Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Jel nas to mrda u viši šešir?

 

E da je Antic imao 1 Tadića

 

Radomiru i Antiću su glavni igrači bili Krasić i Lane, tu mu nije trebalo pojačanje

Edited by levi
Link to comment

Meni se cini da je ta repka od dva Radomira bila poslozena ko bombona. Najveci problem tu je bio nekojstantan napad pošto Žigara nije bio uvek u formi i standardan u klubu, a Pantelija nije ta klasa, a treceg nismo imali, i povremeni brainfart tamo nekog Milijaša. Ali generalno nije bilo rupa u postavi.

U ovoj sad ekipi Rukavina odigra 900 minuta bez da jr ucestvovao i kod jednog naseg gola.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

24. mesto smo trenutno na FIFA rang listi od ekipa koje su se plasirale plus onih svih koje idu u baraz a ispred nas su. Neko od tih ce da ispadne u barazu, a mozda nas neko ispod i prestigne, imamo pobedu i poraz u ove dve utakmice, tako da visimo izmedju 3. i 4. sesira. Nova lista po kojoj se prave sesiri je 16. oktobra.

Link to comment

Mislim da je totalno nebitno da li treci ili cetvrti sesir. Previse se paznje poklanja tome. Cak i da smo 2. sesir mozes dobiti grupu da se smrznes. Drugacije je ovo takmicenje od kvalifikacija za LS.

Link to comment

Mislim da je totalno nebitno da li treci ili cetvrti sesir. Previse se paznje poklanja tome. Cak i da smo 2. sesir mozes dobiti grupu da se smrznes. Drugacije je ovo takmicenje od kvalifikacija za LS.

Sledio sam se kada sam video tvoj avatar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...