Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

nisam ni znao da i muki ima ispevanu prigodnu pesmicu   :D

 

Jedan od trojice koji su dobili tu pesmu. Mada za Vidića sad više nisam siguran, samo za Muslina i Stankovića -_-

Link to comment

Ћелави рече синоћ да ће да буде места и за друге играче, посебно нагласивши оне што сад играју квалификације за ЕП младих.

Link to comment

Jbt, nismo se plasirali na 2 EP i 1 SP u posljednjih 8 godina, na posljednja dva SP smo dobili preko pičke i kad smo imali jače rostere, odveo nas Muki (uz pomoć ždrijebeta, da budemo iskreno) uz eto malčice nerviranja posljednja dva kola ali smo ipak na kraju prošli kroz grupu glat, a prije godinu i nešto su padale zakletve da nikad više niko neće gledati reprezentaciju i da se nećemo plasirati nikad više na bilo koje takmičenje, a sad se ćelavom sprema giljotina jer smo samo za 1 dobrog selektora™ od toga da napadnemo titulu  :lolol:  :lolol:  :lolol:

Mislim, na stranu to što ni meni Muslin ne djeluje kao neka ljudina koju bih ja ili koja bi mene vodila na pivo, čovjeka koji se uhvatio te funkcije selektora i odveo nas na prvo takmičenje nakon 8 godina mijenjati nakon što je uradio posao bilo bi... onako, baš SNS-ovski i Vučićevski podlo, pokvareno i nezahvalno, tako da... Možda stave Branislava Nikolića, možda je to bilo dio dila u vezi sa Tominim odustankom od kandidature. 

 

+1

 

Btw, kada se gledaju samo SP, ispada da reprezentacija nije tako loša - od raspada SFRJ, samo smo dva propustili, '02. i '14. Mislim nije ni stara Jugoslavija išla na svako SP...

 

Ali onda kada pogledaš EP vidiš kakva smo bulja od tima :D

Link to comment

+1

 

Btw, kada se gledaju samo SP, ispada da reprezentacija nije tako loša - od raspada SFRJ, samo smo dva propustili, '02. i '14. Mislim nije ni stara Jugoslavija išla na svako SP...

 

Ali onda kada pogledaš EP vidiš kakva smo bulja od tima :D

 

od poslednja 4 sp, otisli smo na 3. nisam siguran da je sfrj ikada imala takav skor, da od vezana 4 sp, ode na 3. i to je ok rezultat. ali iz nekog razloga uvek smo losiji u kvalifikacijama za ep i to kvari sliku, u poslednje 33 godine otisli smo na svega dva, od cega smo sa jednog proterani.

Link to comment

od poslednja 4 sp, otisli smo na 3. nisam siguran da je sfrj ikada imala takav skor, da od vezana 4 sp, ode na 3. i to je ok rezultat. ali iz nekog razloga uvek smo losiji u kvalifikacijama za ep i to kvari sliku, u poslednje 33 godine otisli smo na svega dva, od cega smo sa jednog proterani.

 

SFRJ je bila na 4 SP za redom ('50., '54., '58., '62.). Ali posle toga nikada nije bilo 3 od 4 u nizu, promašena su 2 za redom ('66. i '70.) pa je onda išlo svako drugo do raspada.

Link to comment

Najbolje da sada menjamo trenera i ceo tim [emoji38]ol:

 

Mi se sa Muslinom na SP nećemo proslaviti, ali mi i nemamo kvalitet da se proslavimo, tako, da je sve OK. Ako se vratimo kući sa 3 boda, ekstra

+1

 

=4

 

 

Taman za prolaz :) jel najgori treci iz grupne faze opet ispada?

Link to comment

od poslednja 4 sp, otisli smo na 3. nisam siguran da je sfrj ikada imala takav skor, da od vezana 4 sp, ode na 3. i to je ok rezultat. ali iz nekog razloga uvek smo losiji u kvalifikacijama za ep i to kvari sliku, u poslednje 33 godine otisli smo na svega dva, od cega smo sa jednog proterani.

to i ne govori mnogo o tome kako je poslednjih 8 godina izgledala reprezentacija. a 8 godina nije tako kratak vremenski period. a nije ni da smo kod radomira i petka igrali neki svemirski fudbal u odnosu na ovo, sta vise.

Link to comment

to i ne govori mnogo o tome kako je poslednjih 8 godina izgledala reprezentacija. a 8 godina nije tako kratak vremenski period. a nije ni da smo kod radomira i petka igrali neki svemirski fudbal u odnosu na ovo, sta vise.

 

Nisam gledao ove kvalifikacije osim poluvremena protiv Irske pre mesec dana i utakmice sa Gruzijom. Na osnovu toga čini mi se da u kvalifikacijama jesmo igrali mnogo bolje pod Antićem (do SP smo provaljeni, pa je protivnik znao kako da nas neutrališe). Za Petkovića stoji, samo je Petko imao nešto čvršću odbranu, a svakako daleko bolji vezni red, pa je to onda izgledalo malo bolje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...