Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

a i pobeda Irske nam odgovara, ha!

a na 0-0 mozemo i da izgubimo sa golom razlike!

 

kao sto vam pricam, samo bez nervoze... bitno da je 0-0 Vels-Irska, to je bre nama bitnija tekma trenutno :lol:

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Sve sto Muslin treba da uradi, a trebalo je odavno to da uradi, je da umesto Gudelja stavi igraca koji actually ucestvuje u napadackim akcijama. Prava je umetnost igrati u manevru a biti neprimecen celo poluvreme osim kad treba da doda loptu prvom do sebe.

Link to comment

Tacno sam znao posle poraza u Austriji kako ce da bude ovo.

 

Da se bilo koji ljudi u bilo kojoj struci ovako bore i zalazu za ispunjenje sna, svi bi jos ziveli po pecinama...

 

Nema kod nas nista od karakteristika koje krase moderan fudbal, nista...

 

Tim koji je pun fudbalera nize klase, gde se ne zna ko sta radi. Ako slucajno pobedimo ovo da ponesu tonu vazelina sa Rusiju, bice veoma bolno iskustvo....

Edited by assignment
Link to comment

Ja gledam Kelte. Vels ih je razbijao dok nije izašao Velški Xavi. Posle toga je to već drugačije izgledalo, tako da ako bih sada morao da se kladim bilo bi to X2

Link to comment

Sve sto Muslin treba da uradi, a trebalo je odavno to da uradi, je da umesto Gudelja stavi igraca koji actually ucestvuje u napadackim akcijama. Prava je umetnost igrati u manevru a biti neprimecen celo poluvreme osim kad treba da doda loptu prvom do sebe.

stani jbt, nama Nemanja Gudelj igra? pa dobro je da gledam Boston i Houston :lol:

Link to comment

ne pratim nesto posebno reprezentaciju, kako je doslo do toga da dusko tosic i gudelj pocinju utakmicu koja odlucuje o odlasku na svetsko prvenstvo?

i Tosic, nije samo Gudelj? vi mene zajebavate, aj priznajte :D

Link to comment

Sve sto Muslin treba da uradi, a trebalo je odavno to da uradi, je da umesto Gudelja stavi igraca koji actually ucestvuje u napadackim akcijama. Prava je umetnost igrati u manevru a biti neprimecen celo poluvreme osim kad treba da doda loptu prvom do sebe.

+1

 

Samo da uđem 5 minuta u mozak muslina da dokučim šta je sa njim u igri hteo?

Link to comment

Sve sto Muslin treba da uradi, a trebalo je odavno to da uradi, je da umesto Gudelja stavi igraca koji actually ucestvuje u napadackim akcijama.

Problem je sto mi takvog igrača na klupi nemamo

Link to comment

Nešto muljamo sa leve strane, ljajic je par puta dobro gurnuo u sredinu ... Desno promaja, gudelj promaja, matic loš večeras. Trebalo bi da proba mijata desno umesto rukavine

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...