Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nisam gledao ove kvalifikacije osim poluvremena protiv Irske pre mesec dana i utakmice sa Gruzijom. Na osnovu toga čini mi se da u kvalifikacijama jesmo igrali mnogo bolje pod Antićem (do SP smo provaljeni, pa je protivnik znao kako da nas neutrališe). Za Petkovića stoji, samo je Petko imao nešto čvršću odbranu, a svakako daleko bolji vezni red, pa je to onda izgledalo malo bolje.

Koliko se ja secam, kod Petkove ekipe je samo odbrana i valjala, primili smo jedan gol za cele kvaliikacije. Ali neke kvalitetne napadacke igre se ne secam. Posle su odnosi u ekipi pukli pred samo prvenstvo, pa se zavrsilo kako se zavrsilo sa sve onim presmesnim penalima, ali u kvalifikacijama je odbrana bila brutalna. 

Link to comment

bila je dobra odbrana, ali cim je stub te odbrane otpao (vidara), sve se raspalo, pa je onda otpao jos neko (da li krstajic), i onda su nam na svetskom prvenstvu igrali nenad djordjevic i milan dudic, pa nije nelogicno sto smo tamo bili najgora ekipa. a kuriozitet je da smo tamo igrali kao srbija i crna gora, iako ta drzava nije postojala vec tri nedelje kada je pocelo sp. to je valjda jedini primer u istoriji sp, da na njemu nastupa zemlja koja vise ne postoji.

Edited by Nikodije
Link to comment

bila je dobra odbrana, ali cim je stub te odbrane otpao (vidara), sve se raspalo, pa je onda otpao jos neko (da li krstajic),

 

Dragutinović mislim

Link to comment

Koliko se ja secam, kod Petkove ekipe je samo odbrana i valjala, primili smo jedan gol za cele kvaliikacije. Ali neke kvalitetne napadacke igre se ne secam. Posle su odnosi u ekipi pukli pred samo prvenstvo, pa se zavrsilo kako se zavrsilo sa sve onim presmesnim penalima, ali u kvalifikacijama je odbrana bila brutalna.

Ti penali su bili 4 godine kasnije pod Antarom.

Link to comment

U svakom slučaju sva tri plasmana na wc su bila sečenje ušiju i ceđenje suve drenovine

 

S tim što je Petkov sistem bio potpuno podređen odbrani, a Antićev i Muslinov  pre svega zasnovani na tome šta se uradi po krilima

Link to comment

Apropo kvalifikacija i poređenja sa SFRJ, ogromna razlika je broj učesnika.

Muslinu i ekipi svaka čast na prolazu, grupa je bila stvarno najbolja od kada pratim fudbal ali opet većina selektora sa prethodnih slika bi uspela da bude treća. Što se igrača tiče, sadašnjoj grupi bi trebalo dodati bar SMS-a i Živkovića. Očekujem da Muslin to i uradi, makar da bi izbegao eventualne kritike i šumove pred sp.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...