Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Muslin je dobro uradio posao, nema svrhe diskutovati o smjeni.

 

Sada treba lijepo napraviti spisak prijateljskih utakmica i polako uvoditi novozelandsku generaciju da vidimo sta oni mogu da doprinesu.

 

Vec sam pisao da se od dostupnih igraca moze napraviti pristojna reprezentacija.

Edited by borris_
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Muslin je dobro uradio posao, nema svrhe diskutovati o smjeni.

 

Sada treba lijepo napraviti spisak prijateljskih utakmica i polako uvoditi novozelandsku generaciju da vidimo sta oni mogu da doprinesu.

 

Vec sam pisao da se od dostupnih igraca moze napraviti pristona reprezentacija.

 

veoma sam skeptican po pitanju uvodjenja mladih igraca. posebno ne sad. 

da menja koncepciju, ne daj Boze?!

Edited by Ros
Link to comment

Prvenstveno mislim na Zivkovica, SMS, Maksimovica (on je vec tu ali treba da zaigra da vidimo kakav je) i Grujica.

 

Ko je zamjea za Rukavinu?

 

Mogao bi se probati Jojic (ponavljam se :D ).

 

Moglo bi se dati drzavljanstvo josnekom srbinu iz pecalbe itd

Link to comment

A da ne bi u budućnosti kukali za Arautovićima, treba na vreme da se krene u diplomatsku inicijativu,

da se obezbedi golman za narednu deceniju

https://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Stojkovi%C4%87_(footballer,_born_1996)

 

Mustafa će ovu formu moći da drži još najviše 1-2  kvalifikaciona cilusa, treba misliti na vreme

 

Braća Vladan i Vladimir, a sin isto Vladimir :D Kako su im se zvali otac i deda, Vladislav i Vlastimir?

Link to comment

Braća Vladan i Vladimir, a sin isto Vladimir :D Kako su im se zvali otac i deda, Vladislav i Vlastimir?

 

Mama je imala svoju rijec kada su birali ime :D

Edited by borris_
Link to comment

veoma sam skeptican po pitanju uvodjenja mladih igraca. posebno ne sad. 

da menja koncepciju, ne daj Boze?!

 

Zaboravljas da cemo na prvenstvo ici sa 22 ili vise igraca, da ce svi oni zajedno otici na pripreme i da ce se na tim pripremama videti ko ce u junu biti superioran igrac u odnosu na konkurenciju. Tim koji je Muslin sklopio na pocetku kvalifikacija je u tom trenutku po njegovom misljenju bio najbolji i taj tim je izgurao cele kvalifikacije, sto treneri obicno i rade kad skupe grupu igraca i podele im zaduzenja. Od tog trenutka do danas se dosta toga promenilo u formi i statusu igraca, sto se najbolje videlo kod Tadica koji je blistao na pocetku a bio dosta los na kraju, promenice se jos vise do juna sledece godine. Igre na prolece su najbolji nacin za nase igrace da se preporuce za Rusiju.

Link to comment

Iz tima koji je izborio plasman nema nikakvog smisla izbacivati bilo koga, osim u slucaju povrede ili bas teskog kanala. A nije ni fer.

A rekonstrukcije tima se ne rade na SP nego posle njega. Tako da, to nam je sto nam je, Rukavina i ostali su u timu, pa kome se ne svidja ne mora da gleda...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...