Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Sav taj hajp oko SMS bi imao smisla da mi nemamo dobre igrace na toj poziciji. Mene vise brine Rukavina, S.Mitorvic i ostali panjevi koji ne bi mogli da igraju ni za Gruziju.

 

edit: A i agnet mu je Kezman.

Edited by John Coltrane
Link to comment

SMS bi se lepo snasao uz Matica ili ispred dvojca Matic-Milivojevic, a onda bi Tadic morao levo ili desno... a Kostic napolje... igrali bi bez krila, a bekovi su nam beskorisni u napadu...

Link to comment

Pa i igramo bez krila tj. Tadic, Kostic, Gacinovic, Ljajic ne igraju na krilu, nego u sredini, blize Mitrovicu. Ni bekovi nisu beskorisni u napadu. Ocekuje se da se stalno ubacuju i daju sirinu. Mislim da to rade dobro, pogotovo Kolarov koji zabija i asistira.

 

S. Mitrovic me ne brine jer je on zadnji izbor na toj poziciji i tesko da ce opet zaigrati. U tom smislu problematicniji je Ivanovic ciji su propusti ocito zasjenjeni Mitrovicevim, a koji je zacementrian u 11.

 

Rukavinu se kritizira bez veze.

 

SMS bi bez problema mogao biti starter na vise pozicija u ovoj ekipi ukljucujuci i centarfora.

Edited by reginald
Link to comment

 

Rukavinu se kritizira bez veze.

 

Navedi 1 kvalitet Antonijev. Kritiziram ga jer ne zna da brani i ne zna da centrira. Ima samo 33 godine, al ajde nije on za to kriv. Kriv je onaj koji ga je stavio da igra iako je u prošloj sezoni za klub odigrao 4 (četiri) utakmice. Nisam ga gledao na tim utakmicama ali mora da je pokidao čim igra za reprezentaciju.

Link to comment

Napamet sam stavio Tomovica tamo, jer ne znam koga bih, a znam da ne bih Jagosa i Mitrovica. Lazovica sam stavio jer ste pricali ovde da u Djenovi igra istu poziciju koja postoji u nasem sistemu™, WB R, Bastu nisam jer je u cvetu mladosti kao i Antonije. :D

 

Koga mi jos uopste od spiceva imamo, a da igraju bilo gde? Gde je, sta radi Ficko Djordjevic? Valjaju li cemu onaj Pavlovic iz Kopenhagena/Stoiljkovic iz Brage?

Edited by Plajvi
Link to comment

Svaki ce selektor da ima svoj sistem i svoj izbor igraca, bice i menadzerskih igraca uvek, odavno je tako. Pravi kult i iskrena borba i igra za reprezentaciju su se izgubili mozda jos 70-tih. Cim se plasiramo krene tesko muljanje oko reprezentacije sve do prvenstva. Realno nikad ne damo sve od sebe kad se plasiramo na SP, uvek za korak manje nego sto bi moglo po kvalitetu, 90-te cetvrtfinale umesto polufinale, 98-me osmina umesto cetvrtfinale, u Africi je trebalo da se prodje grupa, u Nemackoj da se ne bude zadnji u grupi... Uvek ga zaseremo i to uopste ne cudi. Hrvati recimo odu jednom, dvaput u 25 godina i budu treci, mada je to sad i kod njih davna proslost. Tako da to sto ce sad da se bude u 9 najboljih od 54 u kvalifikacijama je ogroman uspeh gledajuci sve.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Svaki ce selektor da ima svoj sistem i svoj izbor igraca, bice i menadzerskih igraca uvek, odavno je tako. Pravi kult i iskrena borba i igra za reprezentaciju su se izgubili mozda jos 70-tih. Cim se plasiramo krene tesko muljanje oko reprezentacije sve do prvenstva. Realno nikad ne damo sve od sebe kad se plasiramo na SP, uvek za korak manje nego sto bi moglo po kvalitetu, 90-te cetvrtfinale umesto polufinale, 98-me osmina umesto cetvrtfinale, u Africi je trebalo da se prodje grupa, u Nemackoj da se ne bude zadnji u grupi... Uvek ga zaseremo i to uopste ne cudi. Hrvati recimo odu jednom, dvaput u 25 godina i budu treci, mada je to sad i kod njih davna proslost. Tako da to sto ce sad da se bude u 9 najboljih od 54 u kvalifikacijama je ogroman uspeh gledajuci sve.

"Mozda jos 70tih" je onako najblizi opis...

Link to comment

Navedi 1 kvalitet Antonijev. Kritiziram ga jer ne zna da brani i ne zna da centrira. Ima samo 33 godine, al ajde nije on za to kriv. Kriv je onaj koji ga je stavio da igra iako je u prošloj sezoni za klub odigrao 4 (četiri) utakmice. Nisam ga gledao na tim utakmicama ali mora da je pokidao čim igra za reprezentaciju.

 

Ne tvrdim da je majstor, ali besmisleno je reci da ne zna ni da brani ni da centrira, a eno ga u Villarealu. Ne sjecam se da je nesto usrao da bi bio stalno na piku, a imam dojam da daje sve od sebe.

 

U ovom sistemu na toj poziciji konkurencija je slaba. Nema beka ranga Sergeja ili Ljajica koji nije pozvan. O Basti pisu da ga Muslin ne voli, a ni Lazovic nije po njegovom ukusu. U svakom slucaju selektor, a ne igrac, je prava adresa za kritike. Samo sto taj selektor za sad ima rezultat sto god mislili o igri.

 

 

Boljeg spica od Mitrovica nemamo niti nam treba.

 

Mitrovicu trebaju 3-4 ciste sanse da zabije gol.

Edited by reginald
Link to comment

Rukavina nije pogodio ceo 16erac u ovoj godini, prilikom c-šuta, a kamoli da je pogodio nekog u nhemu... Od igrača kojem je centrisanjem™ jedan od glavnih zadataka, jbg, očigledno je da svoj posso loše radi...

 

Ali, realno, najveći problem ekipe jesu štoperi i pad forme Tadića...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...