Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Za poslednji bold: ni mene apsolutno ne dotiče niti me uznemirava činjenica da ćemo se plasirati na završnicu. Meni ni iz džepa ni u džep. Prosto, mislim da nemamo kvalitet  za završni turnir.

 

Ja imam isti odnos prema srpskoj reprezentaciji kao Redoran, u suštini sam prestao da se zanimam za njih od kad su 2010. nogirali Antića i zamenili ga Pižonom. No ako Srbija nema kvalitet za završni turnir onda ga nema ni pola reprezentacija koje će biti na tom završnom turniru. Skoro nikada na SP nisu 32 najbolja tima na svetu...da li bi S. Arabija recimo prošla evropske kvalifikacije? Ne znam baš.

 

Jebiga, Srbija je ušla u grupu iz trećeg šešira, sa polufinalistom EP (ispao od šampiona) i učesnikom 1/8 finala EP (ispao od drugog finaliste). Ako biti 1. u toj grupi nije biti dovoljno kvalitetan za završni turnir (s obzirom na to ko će se sve tamo naći), ne znam šta jeste.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Za boldovani deo..."na žalost", zato što će reprezentacija Srbije na Svetskom prvenstvu u Rusiji zauzeti mesto nekoj mnogo kvalitetnoj reprezentaciji koja nije imala toliko sreće pri žrebanju kval.grupa kao naša što je imala.

Mnogo kvalitetnijoj :D

 

Turskoj, Ukrajini? Njihova grupa je brutalna

Crnoj Gori, Rumuniji, oni su isto prošli kroz pakao u kvalifikacijama. Sve puca od kvaliteta

Link to comment

 

Jebiga, Srbija je ušla u grupu iz trećeg šešira, sa polufinalistom EP (ispao od šampiona) i učesnikom 1/8 finala EP (ispao od drugog finaliste). Ako biti 1. u toj grupi nije biti dovoljno kvalitan za završni turnir (s obzirom na to ko će se sve tamo naći), ne znam šta jeste.

 

Da budem jasniji, niti jedna reprezentacija iz naše grupe nema kvalitet za završni turnir. Isto što mislim za Srbiju, mislim i za Vels ili Sev. Irsku.

Da ne uvodimo vanevropske timove u priču...

Jasno je meni vaše gledište, nikada se neće poklopiti da na završni turnir idu 32 trenutno najbolje reprezentacije. Na žalost.

Link to comment

@filozof:

 

Ti izgleda pricas o SP od 8 reprezentacija. Posto ce u Rusiji biti otprilke toliko protiv kojih ne nozemo da se merimo po kvalitetu. Ostali su malo bolji ili malo losiji od nas.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Mnogo kvalitetnijoj :D

 

Turskoj, Ukrajini? Njihova grupa je brutalna

Crnoj Gori, Rumuniji, oni su isto prošli kroz pakao u kvalifikacijama. Sve puca od kvaliteta

Turskoj, Ukrajini, Bosni, Grckoj, Holandiji, Crnoj Gori, Rumuniji, Sjevernoj Irskoj, Skotskoj, Sloveniji, Albaniji, Norveskoj i Ceskoj.

 

Znas sta je najjace... Nije pogledao nijedan mec ovih repki, ali se istripovao da sve one igraju neki prelijepi, atomski, muski fudbal za razliku od nas jajara.

 

Zamolimo Fifu da neku velesilu tipa Kipar ili Letonija posalju umjesto nas. :fantom:

Link to comment

Da budem jasniji, niti jedna reprezentacija iz naše grupe nema kvalitet za završni turnir. Isto što mislim za Srbiju, mislim i za Vels ili Sev. Irsku.

Da ne uvodimo vanevropske timove u priču...

Jasno je meni vaše gledište, nikada se neće poklopiti da na završni turnir idu 32 trenutno najbolje reprezentacije. Na žalost.

 

U našoj grupi nije Severna Irska :D

 

Ali zašto Vels nije dovoljno kvalitetan a recimo Island jeste? Oni su sličan nivo pokazali na EP recimo. Ako govorimo o igri koja se pokazuje u kvalifikacijama, često baš velike reprezentacije za koje su uvek smatra da imaju kvalitet i koje često onda dobro i prođu na SP/EP traljavo odrade kvalifikacije (Francuska, Italija, Španija, Portugalija - ne mislim nužno na ove kvalifikacije sada, nego generalno) pa se ponekad i jedva plasiraju.

 

Takođe, kvalifikacije su često loš pokazatelj izdanja na SP/EP naročito za ,,manje" ekipe, setimo se SCG u kvalifikacijama za SP 2006. i na samom SP 2006.

Link to comment

Pa da ispratim neuspeh. Duh. :(

Broj iz nika nije godište. Ni broj cipela.

 

Idem da želim neuspeh u svoja 4 zida.

Zeli ti sta hoces i gde hoces, vaspitanja ti ne manjka. To je i bio cilj pitanja, da izadjes iz ormana...
Link to comment

U ovim kvalif. nisam ni jednu tekmu gledao sutra se smestam pred tv da navijam za gruziju tj. protiv gangstersko lopovske ekipe sa sve maticem I njegovim hvala vucicu jebo im mater

Link to comment

U našoj grupi nije Severna Irska :D

 

Ali zašto Vels nije dovoljno kvalitetan a recimo Island jeste? Oni su sličan nivo pokazali na EP recimo. Ako govorimo o igri koja se pokazuje u kvalifikacijama, često baš velike reprezentacije za koje su uvek smatra da imaju kvalitet i koje često onda dobro i prođu na SP/EP traljavo odrade kvalifikacije (Francuska, Italija, Španija, Portugalija - ne mislim nužno na ove kvalifikacije sada, nego generalno) pa se ponekad i jedva plasiraju.

 

Takođe, kvalifikacije su često loš pokazatelj izdanja na SP/EP naročito za ,,manje" ekipe, setimo se SCG u kvalifikacijama za SP 2006. i na samom SP 2006.

Lapsus, za sev irsku. Možda je Island čak i spod kvaliteta jednog Velsa, ali bar nisu jajare, kao naši. Igraju ljudi fudbal, bore se, trude, pa šta bude.

Šta mislite kako će Muslin postaviti igru i kako ćemo igrati na svetskom? Kao Island? Sumnjam. Pre ćemo ličiti na evropski Paragvaj. Eto, zato na žalost.

I za Vels mislim da nisu kvalitetni, imalu su taj bljesak na prethodnom evropskom prvenstvu, i to je to. 

Što se tiče Francuske, Portugala, Španije...nemojmo se zajebavati, čak i u najgorim izdanjima tih reprezentacija,glat bi nas dobili.

Koji smo kvalitet pokazali u ovim kvalifikacijama, koju bi našu utakmicu izdvojio koa vrhunski odigranu?

Od svih "derbija" u našoj grupi, pobedili smo samo Irsku u gostima. Otićićemo u Rusiju zahvaljujući pobedama nad Gruzijama i MOldavijama, ali takvih ekipa tamo biti neće.

Prosto je, otvorio nam se žreb u kvalifikacijama i rezultati naših direktnih protivnika. Na žalost, jer ćemo otići na svetsko da se opet brukamo i sprdaju sa nama

 

Da ne zalazi u nesportske priče oko načina sastavljanja ekipe i ostalih menadžerskih sranja. 

Link to comment

Turskoj, Ukrajini, Bosni, Grckoj, Holandiji, Crnoj Gori, Rumuniji, Sjevernoj Irskoj, Skotskoj, Sloveniji, Albaniji, Norveskoj i Ceskoj.

 

Znas sta je najjace... Nije pogledao nijedan mec ovih repki, ali se istripovao da sve one igraju neki prelijepi, atomski, muski fudbal za razliku od nas jajara.

 

Zamolimo Fifu da neku velesilu tipa Kipar ili Letonija posalju umjesto nas. :fantom:

 

NIje tačno, odgled'o sam svaku na Livesore-u  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...