Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1658

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Bogoje nikada nije bio ovako konstantan. Ako odemo u Rusiju a on održi formu nema šanse da nam bilo ko da više od 3 komada po utakmici. On će skinuti još 5-6 čistih golova i to je to, vraćamo se kući uzdignuta čela, poraženi ali ne i poniženi.

Link to comment

Muslin je teska prevara u rangu Grofa Bozovica. Gacinovic, Mitrovic, Rukavina, Milivojević, ko su ti ljudi...

Ovo sto mi igramo, ova dekadencija bez kreacije, poseda, za ovo se tesko navija i kad se pobedjuje.

Daj bre Sergeja, Ljajica, Matica, daj fudbal da se igra, nabijem te na 8 defanzivnih igraca.

Link to comment

nema teorije da dobiju gruzine. i ne treba. igrali su kao govna i ne treba da idu na svecko. mmw. 

Хоћеш да кажеш да ћеш на клаџи узмеш нова кола?

Link to comment

Muslin je teska prevara u rangu Grofa Bozovica. Gacinovic, Mitrovic, Rukavina, Milivojević, ko su ti ljudi...

Ovo sto mi igramo, ova dekadencija bez kreacije, poseda, za ovo se tesko navija i kad se pobedjuje.

Daj bre Sergeja, Ljajica, Matica, daj fudbal da se igra, nabijem te na 8 defanzivnih igraca.

Daj Zivkovica.

Link to comment

Odbrana nam je skarabudzena od dva pasjera i coveka na zalasku karijere. Uzasni su u build-upu, vecina lopti se overava vracanjem ka Stojkovicu, kada igraju unapred igraju uglavnom dugim i neupotrebljivim loptama, a svi imaju tendenciju ball watchinga i vracanja Stojkovicu u skute. Nikakav rizik se ne preduzima, branjenje nam se svodi da smo tu na broju i da cekamo da protivnik omasi ili Mustafa skine.

 

Generalno, problem cele ekipe je sto ne vrsimo nikakav pritisak na loptu i sto je svaka barem malkice takticki pismena ekipa u stanju da nam se seta kroz vertikalu kako hoce. Moguce je igrati sa ovakvom postavkom ali onda mora da se ujeda iz tranzicije, a Mitrovic je verovatno najsporiji napadac na svetu. Jako, jako smo losi i iako cemo se plasirati na SP bez nekih drasticnih kadrovskih promena ima da najebemo tamo neopevljivo. Muslin, naravno, nece menjati bas nista.

Link to comment

Uzgred, Tadić je u ozbiljnom kanalu što pokazuje i njegova iznenadna sklonost ka neprestanim gestikulacijama u pravcu sudija.

Ja ne znam u kakvom je on kanalu, ali on je profesionalni fudbaler i njegova obaveza je da 90 minuta odigra najbolje sto moze.  Posle toga, ako zeli, moze da izvoli nazad u kanal.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...