Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

što se tiče izmene mitrovića, meni je ta izmena bila na mestu, 20 min. do kraja, imaš i dalje jednog svežeg špica, uvodiš veznog da smanji mogućnost neprijatnog iznenađenja na minimum. veliki je ulog, lako je kenjati iz fotelje.

 

što se tiče taktitke, izbora igrača i svega ostalog, iskreno, boli me baš kurac, imam dosta godina, nagledao sam se naših "moralnih pobeda", večitih šampiona u prijateljskim utakmicama i strašnih tragičara na velikim takmičenjima, nagledao sam se lepe igre bez rezultata, prečki i stativa, sudijskih krađa, sviranih penala na 20 metara od gola, sudije lo bela, mikelotija, pedersena, nagledao sam se svega toga, i muka mi je više, samo me rezultat zanima, boli me kurac kako se do njega dolazi, dok god je na fer i sportski način.

 

rezultat.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

što se tiče izmene mitrovića, meni je ta izmena bila na mestu, 20 min. do kraja, imaš i dalje jednog svežeg špica, uvodiš veznog da smanji mogućnost neprijatnog iznenađenja na minimum. veliki je ulog, lako je kenjati iz fotelje.

 

što se tiče taktitke, izbora igrača i svega ostalog, iskreno, boli me baš kurac, imam dosta godina, nagledao sam se naših "moralnih pobeda", večitih šampiona u prijateljskim utakmicama i strašnih tragičara na velikim takmičenjima, nagledao sam se lepe igre bez rezultata, prečki i stativa, sudijskih krađa, sviranih penala na 20 metara od gola, sudije lo bela, mikelotija, pedersena, nagledao sam se svega toga, i muka mi je više, samo me rezultat zanima, boli me kurac kako se do njega dolazi, dok god je na fer i sportski način.

 

rezultat.

Закивање!!!!!

Link to comment

Ovaj Binići je najgori maler u istoriji ljudi koji su se pojavili da na srpskim televizijama komentarišu fudbal. Bolje bi bilo da su izjavu uzeli od džaka cimenta. Nadam se da nas neće obrukati. Nadam se da se više nikada nigdje nećeš ni približiti televiziji, radiu, bilo kakvom mediju.

Link to comment

što se tiče izmene mitrovića, meni je ta izmena bila na mestu, 20 min. do kraja, imaš i dalje jednog svežeg špica, uvodiš veznog da smanji mogućnost neprijatnog iznenađenja na minimum. veliki je ulog, lako je kenjati iz fotelje.

 

što se tiče taktitke, izbora igrača i svega ostalog, iskreno, boli me baš kurac, imam dosta godina, nagledao sam se naših "moralnih pobeda", večitih šampiona u prijateljskim utakmicama i strašnih tragičara na velikim takmičenjima, nagledao sam se lepe igre bez rezultata, prečki i stativa, sudijskih krađa, sviranih penala na 20 metara od gola, sudije lo bela, mikelotija, pedersena, nagledao sam se svega toga, i muka mi je više, samo me rezultat zanima, boli me kurac kako se do njega dolazi, dok god je na fer i sportski način.

 

rezultat.

druga minijatura u par dana

Link to comment

ljudi, vi se mozete zajebavati, ali Muslin je odveo na SP tim u kojem startuju Gudelj i Tosic. 

 

svaka cast na svemu prikazanom. Muslin je pun pogodak, jer nemamo puno, ali igramo muski s ovim sto imamo. nema covek vise sta da trazi.

 

na SP da ne gubimo sa po 6-0, sve vise od toga je bonus

Link to comment

ljudi, vi se mozete zajebavati, ali Muslin je odveo na SP tim u kojem startuju Gudelj i Tosic. 

 

svaka cast na svemu prikazanom. Muslin je pun pogodak, jer nemamo puno, ali igramo muski s ovim sto imamo. nema covek vise sta da trazi.

 

Tošić je drugu godinu zaredom starter u LŠ u timu koji bi mogao preko noći da ga zameni nekim boljim ukoliko bi bilo potrebno.

 

Može ovaj tim sasvim lepo da se utegne i odigra mnogo bolje. U Rusiji će im stručna javnost prognozirati 20 golova u mreži pa mogu da igraju rasterećeno.

 

I ja bih voleo da vidim neke igrače koji nisu tu ali ovi koji su tu su otišli na SP pa neka ih.

Link to comment

što se tiče izmene mitrovića, meni je ta izmena bila na mestu, 20 min. do kraja, imaš i dalje jednog svežeg špica, uvodiš veznog da smanji mogućnost neprijatnog iznenađenja na minimum. veliki je ulog, lako je kenjati iz fotelje.

 

što se tiče taktitke, izbora igrača i svega ostalog, iskreno, boli me baš kurac, imam dosta godina, nagledao sam se naših "moralnih pobeda", večitih šampiona u prijateljskim utakmicama i strašnih tragičara na velikim takmičenjima, nagledao sam se lepe igre bez rezultata, prečki i stativa, sudijskih krađa, sviranih penala na 20 metara od gola, sudije lo bela, mikelotija, pedersena, nagledao sam se svega toga, i muka mi je više, samo me rezultat zanima, boli me kurac kako se do njega dolazi, dok god je na fer i sportski način.

 

rezultat.

 

Bravo. Sve sto treba iz ove utakmice zakljuciti je da smo u drugom poluvremenu izasli po plasman, borili se svim silama i uspeli. To je i publika na stadionu prepoznala i nagradila. O taktici, izboru igraca i kvalitetu mozemo i sutra ili kad malo sazvacemo ovaj uspeh, cinjenica je da smo zavrsili kvalifikacije najhabrijim i najboljim poluvremenom koje smo odigrali tokom kvalifikacija u prilicno komplikovanim psiholoskim uslovima.

Edited by harper
Link to comment

samo da kazem da ce nam bane (cak i u ovoj njegovoj"penzionerskoj" formi) mnogo nedostajati kad jednom odluci da ne igra vise za reprezentaciju. snaga i muda ovog tima.

Link to comment

Odlicno je istrcao ono, moram priznati. Aj da se pokenjam i ja sebi na ledja - usrao sam se da cemo igrati bunker zadnjih 10 minuta, ali bilo je mnogo bolje i stalozenije nego sto sam mislio da ce biti.

 

Bravo.

Link to comment

Zahvalio bih se Renne-u na odlicnom potoku. 

 

Bravo za igrace i za Muslina. Izvukao je ekipu iz bunara i odveo ih zasluzeno na SP. Nije mala stvar.

Meni se cini da ova ekipa igra mnogo bolje u gostima nego kod kuce.

Uostalom to i bodovi pokazuju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...