Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Inace, utakmica je pokazala, bas kao i ona u Bgd sa njima, da ce svaka ekipa sa krstenom sredinom da nas razbuca bez vecih problema. Austrija nam je u dve utakmice napravila 12-13 sansi.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Videlo se od pocetka utakmice da ovo samo nekom teskjom srecom mozemo da resimo u svoju korist. Cak ni ova debelo ogranicena eklpa nije toliko losa da prikaze ovakvu igru veceras, ocigledno smo kurajberski usli u utakmicu i popili po picki zasluzeno. Zapravo su nas samo cudo i Stojkovic sprecili da ne dozivimo katastrofu. Od samog starta losi prijemi, netacni pasovi, sudaranja igraca u odbrani, bespotrebna ispucavanja iz zadnje linije jako i nikome. Tadic i Mitrovic su vise vremena proveli u smesnim pokusajima da izvuku faulove od sudije nego sto su mislili o utakmici, svih pet igraca pozadi ne zna se ko je gori bio, Gacinovic i Milivojevic nista, jedino su Stojkovic i Matic odigrali utakmicu.

 

Muslinu ako ne prodje sta je zamislio ne bi nista promenio da mu zivot zavisi od toga, bolje stablo da je posadio u drugom poluvremenu na levom stoperu nego sto je ostavio Mitrovica da nas zakopava.

 

Ako je ovo sto smo veceras posledica glave i samopouzdanja bice problema u zadnjem kolu. Austrija je tezak krs od ekipe, kako smo mi igrali veceras nista bolje necemo proci ni protiv Gruzije.

Link to comment

a dobro, cim je krenula sva ona euforija i pisanja nasih novinara o 500 milijardi srba ludaka koji ce se u sred beca ispisati mrskom neprijatelju po faci i junacki proslaviti nas odlazak u bratsku rusiju moglo se naslutiti da ovde nema nista

 

 

nadam se da ce dobiti gruziju, jbg, zasluzili su to ovi momci, pa i muslin

steta da pre svega matic i tadic ne odigraju sp

Link to comment

Ja ne znam u kakvom je on kanalu, ali on je profesionalni fudbaler i njegova obaveza je da 90 minuta odigra najbolje sto moze.  Posle toga, ako zeli, moze da izvoli nazad u kanal.

 

Dimitrije, kanal znači da u ovom trenutku (koji traje od početka sezone u Engleskoj) on jednostavno ne može da odigra bolje od onoga što je danas odigrao. To je definicija kanala, trudite se koliko god možete ali rezultat tog truda je tragičan i otužan.

Link to comment

Nasa tranzicija u odbranu je jeziva, Splavarov i Bane nisu sposobni skoro nista da brane, da stanu u blok....Mitrovica ne vredi komentarisati, Rukavina uopste nije igrac za reprezentaciju. Ne mogu da zamislim sta bi nam uradile na SP vrhunske svetske repke...brojalo bi se i nakon sest verovatno...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Dimitrije, kanal znači da u ovom trenutku (koji traje od početka sezone u Engleskoj) on jednostavno ne može da odigra bolje od onoga što je danas odigrao. To je definicija kanala, trudite se koliko god možete ali rezultat tog truda je tragičan i otužan.

:lolol:

Link to comment

Inace, utakmica je pokazala, bas kao i ona u Bgd sa njima, da ce svaka ekipa sa krstenom sredinom da nas razbuca bez vecih problema. Austrija nam je u dve utakmice napravila 12-13 sansi.

 

 

Nasa tranzicija u odbranu je jeziva, Splavarov i Bane nisu sposobni skoro nista da brane, da stanu u blok....Mitrovica ne vredi komentarisati, Rukavina uopste nije igrac za reprezentaciju. Ne mogu da zamislim sta bi nam uradile na SP vrhunske svetske repke...brojalo bi se i nakon sest verovatno...

То је то.  

Ћелавац увек игра се месарима у средини.  

Link to comment

Pa onda su prakticno svi sem Matica i Mustafe u kanalu jer svi igraju lose i epizodno (a po neki ni toliko) u svojim klubovima. 

 

Da ali Tadić je u prvoj polovini kvalifikacija bukvalno nosio tim, zahvaljujući njegovim igrama iz prvih 4-5 utakmica mi smo sada u poziciji da odemo na SP. Ostali su od početka kvalifikacija konstantno grozni a Tadić je od supermajstora mutirao u raspadača i mlatarača rukama.

Link to comment

То је то.

Ћелавац увек игра се месарима у средини.

Pa, pricali smo mislim o ovome posle Irske. Mozes sa ostrvskim i skandinavskim balonasima ovako, ali sa timovima koji znaju makar da vezu par pasova na sredini mi smo u problemu.

 

Austrija je lose balansirana ekipa, ali mi to nismo znali da iskoristimo, stavise.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...