Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Najbolje da sada menjamo trenera i ceo tim :lolol:

 

Mi se sa Muslinom na SP nećemo proslaviti, ali mi i nemamo kvalitet da se proslavimo, tako, da je sve OK. Ako se vratimo kući sa 3 boda, ekstra

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Menjaće se oni koji baš budu u kanalu ove sezone. Kao i tokom kvalifikacija što je modifikovan tim u detaljima. Počeo je Pavlović kao 2. napadač, čak je i startovao 1 utakmicu, a završio je Prijović. Počeo je Kostić, pa mu je tražena zamena kad je pao u formi, prvo Gaćinović, pa Ljajić. Na štoperima je tek bila vrteška, tu se neće znati ko startuje na prvenstvu do zagrevanja. Sigurni su samo Stojković, Bane, Koalrov, Matić, Tadić i Mitroglu

Link to comment

mislim da bi stefan mitrović morao da ispadne, bez obzira što je tu sve vreme, bio je ubedljivo najlošiji u timu. nisu ovo samo kvalifikacije za mundijal, već i svojevrsne kvalifikacije igrača za prvih 11 (23) na tom istom mundijalu, bojim se da ih mitrović nije prošao. ima naravno još par igrača koji su takođe zreli za ispadanje, al ajd da kažemo da su u nekom kao baražu (mada će verovatno svi ići ako se ne povrede). takođe, u načelu, moralo bi se naći mesto makar za 3-4 mlađa igrača, tipa sms, živković, grujić... ali moraju da igraju u klubovima! ne vredi ništa da idu kao turisti, kao "eto, šta oćete, ima i par mlađih". ovaj u laziu igra standardno, šteta je recimo za živkovića i grujića što im prolaze godine u klupa-tribine limbu. recimo taj mali andrija mi je već dve godine van očiju, nema ga nigde, pitaj kurac u kakvom je stanju sad. igra li išta?

Link to comment

Jbt, nismo se plasirali na 2 EP i 1 SP u posljednjih 8 godina, na posljednja dva SP smo dobili preko pičke i kad smo imali jače rostere, odveo nas Muki (uz pomoć ždrijebeta, da budemo iskreno) uz eto malčice nerviranja posljednja dva kola ali smo ipak na kraju prošli kroz grupu glat, a prije godinu i nešto su padale zakletve da nikad više niko neće gledati reprezentaciju i da se nećemo plasirati nikad više na bilo koje takmičenje, a sad se ćelavom sprema giljotina jer smo samo za 1 dobrog selektora™ od toga da napadnemo titulu  :lolol:  :lolol:  :lolol:

Mislim, na stranu to što ni meni Muslin ne djeluje kao neka ljudina koju bih ja ili koja bi mene vodila na pivo, čovjeka koji se uhvatio te funkcije selektora i odveo nas na prvo takmičenje nakon 8 godina mijenjati nakon što je uradio posao bilo bi... onako, baš SNS-ovski i Vučićevski podlo, pokvareno i nezahvalno, tako da... Možda stave Branislava Nikolića, možda je to bilo dio dila u vezi sa Tominim odustankom od kandidature. 

Link to comment

Zaboravljas da cemo na prvenstvo ici sa 22 ili vise igraca, da ce svi oni zajedno otici na pripreme i da ce se na tim pripremama videti ko ce u junu biti superioran igrac u odnosu na konkurenciju. Tim koji je Muslin sklopio na pocetku kvalifikacija je u tom trenutku po njegovom misljenju bio najbolji i taj tim je izgurao cele kvalifikacije, sto treneri obicno i rade kad skupe grupu igraca i podele im zaduzenja. Od tog trenutka do danas se dosta toga promenilo u formi i statusu igraca, sto se najbolje videlo kod Tadica koji je blistao na pocetku a bio dosta los na kraju, promenice se jos vise do juna sledece godine. Igre na prolece su najbolji nacin za nase igrace da se preporuce za Rusiju.

 

vec vidim da ce miljenici javnosti da ostanu ispred mali ekran tv prijemnika. plus sto mi muslin upravo deluje kao tip "ti ce da mi kazes?!". 

kao da neki novozelandjani nisu mogli i sad da budu prikljuceni pripremama za utakmice u kvalifikacijama? 

Link to comment

Moco, nista od toga.

 

Kakav SMS, ice Gudelj, kakav Grujic ice Maksimovic iz Valensije, kakav Zivkovic kad ce ici pokojni Tosic.

 

Ne zavaravajte se...

Link to comment

Za Grujića je taman u21 reprezentacija za sada, potrebna je ona njemu i on njoj

Kod Muslina je gužva na njegovom mestu, plus Maksimović koji je ispred njega u redu za ulazak

 

 

vec vidim da ce miljenici javnosti da ostanu ispred mali ekran tv prijemnika. plus sto mi muslin upravo deluje kao tip "ti ce da mi kazes?!". 

kao da neki novozelandjani nisu mogli i sad da budu prikljuceni pripremama za utakmice u kvalifikacijama? 

 

Priključeni su Rajković, Gaćinović i Maksimović.  Koliko je trebalo da bude?

Link to comment

ma znam da će jedino eventualne povrede izbaciti nekog sa spiska putnika, a i realno, osim ovog iz lazia, ostalih nema nigde, a i što kaže levi, tu su već trojica, nije baš da nije niko dobio šansu. recimo kapiten "novozelanđana" će sigurno ići na mundijal.

Link to comment

Za Grujića je taman u21 reprezentacija za sada, potrebna je ona njemu i on njoj

Kod Muslina je gužva na njegovom mestu, plus Maksimović koji je ispred njega u redu za ulazak

 

 

 

Priključeni su Rajković, Gaćinović i Maksimović.  Koliko je trebalo da bude?

 

Po meni, jedino Sergej.

 

Zivkovic je ove sezone standardan u Benifici. Gledao sam 20 minuta protiv CSKA i bio je najbolji na terenu. U Muslinovom sistemu bi igrao na poziciji Tadica, Ljajica, Kostica, Gacinovica. U21 je dobar izazov za njega. Izjavio je da zeli da to osvoje.

 

Za Nemanju Maksimovica nisam siguran da bi trebao da ide na SP. OK je da ga zovu na okupljanja, ali ne igra u klubu, a na toj poziciji ima igraca.

Edited by reginald
Link to comment

takođe, u načelu, moralo bi se naći mesto makar za 3-4 mlađa igrača, tipa sms, živković, grujić... ali moraju da igraju u klubovima! ne vredi ništa da idu kao turisti, kao "eto, šta oćete, ima i par mlađih". ovaj u laziu igra standardno, šteta je recimo za živkovića i grujića što im prolaze godine u klupa-tribine limbu. recimo taj mali andrija mi je već dve godine van očiju, nema ga nigde, pitaj kurac u kakvom je stanju sad. igra li išta?

 

Pa Zivkovic je standardan u prvoj postavi Benfike.

Link to comment

Tacno, prosle sezone je ponekad ulazio sa klupe a ove je standardan. Ako je neko zasluzio da bude u 22, to je on.

 

Treba probati novozelandjane u prijateljskim utakmicama, narocito u ovim ranim. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...