Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Streljacemo vas ako ne prodjete na prvenstvo, da vidis kako bi onda igrali.

Tako nesto je uradio predsjenik general pucista obale slonovace Guéï. Nije isao do streljanja ali je citavu ekipu poslao na vojni kamp poslije jednog poraza. Dosta igraca je igralo u evropskim klubovima. Nije im nesto pomoglo.

Link to comment

Tako nesto je uradio predsjenik general pucista obale slonovace Guéï. Nije isao do streljanja ali je citavu ekipu poslao na vojni kamp poslije jednog poraza. Dosta igraca je igralo u evropskim klubovima. Nije im nesto pomoglo.

Mislim da je i Zair imao slicnu situaciju 1974. godine na svetskom prvenstvu. Posle poraza od Jugoslavije, "zabranjeno" im je da izgube od Brazila sa vise od tri gola razlike, uspeli su da ostvare dozvoljenih 3-0. Ima i onaj klip sa te utakmice kada igrac Zaira istrcava iz zivog zida i izbija loptu u tri lepe, pre nego sto je Brazil izveo slobodan udarac, koliko su uplaseni bili nesrecnici. 

 

 

Link to comment

Izgleda ce opet da dizu nacionalni naboj pubklike uz "Pukni zoro" i "Mars na Drinu".  Kao da publika ide da gleda utakmicu da bi se nacionalno izivela.  Ako vec hoce folklor, bolje da sviraju "Moravac".  Mozda bi gledaoci poceli i da cupkaju u ritmu - ceo stadion igra kolce - sto bi bilo mnogo veselije nego nesuvislo dranje u ritmu ratnickih pesama.

Link to comment

Nismo zaslužili da odemo na SP ali još manje su kostolomci iz Velsa i brenin Bale. Plasman bi zaokružio skoro odličnu sportsku godinu 

Zasluzuje onaj tim koji bude bio prvi u grupi kao i tim koji se plasira nakon baraza.  To je jedino merilo zasluga. 

Link to comment

vidim, raspravlja se o elementarnim stvarima. lepo. u osnovi, stvar je u ljubavi prema igri, prema sportu zvanom fudbal. ako si zadojen od malena, preživeo i skroz lično doživeo sve one grozne trenutke, retke pobede i česte poraze, onda ćeš znati da ceniš svaki kakav-takav uspeh reprezentacije, kako god da je postignut. klupski fudbal je mnogo ozbiljnija stvar od reprezentativnog, ali tu smo mi protiv njih, dok smo kod reprezntativnog i mi i oni jedno te isto. reprezentacija je tu neki kao najmanji zajednički sadržalac svakog pravog zaljubljenika u ovaj sport, čak i kad igra jajarski, sa šmrljavim igračima, sa kalkulantom na klupi i ostalom gamadi u savezu. svi oni dođu i prođu, ali reprezentacija, dal jugoslavije, srbije i crne gore ili srbije, potpuno je nebitno, ostaje. dakle, elementarna stvar, iako, kao i sve ostalo u fudbalu, prkosi svim logikama zdravog razuma, dakle, elemntarna stvar je želeti reprezentacije sve najbolje. pod bilo kojim uslovima. onaj koji se ne slaže sa ovim nije ništa manji patriota ili šta god drugo od onog koji se slaže, samo ne voli fudbal onoliko koliko ova najlepša igra zaslužuje. uz reprezentaciju uvek, u bilo kom sportu, pod bilo kojim uslovima. kritika da, konstruktivna, nekonstruktivna, nema veze, pljuj i kritikuj kad god ti se nešto ne sviđa, ali nikad, nikad ne diži ruke od repstacije. oni su mi, mi smo oni, i to je to, simple as that.

 

reprezentacija je rod najrođeniji, nema tu ali, ako, ipak, možda... nema biranja, kao familija, to ti je što ti je, voliš i trpiš.

 

Lepo objasnjeno ovima sto palamude.

 

 

 

Puca Gruzija ko Bugarska skupstina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...