Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Nece se Gruzini skinuti, biće taj meč 1 velika patnja

Pa da, bice to uzas od patnje i nervoze, zato i ocekujem da gospodin kokeza nista ne prepusti slucaju.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

1 Goran Bunjevcevic as major Gavrilovic

 

 

 

„U ponedeljak protiv Gruzije naša reprezentacija,naša Srbija igra utakmicu života,to je utakmica na  život i smrt. Zato pozivam celu Srbiju i Republiku Srpsku da dođu na stadion Rajko Mitić i da podrže našu reprezentaciju,da podrže našu zemlju, našu Srbiju! Sudbina srpskog fudbala je u pitanju i u velikoj meri i naše drzave. Zato jos jednom molim sve građane Srbije i Republike Srpske da dodju i pomognu da odemo u Rusiju“, rekao je Bunjevčević.
Link to comment

kaži da se zajebavaš

Protiv mrtve Rumunije je bilo puno. Moze vala i u pon. Ko da smo navikli da ispracamo zemlju na SP...

 

Edit

 

Bunja propo!

Edited by MiddleClass
Link to comment

Protiv mrtve Rumunije je bilo puno. Moze vala i u pon. Ko da smo navikli da ispracamo zemlju na SP...

 

Edit

 

Bunja propo!

Protiv mrtve Rumunije je cela nacija bila reprezentacija.

Link to comment

da vas sve pozdravim iz beča i da se pokenjam na leđa i muslinu i igračima koji su izgledali sa tribina kao nesretnici koji su se igrom slučaja skupili da odigraju prijateljski meč sa neugodnim protivnikom u vetrovitim uslovima neljudskim za igru. 

 

toliko nonšalancije i neozbiljnosti u igri naših momaka je bilo da mi je prosto muka što sam cvokotao u perjanoj jakni u ćošku sektora D punom austrijskih navijača. 

 

pretužnoo je bilo gledati preko 25000 naših navijača koji su bukvalno razočarani izlazili sa stadiona. poslednji put sam išao negde da ih gledam. pu stoko. 

Link to comment

Типична Србија. Спора, непрецизна и неповезана.Ни овог пута није изостало да најбољи играч направи почетничку грешку након чега су Аустријанци дошли до прве шансе. После су већ техничко-тактичке киксеви ишли у низу. Ови наши покушаји одласка на првенства су у рангу покушаја освајања Евро сонга слањем неких фрикова и лузера. Другима понекад то и упали, ал наши испадну по правилу смешни. Првенство ћемо видети ако Кокеза плати Грузинима да глуме Румуне.

Link to comment

Muslin je uvek gajio ovakav stil igre i u zavisnosti od raspolozivog rostera pravio bolje ili losije rezultate. Ali sinoc se videlo da Mitar ne igra u Njuki, da se Tadic uklopio u sivilo Sautemptona, da su Ivanovic i Kolarov odavno za oprostajnu tekmu (mada se ovaj potonji malo i koprca u saradnji sa Dzekom), da je Nastasica odvalila od zivota ona povreda kad je propustio skoro celu sezonu i da, verovatno i nazalost, nece svoj vrhunski talenat pretvoriti u vrhusnkog stopera, da je Matic pola (svakog) tima, da ce Stojke na zimu opet otici iz Partizana, da nam je savez kurton obzirom da nismo pustili Kostica da igra (a po zahtevu HSV), da su ovakve tekme idealne za uvodjenje mladjih igraca koji bi trebalo da budu oslonac repke od sledece jeseni (tj. ciklusa kvalifikacija za EP) - Sergej Milinkovic Savic, Andrija Zivkovic, Marko Grujic, Luka Jovic, Mihailo Ristic...

Ali najveci utisak sinocne tekme je onaj telefonski stub od Stefana Mitrovica koji je klasican egzemplar prisutnosti fudbalski mesetara, agenata, menadzera... Covek ima ugovor u Gentu do 2020. !!!!!! Dakle ne mora da pumpa broj nastupa za repku da bi zaradio radnu dozvolu i da bi ga prodali.

Link to comment

Nama i bod odgovara ukoliko Wels ne pobedi. Bice veselo ukoliko Muki sazna da Irska vodi u Cardiffu, icice na bod protiv Gruzije.

 

:ziga:  :lol:

 

 

Sad vise ne mogu da nadjem postove, ali ubedljivo su najbolji ovaj, 'Mogu kurac' i 'za ovo ne mos navijati ni kad ide'. :D 

 

Jebote stvarno, mene vise brine oce Kolumbija otici nego mi.

 

Nama je ladno Stojko najbolji u 11. Mi smo jebeni evropski Paragvaj. Daj boze da izvucemo Argentinu, Belgiju i Meksiko i da se oni raskusuravaju s gol razlikom na nama i da se teramo u kurac. 

Link to comment

Samo da dodam, posto sam procitao prethotnih 3-4 stranice, da je neverovatno u kakve ste se babuskare pretvorili posle prvog poraza u grupi?!?!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...