Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Koji smo kvalitet pokazali u ovim kvalifikacijama, koju bi našu utakmicu izdvojio koa vrhunski odigranu?

Od svih "derbija" u našoj grupi, pobedili smo samo Irsku u gostima.

Opet lapsus. Pobedili smo Austriju i Irsku

 

Koju jaču reprezentaciju smo pobedili u kvalifikacijama od sankcija?

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Али, заузимаћемо мјесто некој бољој репрезентацији :lol:

 

И прича како нам се отворио жријеб ... Па преко нас су колико јуче у бараж ишле Естонија и Албанија. То што побјеђујемо Ирску у Даблину је озбиљан корак напријед за екипу која је навикла да просипа бодове по Јеревану, Алматију и Бакуу.

Link to comment

Али, заузимаћемо мјесто некој бољој репрезентацији :lol:

И прича како нам се отворио жријеб ... Па преко нас су колико јуче у бараж ишле Естонија и Албанија. То што побјеђујемо Ирску у Даблину је озбиљан корак напријед за екипу која је навикла да просипа бодове по Јеревану, Алматију и Бакуу.

To je druga stvar to im je omogućio bogdanov

Sutra može biti čupavo, koga su ujedali bečki konjušari taj se i gruzina plaši ...

Link to comment

To je druga stvar to im je omogućio bogdanov

Sutra može biti čupavo, koga su ujedali bečki konjušari taj se i gruzina plaši ...

Jos njihov selektor ima fantastične uspomene na Beograd :( Edited by Cash
Link to comment

Opet lapsus. Pobedili smo Austriju i Irsku

 

Koju jaču reprezentaciju smo pobedili u kvalifikacijama od sankcija?

Derbi as utakmice sa ekipama direktnim konkurentima za plasman, Vels i Irska. Tu ne ubrajam Austriju koja se na početku kvalifikacija samoizbacila iz  borbe za prvo mesto.

 

NIsmo ni jednu, o tome i pričam. 

Link to comment

Konkurenti za plasman su bili Austrija, Vels i Irska

 

Nije se Austrija samoizbacila, nego smo ih između ostalog mi izbacili pobedom na početku kvalifikacija

Link to comment

60k na stadionu u Poljskoj protiv CG. Slavi se plasman na SP. Treba im makar bod za to.

 

Cisto da vidimo koliko nismo sportska nacija. Srecom kosarkasi i vaterpolisti ne igraju kvalifikacije inace bi ih gledalo po dvije hiljade ljudi maksimum. :fantom:

Link to comment

Prosto je, otvorio nam se žreb u kvalifikacijama i rezultati naših direktnih protivnika. Na žalost, jer ćemo otići na svetsko da se opet brukamo i sprdaju sa nama

 

Meni je jasno da se tebi ne sviđa naša fudbalska reprezentacija u smislu stigla igre i sl., ne sviđa se ni meni, a još mi se manje sviđa i sve ostalo što se vrti oko nje što i sam spomenuo, zato ih u principu više i ne pratim. 

 

Nego samo da se osvrnem na ovo brukanje i sprdanje: uopšte ne mora da znači. Da vratimo film na 2006. U kvalifikacijama smo bili ja mislim jedina neporažena ekipa i sa najmanje primljenih golova (čak mislim da smo postavili neki evropski rekord u tom smislu). Nismo igrali neki lepršav lep fudbal ali jebiga bili smo ekipa za poštovanje, otišli smo na SP ispred Španije i Belgije, malo li je. Onda nas je FIFA na žrebu namerno sjebala da mi upadnemo i onaj posebni ,,šešir X" kako u njemu ne bi bila tada marketabilna Ukrajina sa Ševčenkom ili Blaterova Švajcarska (obe ekipe su bile ispod nas na FIFA listi tada) i izvukli smo najtežu moguću grupu zbog toga. FSS je onda digao ruke od prvenstva u rezultatskom smislu, počelo je da se tretira kao izlet (jer jelte ko će proći grupu sa Holandijom i Argentinom, nemoguće), Petković hteo da vodi sina i znamo kako se završilo. Ukrajina i Švajcarska međutim su lagano prošle grupu ne pokazavši bog zna šta, naročito Ukrajina (nakantana sa 4-0 od one iste Španije ispred koje smo bili u kval. grupi), koja je onda odigrala sa baš sa Švicom najdosadniju osminu finala u istoriji SP i otišla Italiji na isprašivanje u 1/4. Hoću reći, da je žreb bio normalan a ne očigledno namešten, verovatno bi SCG tada bila u tom četvrtfinalu, i mi bi to prvenstvo pamtili kao ultra-uspešno, najbolji rezultat od raspada SFRJ tj. od SP '90. Umesto toga pamtimo ga kao jednu od najvećih bruka i blamaža.

 

Ako Muslinova Srbija prođe u smislu ishoda kao Antićeva (3 boda, ispadanje u grupi - samo ne mislim da imaju kvalitet da dobiju neki tim u rangu Nemačke), što uopšte nije nemoguće zamisliti, to nije nikakva bruka i sprdnja jer trećina do polovine evropskih reprezentacija ispada u grupi, ništa neočekivano. A zavisno od žreba mogu čak i da se dogegaju do osmine finala i to ispadnu nekih resp. rezultatom, pa da to bude - pazi sad - naše najuspešnije SP od 1998. Ako pogledaš ko je sve ulazio u 16 na prethodnim SP, to nije ništa nemoguće, malo sreće kod žreba, neki kiks protivnika (ipak su to samo 3 utakmice) i tu si.

Link to comment

Plasiracemo se sutra, lagano ce rasti euforija uporedo sa sranjima do juna, osvojicemo 0, 1, 3, ili u najboljem slucaju 4 boda i ispascemo u grupi i to je to. Nema potrebe za praznim pricama.

Opet euforija!?! sa 4 boda u grupi i dobru gol razliku prokazi se dalje... [emoji23]
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...