Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Pa evo, od ovog hazardovog, imaš Dekija kao konstantu koja odskače. Vukić i Ilić nikad nisu nešto specijalno dobacili u repki (a realno nisu nikad igrali ni na vrhunskom  klupskom nivou), Đorđević je 2006. bio 34-godišnji igrač Olimpijakosa, a to je opet rang nekog Mini Jakobsena iz ondašnjeg Rozenborga, ok ekipa koja redovno igra LŠ i uglavnom nikad preko trećeg mesta u grupi.

 

Petko je sa druge strane imao Vidića, Krstajića kao gospodara u Šalkeu, Duljaja kao tada vrhunskog pitbula, Žigića u životnoj formi, Kežmana i Dragutinovića standardne u Primeri... Radomir i Antić su imali pozadi Vidića i Baneta na vrhuncu karijere, Krasića na vrhuncu na krilu, Laneta na vrhuncu, u rezervi Lukovića koji je tada kidao u Italiji, Kolarov u zaletu, perspektivni Subotić... uporedi to sa sadašnjim starterima u odbrani i napadu, nebo i zemlja.

Link to comment

Tunis i SAD bi morali da izgube u poslednjem kolu protiv dosta slabijih ekipa. Nece se to dogoditi.

 

 

 

:fantom:

 

Ukratko navijamo da

1)Tunis izgubi u poslednjem kolu od Libije

2) Novi Zeland izbaci Peru

3) da iz baraza prodje dalje Grcka

4) da iz baraza dalje prodje R. Irska

 

Jedan od ta 4 uslova nas vodi u treci sesir tako da nije bas neki teski SF :)

Link to comment

Irska je ispred nas. Umesto toga, cetvrti uslov je da Senegal ne osvoji bod u dve utakmice protiv Juzne Afrike. Posle ovoga nocas, ni to me ne bi iznenadilo.

Link to comment

Tunis vs Libije je slicno bilo kao za Amere danas, ali mislim da ce to tesko da se desi, pogotovo jer za razliku od Amera, Tunis igra kod kuce.

NZ nisam gledao cenim da si tu merodavniji ali generalno Peru je favorit. Kada se to igra uopste?

Najvise nade polazem u evropljane, mogli bi makar jedni da nas obraduju na kraju baraza :) 

Link to comment

Irska je ispred nas. Umesto toga, cetvrti uslov je da Senegal ne osvoji bod u dve utakmice protiv Juzne Afrike. Posle ovoga nocas, ni to me ne bi iznenadilo.

 

Jedna Irska jeste ali druga Irska nije.

Link to comment

Da. Znam da ti misliš drugačije

Нема шта ту да се мисли, ова двојица су испред оваквог Митровића за класу.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...