Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

za pocetak nadam se da se stefan mitrovic juce oprostio od reprezentacije. kada god je igrao bio je najgori, i u prvoj utakmici protiv austrije redjao je bisere.

Link to comment

Ako nista drugo, pokazali su da su luzeri. Ne da im zelim, ali nebi me cudilo ako zaseru i taj zicer jer ce pritisak, iako protiv slabijeg protivnika biti dosta veci nego sinoc.

 

Porediti repku iz 2010 koju je vodio Radomir i ove Muslinove je smesno, ne samo po igrackom kvalitetu, vec i po treneru i njihove fubalske filozofije.  I ne smatram da je grupa 2010 bila laksa ili da bi ova repka npr dobila Nemce na SP...

Edited by assignment
Link to comment

Ako nista drugo, pokazali su da su luzeri. Ne da im zelim, ali nebi me cudilo ako zaseru i taj zicer jer ce pritisak, iako protiv slabijeg protivnika biti dosta veci nego sinoc.

 

 

Izjava Baneta dovoljno govori koliki su oni luzeri: Uplasili smo se zato smo odigrali onako slabo.

Ako nam se Gruzini ne sklone bice veliki problem dobiti taj meč. Mozda nas Irci spasu pa nam pobeda nece trebati haha

Link to comment

Nisu luzeri vec manekani seljoberi, ocekivali su da ce protivnik da skine gace i sagne se na njihova imena ... Ova sklepana austrijska reprezentacije je "samo" dala sve od sebe i trcala, trcala i trcala ... kao da njima od te utakmice zavisi svetsko prvenstvo a ne nama!

Ako ne promene pristup(barem na nivo onog kakav imaju u klubovima), tesko da ce cemo ih gledati u najnovijem Panini izdanju ....

Link to comment

Nisu luzeri vec manekani seljoberi, ocekivali su da ce protivnik da skine gace i sagne se na njihova imena ... Ova sklepana austrijska reprezentacije je "samo" dala sve od sebe i trcala, trcala i trcala ... kao da njima od te utakmice zavisi svetsko prvenstvo a ne nama!

Ako ne promene pristup(barem na nivo onog kakav imaju u klubovima), tesko da ce cemo ih gledati u najnovijem Panini izdanju ....

Bice veselo ukoliko Geo prva povede.

Link to comment

Izjava Baneta dovoljno govori koliki su oni luzeri: Uplasili smo se zato smo odigrali onako slabo.

Ako nam se Gruzini ne sklone bice veliki problem dobiti taj meč. Mozda nas Irci spasu pa nam pobeda nece trebati haha

 

dobicemo gruzine, ovako ili onako, ubedjen sam u to, preblizu smo svetskog prvenstva da bi se dozvolio kiks.

 

osim ako kokezina sposobnost za mesetarenje ne zavrsava u ivanjici i surdulici, i ne dobacuje cak do gruzije, ko zna. ako je tako, onda moze svasta da bude.

Link to comment

Gajic umesto Rukavine, M. Ristic umesto Kolarova, Spajic umesto Ivanovica. Imamo mi naslednike i ne moramo da brinemo ni za jednu poziciju u timu. Pored njih zreli su za uvodjenje jos neki igraci ali dobro.

Ne moramo da imamo zvucne igrace u timu da bi nesto napravili na SP. Dokaz za to su Island pa i Wels i jos neke reprezentacije. Vazna je hemija i voljni momenat.

Sinoc su nas pretrcali. Da su igrali ovi momci pa da vidimo da li bi tako bilo?

 

Gajic i Ristic griju klupe u klubovima, za razliku od Kolarova i Rukavine. Ivanovic je starter u Zenitu, ali na poziciji beka. Kako on to moze ovako statican, ne znam. Tamo je i sistem drugaciji.

 

Mislim da smo procitani. Trebalo je ranije dati vise sanse Ljajicu i Prijovicu od ovih koji su pozvani. Sad je kasno za uigravanja i eksperimente.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...