Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Protiv mrtve Rumunije je bilo puno. Moze vala i u pon. Ko da smo navikli da ispracamo zemlju na SP...

 

Edit

 

Bunja propo!

Oni koji su protivu Rumunije izborili plasman su bili ekipa u cijim smo igrama uzivali..sve do igara na SP.

Uvreda je porediti ovo hrkljusanje sa ekipom koju su vodili jedan Radomir i jedan Antic.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Samo da dodam, posto sam procitao prethotnih 3-4 stranice, da je neverovatno u kakve ste se babuskare pretvorili posle prvog poraza u grupi?!?!

+1

 

Jbt kao da se odlučujuća utakmica igra u najmanju ruku sa nekom Belgijom a ne Gruzijom kući.

Link to comment

Ne igram za Srbiju, ali to nije moja greška. To je greška drugih ljudi. Ja ću u ponedeljak da bude uz Srbiju. Igra kući, 'Marakana' će da bude puna i idemo na Svetsko prvenstvo - poručio je Arnautović.

 

 

sledecih godina citamo:

Ne igram za Srbiju, ali to nije moja greška. To je greška drugih ljudi. Ja ću u ponedeljak da bude uz Srbiju. Igra kući, 'Marakana' će da bude puna i idemo na Svetsko prvenstvo - poručio je Milinkovic-Savic

Link to comment

Pa ni 2010 nismo dobili nijednog jačeg protivnika. Tad nas je usralo što je Fra prosipala bodove protiv Rumunije i Austrije, a Austrija nije mogla da dobije Farska ostrva, toliki je bio user u grupi. Sigurno nije bio hajp pred Rumuniju zbog dobre igre  protiv Austrije i Francuske u Bg i dva gola Milijaša iz penala za 180 min

Edited by levi
Link to comment

Bar smo imali Francuze u grupi a ne Vels bez Bejla iz prvog šešira i najvećeg protivnika. Mislim da je jasno da raspoloženje u narodu nije ni slično. 

Link to comment

Ne igram za Srbiju, ali to nije moja greška. To je greška drugih ljudi. Ja ću u ponedeljak da bude uz Srbiju. Igra kući, 'Marakana' će da bude puna i idemo na Svetsko prvenstvo - poručio je Arnautović.

 

 

sledecih godina citamo:

Ne igram za Srbiju, ali to nije moja greška. To je greška drugih ljudi. Ja ću u ponedeljak da bude uz Srbiju. Igra kući, 'Marakana' će da bude puna i idemo na Svetsko prvenstvo - poručio je Milinkovic-Savic

kod kuće

Link to comment

Čovjek rođen u Španiji, porijeklom iz Sanskog Mosta, još ima i dva prezimena, u pravu je Muki, taj garant i nije Srbin :fantom:

Zajebavas da je iz Sane. :)

Edited by Cash
Link to comment

Gajic umesto Rukavine, M. Ristic umesto Kolarova, Spajic umesto Ivanovica. Imamo mi naslednike i ne moramo da brinemo ni za jednu poziciju u timu. Pored njih zreli su za uvodjenje jos neki igraci ali dobro.

Ne moramo da imamo zvucne igrace u timu da bi nesto napravili na SP. Dokaz za to su Island pa i Wels i jos neke reprezentacije. Vazna je hemija i voljni momenat.

Sinoc su nas pretrcali. Da su igrali ovi momci pa da vidimo da li bi tako bilo?

Link to comment

Bar smo imali Francuze u grupi a ne Vels bez Bejla iz prvog šešira i najvećeg protivnika. Mislim da je jasno da raspoloženje u narodu nije ni slično. 

 

Imali smo Francuze i izgubili smo od njih. Nismo ih mi prošli, nego su nam ih drugi sklonili s puta

Ostatak grupe je slabiji nego ove godine. Austrija kao i sad, Rumunija je za klasu ispod ovog Velsa, Litvanija za dve ispod Irske, A F Ostrva ispod Moldavije

 

Hajp je bio jer nije bio obezbeđen prolaz, trebalo je ipak pobediti Rumuniju. Sad ćemo tek videti kakav je hajp, ali napravljena je atmosfera da je prolaz završen u Irskoj, ne samo u narodu nego i u savezu. Pa sad moraju da se vade, pozivaju sve što srpskog roda na utakmicu decenije

Edited by levi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...