiti ako se dvojica sa ove liste povrijede? Pozvace samo dvojicu?edit: Bisevac sasvim solidno igra u francuskom prvenstvu. Kao stranac dosao je do kapitena ekipe. Srbija je ipak popunjena na njegovom mjestu zahvaljujuci ekspresnom davanju pasosa jednom bosancu :P

Edited by borris_
Link to comment
Meni Pantelic i Lazovic ne smetaju. Solidni su igraci (ovaj prvi je po meni dobar napadac) koji ucestvuju u igri, koji se dobro krecu za napadace (onaj prvi se odlicno krece i otvara).Zigic nista to ne radi a sto je najgore njegova igra glavom je u zadnje vrijeme na veoma niskom nivou.
Ako se držimo kriterijuma, šta su i ta dvojica dosad pokazala u repki? Mislim, razumem ja da je razlika između njih i Žige u tome što ti se ovaj poslednji ne sviđa, ali to nije argument.
Link to comment

Nije ni argument da je ovaj posljednji ipak vrhunski napadac jer je to dokazao protiv Rome prije 4 godine.Kao sto sam napisao Pantelic (narocito) i Lazovic se puno bolje krecu u napadu od Zigica to jest bolje prate igru a i brzi su.

Edited by borris_
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...