Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Национални интерес није да убацујемо менаџерске играче са свих меридијана у репрезентацију и да повећамо криминал који је иовако огромних размера.
Nego je nacionalni interes da ubacujemo menadžerske igrače sa ovdašnjih meridijana u reprezentaciju? Objasni, ako ti nije teško, kako je to ubacivanje Klea u reprezentaciju potez u pravu uvećanja kriminala?Mislim, aman. Kul je da budete protiv pozivanja Klea u reprezentaciju jer je to nešto drugačije i posebno. Zato i nemam mnogo šta da prigovorim četvorici forumaša koji su se u prethodnih sat vremena izjasnili protiv Klea Srbina. Ali, kakav kriminal, kakvi bakratchee?
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ozbiljne zemlje kupuju i naturalizuju ono što vredi, a naročito onaj kadar koji je deficitaran. Princip je isti, sve su ostalo nijanse...
Наведи ми која је то озбиљна фудбалска земља урадила? И колико фудбалера на дефицитарним позицијама? Ево нпр. Немачка која је доста слаба позади. Колико је играча одбране купила? Edited by No7
Link to comment
Ali, kakav kriminal, kakvi bakratchee?
Nisam pratio fabulu radnje, ali zar nije logicno da ako se prica da menadzeri vladaju reprezentacijom i biraju ko će biti pozvan da bi mu skočila cena i nakon prodaje oni više zaradili, da je onda ista priča i sa strancima. samo se širi baza :) pogotovo ako ti stranci imaju domaće "menadžere" :)
Link to comment
Nego je nacionalni interes da ubacujemo menadžerske igrače sa ovdašnjih meridijana u reprezentaciju? Objasni, ako ti nije teško, kako je to ubacivanje Klea u reprezentaciju potez u pravu uvećanja kriminala?Mislim, aman. Kul je da budete protiv pozivanja Klea u reprezentaciju jer je to nešto drugačije i posebno. Zato i nemam mnogo šta da prigovorim četvorici forumaša koji su se u prethodnih sat vremena izjasnili protiv Klea Srbina. Ali, kakav kriminal, kakvi bakratchee?
Треба да пажљивије читаш.За мене у фудбалу не постоји национални интерес. То је фудбал а не нешто што ће поправити живот милионима људи који живе у Србији. А то би требало да буде национални интерес. Е, када би Србија постала богата, што је национални интерес, онда би било прилике да привучемо разне људе и њихове клинце па будемо имали ситуацију као у Немачкој или Холандији. Клео би био само почетак, ко зна какви би касније били довођени и убацивани зарад продаје. То не значи да је добро да се ради са играчима из Србије и то треба спречити. Само би се фонд за уваљивање повећао. Edited by No7
Link to comment
Наведи ми која је то озбиљна фудбалска земља урадила? Које је играче Немачка купила у репрезентацији?
.. Edited by Psihodelija
Link to comment
Nego je nacionalni interes da ubacujemo menadžerske igrače sa ovdašnjih meridijana u reprezentaciju? Objasni, ako ti nije teško, kako je to ubacivanje Klea u reprezentaciju potez u pravu uvećanja kriminala?Mislim, aman. Kul je da budete protiv pozivanja Klea u reprezentaciju jer je to nešto drugačije i posebno. Zato i nemam mnogo šta da prigovorim četvorici forumaša koji su se u prethodnih sat vremena izjasnili protiv Klea Srbina. Ali, kakav kriminal, kakvi bakratchee?
Zapravo, sasvim je u pravu oko ovoga što nisi prokomentarisao. Niko od ozbiljnih repki to ne radi, bar ne u meri da se može pominjati najobičnije držanje koraka sa civilizovanim svetom.Okej, nemamo špic igrače, nemamo ni među klincima neku naznaku da će se pojaviti. I šta sad? Za vreme SP smo svi konstatovali da je Nemcima odbrana najslabija tačka. Holandija je jaka ovde a slaba ovde, Argentina ima ovo kao zemlja al je bušna tamo, ovi imaju ovo a oni ono. Tom logikom, sve zemlje sa atraktivnijim fudbalskim pedigreom bi trebalo random da podele pasoše kvalitetnim strancima.U tome je draž fudbala. U suprotnom, bogate i fudbalske jake države bi pokupile sve što vredi da pokrpe svoje reprezentativne rupe i rupice, jaz između velikih i malih (o kome se toliko kuka) bi se još više produbio. Mi možemo da dovučemo Klea, možemo i da nastavimo sa takvom praksom, i onda će i drugi reagovati na isti način, bogatiji i jači će dovlačiti bolje i nastaviti da nas jebu u istu rupu. I šta se time tačno dobija, ako to postane opšti trend? Mislim, može da se krene i sa proizvodnjom robota koji savršeno igraju fudbal, a onda smo tek ugasili, na stranu što to više neće biti fudbal.
Link to comment
Национални интерес? Национални интерес је да ова држава смањи лоповлук и корупцију у свим деловима друштва па и фудбалу. Национални интесрес је да имамо развијену економију па ће нам и фудбал и конукуренција бити јачи па ћемо имати и боље фудбалере. Национални интерес није да убацујемо менаџерске играче са свих меридијана у репрезентацију и да повећамо криминал који је иовако огромних размера.Када би то радиле богате земље као што кажеш, Немци би купили Видића, Лусија и Мајкона и освојили СП. Они то не раде. Они узимају клинце који одавно имају њихове пасоше и који су прошли њихове омладинске школе То што Немачка има 80 милиона становника и много је богатија је ствар националног интереса а не пимпиле на трави.У ствари они их не узимају они су тамо, у Немачкој, Холандији, Француској и тамо одрастају и развијају се.
slazem se sa ovim. vec smo pricali o tome na pdf-u kosarka pre neki dan. kleo zabio 8 golova i odjednom su poceli da ga zovu u reprezentaciju i oni koji su bili najglasniji protiv davanja drzavljanstva zarad igranja u reprezentaciji.
Link to comment
Zapravo, sasvim je u pravu oko ovoga što nisi prokomentarisao. Niko od ozbiljnih repki to ne radi, bar ne u meri da se može pominjati najobičnije držanje koraka sa civilizovanim svetom.Okej, nemamo špic igrače, nemamo ni među klincima neku naznaku da će se pojaviti. I šta sad? Za vreme SP smo svi konstatovali da je Nemcima odbrana najslabija tačka. Holandija je jaka ovde a slaba ovde, Argentina ima ovo kao zemlja al je bušna tamo, ovi imaju ovo a oni ono. Tom logikom, sve zemlje sa atraktivnijim fudbalskim pedigreom bi trebalo random da podele pasoše kvalitetnim strancima.U tome je draž fudbala. U suprotnom, bogate i fudbalske jake države bi pokupile sve što vredi da pokrpe svoje reprezentativne rupe i rupice, jaz između velikih i malih (o kome se toliko kuka) bi se još više produbio. Mi možemo da dovučemo Klea, možemo i da nastavimo sa takvom praksom, i onda će i drugi reagovati na isti način, bogatiji i jači će dovlačiti bolje i nastaviti da nas jebu u istu rupu. I šta se time tačno dobija, ako to postane opšti trend? Mislim, može da se krene i sa proizvodnjom robota koji savršeno igraju fudbal, a onda smo tek ugasili, na stranu što to više neće biti fudbal.
Баш тако. Успут Клео није бољи од Жиге, Панте и Данка.
Link to comment

Kleo je u Srbiji proveo sigurno vise vremena nego Neven Subotic i Kuzmanovic zajedno. A ako bi se potrudio da procacka svoju genealogiju, ne sumnjam da bi pronasao neku babu iz Arandjelovca. Uostalom, vise lici na Srbina nego Eduardo na purgere, bolje govori srpski od prestolonaslednika i, last but not least, vise zeli da igra za repku od Nemanje Vidica.Meni je bilo super sto je covek bez uvijanja rekao - da, ja zelim da igram za reprezentaciju Srbije, ako me zelite, dolazim na pripreme. Bez uvijanja, sujete i odstupnice. Pri tome je primarijus doktor Kleo za razne pantelice i lazovice. A i sumnjam da bi ikad napustio pripreme da bi bio kum na svadbi u Kosovskoj Mitrovici - to je stvar karaktera, valjda.

Link to comment
Треба да пажљивије читаш.За мене у фудбалу не постоји национални интерес. То је фудбал а не нешто што ће поправити живот милионима људи који живе у Србији. А то би требало да буде национални интерес. Е, када би Србија постала богата, што је национални интерес, онда би било прилике да привучемо разне људе и њихове клинце па будемо имали ситуацију као у Немачкој или Холандији. Клео би био само почетак, ко зна какви би касније били довођени и убацивани зарад продаје. То не значи да је добро да се ради са играчима из Србије и то треба спречити. Само би се фонд за уваљивање повећао.
Što editova Nemce, setio si se Kakaua?
Link to comment
Kleo je u Srbiji proveo sigurno vise vremena nego Neven Subotic i Kuzmanovic zajedno. A ako bi se potrudio da procacka svoju genealogiju, ne sumnjam da bi pronasao neku babu iz Arandjelovca. Uostalom, vise lici na Srbina nego Eduardo na purgere, bolje govori srpski od prestolonaslednika i, last but not least, vise zeli da igra za repku od Nemanje Vidica.Meni je bilo super sto je covek bez uvijanja rekao - da, ja zelim da igram za reprezentaciju Srbije, ako me zelite, dolazim na pripreme. Bez uvijanja, sujete i odstupnice. Pri tome je primarijus doktor Kleo za razne pantelice i lazovice. A i sumnjam da bi ikad napustio pripreme da bi bio kum na svadbi u Kosovskoj Mitrovici - to je stvar karaktera, valjda.
više jedan
Link to comment
A i sumnjam da bi ikad napustio pripreme da bi bio kum na svadbi u Kosovskoj Mitrovici - to je stvar karaktera, valjda.
Upravo to ga čini neuklopivim u reprezentaciju Srbije.
Link to comment

Slicna prica je bila sa Moreirom, Zukom i Dijarom dok su bili "bogoci fudbala" u Srbiji, a sad ih pljuju i novinari i navijaci i treneri ili ih niko ne pominje. Ako cemo posteno, nama bi Zuka vise znacio nego Kleo, a Dijara je bolji igrac od Klea, ali nema podrsku javnosti. Mi smo cudni ljudi, za mesec-dva, kad Kleo bude odigrao par losih utakmica, pokidao nekom ligamente zbog starta u 90. minutu, posvadjao se sa Lolom oko racuna u kafani, ima "javnost" da prica drugu pricu.Treba prvo da se dogovorimo sami sa sobom, da li nam je stranac u reprezentaciji potreban, pa ako jeste, na kom mestu u timu i kakav profil igraca. Da li mi imamo nekog klinca koji ce da "eksplodira" ili treba juriti gotovog igraca od 25 godina koji igra ovde 2 godine? Da li u perspektivi taj igrac moze da napreduje ili ce nestati cim ode u jacu ligu od nase? Kako ce se uklopiti u reprezentaciju i slicno.Imali smo mnogo primera, Antic je poslednji, kako se od idola nacije, predsednika drzave, kralja Srbije, dolazi do lakomog, ljigavog, licemernog tipa koji ima 100.000 evra platu, a to je 300 prosecnih plata u Srbiji koje on zaradi za mesec dana.Tako da sve to treba staviti na papir, pa neke mudre glave, to su nam trenutno Djora i Tole :isuse: , treba da smisle da li je stranac u reprezentaciji prihvatljiv ili ne za nas/ S obzirom ko odlucuje, ta ideja ce se voditi na bazi love koju mogu da maznu na njemu, a ne na igrackim i ljudskim kvalitetima.

Link to comment
A i sumnjam da bi ikad napustio pripreme da bi bio kum na svadbi u Kosovskoj Mitrovici - to je stvar karaktera, valjda.
Zar ne beshe Sirmium u pitanju? :lala: Emperor_Traianus_Decius_%28Mary_Harrsch%29.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...