Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

I Tunis i SAD i dalje mogu da ispadnu a ispred nas su na FIFA rang listi. A uz Grcku i Novi Zeland i Republika Irska moze da izbaci bolje rangiranu reprezentaciju od nas.

 

EDIT: a  ako ostanemo u zadnjem sesiru a Argentina se ne kvalifikuje to znaci da vec sad znamo da cemo sa Brazilom u grupu?

Edited by *edited by mod
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Tunis i SAD bi morali da izgube u poslednjem kolu protiv dosta slabijih ekipa. Nece se to dogoditi.

 

Ovo drugo sam ja zeznuo, bicemo svakako u grupi sa po jednom evropskom i juznoamerickom ekipom iz prva dva sesira (trebalo bi da bude 4 ili 5 takvih), ali ne moraju to da budu grupe u kojima su Brazil ili Argentina. Sto se toga tice, gotovo je isto da li smo treci ili cetvrti sesir. Vrlo verovatno ce nam grupa izgledati UEFA + CONMEBOL iz prva dva i CONCACAF ili CAF iz treceg.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

poljska, kolumbija, tunis i srbija.

taman po meri.

 

i, da, hvala muslinu za kvalifikacije. sad mu se zahvaliti i uzeti nekog trenera da odradi svetsko prvenstvo. nekog ludaka poput cire blazevica ili lisice rehagela

Link to comment

poljska, kolumbija, tunis i srbija.

taman po meri.

 

i, da, hvala muslinu za kvalifikacije. sad mu se zahvaliti i uzeti nekog trenera da odradi svetsko prvenstvo. nekog ludaka poput cire blazevica ili lisice rehagela

Na manje od godinu dana pre pocetka SP oterati trenera koji je najzasluzniji za odlazak na SP i dovesti pajaca poput Cire Blazevica.  Da selektira novi tim, da postavi novi sistem igre, da uigra ekipu, i sve to u vremenu koje mu preostane  buduci da bi gro vremena koristio za zabavljanje publike i davanje bleskastih izjava za stampu.  Srbi jesu ludi, ali toliko ludi nisu.

Link to comment

Mislim da bi bili prva reprezentacija ikada koja je otpustila selektora pred zavrsnicu svetskog prvenstva. Tako nesto u ovoj situaciji ne bi ni Tole uradio Anticu.

Link to comment

Mislim da bi bili prva reprezentacija ikada koja je otpustila selektora pred zavrsnicu svetskog prvenstva. Tako nesto u ovoj situaciji ne bi ni Tole uradio Anticu.

Kina je to uradila Milutinoviću.

Link to comment

Kina je to uradila Milutinoviću.

 

Nije. Vodio ih je celo prvenstvo. A koliko znam nije ni Rajevac imao nista slicno. Njega je uzeo Katar i to bas kada su dobili domacinstvo za SP, ali su ga brzo sutnuli.

 

EDIT: a gotovo sam siguran da ih Bora nije preuzeo pred SP vec na startu kvalifikacija.

Edited by *edited by mod
Link to comment

nisam, naravno, mislio konkrento ciru blazevica, nego nekog kao cira. nekog ko moze da prilagodi tim najboljem rezultatu i motivise igrace. 

muslin nece nista promeniti i igracemo brljavo kao sto igramo, ali necemo imati vremena da se vadimo u toku turnira. 

Link to comment

 

 

Кокеза: Ово је важно за наш фудбал, земљу, ово је додатна енергија за Владу Србије и председника, за национални стадион...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...