Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Глупости. Са тиме ће само да поделе јавност по питању репрезентације нарочито по линији ЦЗ-ПФК. Уосталом и Станојевић је рекао да он није за тако нешто.А сећам се када се о Боји причало да треба да игра за репрезентацију.Стварно не знам у чему је проблем са тим новинарима али некако мислим да ту има подмазивања.

Link to comment

Aha, ovakav tekst je podmazivan, a kada se pričaju bljuvotine o himni, grbu i dresu i kako će Panteliću i Milijašu biti puno srce kad budu igrali za naše simbole (umesto čega im je utroba bila puna alkohola a pluća duvana) tada je sve bilo OK.Najzad neki hrabar tekst koji prkosi nacionalističkoj liniji razmišljanja dominantnoj u našem fudbalu, pa sve neka je i naručen.

Link to comment
Aha, ovakav tekst je podmazivan, a kada se pričaju bljuvotine o himni, grbu i dresu i kako će Panteliću i Milijašu biti puno srce kad budu igrali za naše simbole (umesto čega im je utroba bila puna alkohola a pluća duvana) tada je sve bilo OK.Najzad neki hrabar tekst koji prkosi nacionalističkoj liniji razmišljanja dominantnoj u našem fudbalu, pa sve neka je i naručen.
Наравно, као што је подмазивање и ово што си ти навео. У чему је проблем? Као што рекох, ово није први пут. Чим неко мало одскочи од странаца ево га у репрезентацији. Чуда ли чуда.Само што овај пут такве приче могу да имају мало погубније последице по репрзентацију у погледу подршке истој. Edited by No7
Link to comment
Aha, ovakav tekst je podmazivan, a kada se pričaju bljuvotine o himni, grbu i dresu i kako će Panteliću i Milijašu biti puno srce kad budu igrali za naše simbole (umesto čega im je utroba bila puna alkohola a pluća duvana) tada je sve bilo OK.Najzad neki hrabar tekst koji prkosi nacionalističkoj liniji razmišljanja dominantnoj u našem fudbalu, pa sve neka je i naručen.
Da da, malo si preterao, ajde idi skautiraj neke klince dok su mladi, daj im keš i dovedi u Srbiju pa da budemo treći na svetu... Godinu i po dana je ovde i već ga kujete u zvezde, na stranu što je Kleo prosečan igrač... Druga stvar, utroba nije bila puna piva, kad se budemo videli na FF mogu da ti pokažem kako izgleda kad je utroba puna piva! A što se cigareta tiče, većina fudbalera koje gledaš na TV puši!Klea ne treba još pozivati, ništa značajno nije uradio. Ako baš hoće nek ga zapljunu u nekoj prijateljskoj.Osuđivati Pantu i Mikija što piju pivo i puše je smešno. Reprezentacija nije tim!P.S. A ako ti u ovome ne vidiš nabacivanje reprezentativnih nastupa za bolji transfer, onda žmuriš pred Toletovim driblinzima. Edited by nebojsapetkovic
Link to comment

Neverovatno koji hajp oko Klea zadnjih par dana. Ljudi, ako mi ne mozemo da nadjemo krstenog spica ili izdaleka pristojnog golmana sa nasim pasosem, pa makar igro u Cvajti ili Norveskoj ligi, onda jednostavno ne mozemo ocekivati uspehe. Ajde malo snalazenja Anticu i FSS, a ne samo da gledamo gotova resenja.

Link to comment

A zasto bi mi morali da imamo uspeha kao reprezentacija?! :blink: Valjda je poenta da najbolji fudbaleti drzavljani neke zemlje, prezentuju zemlju na najbolji nacin na koji umeju? ili ako sam ja glup i ako to nije razlog postojanja reprezentacija i njihovih takmicenja, onde ce se u perspektivi dobiti dva paralelna univerzuma koja sluze da preprodaju igraca. jedan preko takmicenja "timova iz odredjenih drzava" i drugi preko takmicenja "timova pod imenom odredjenih drzava"a sto ne bi pravili reprezentacije liga, pa da se i oni takmice...mozda sam iskljuciv, ali mislim da je glupo da neko dobija pasos samo da bi igrao za neku reprezentaciju a da nema nikakav drugi osnov

Edited by Далибор М.
Link to comment

Plus jean za gornja dva posta.Sledeći put kada neko bude kukao oko totalne komercijalizacije fudbala kao sporta, pohlepnim dinosaurusima iz FIFA i UEFA i o stvaranju bezumne korumpirane mašinerije za pravljenje para, nek preispita svoj stav o trpanju stranaca u repke.

Link to comment
i jedni i drugi tekstovi su burek
Pa ne baš. Kleo je kvalitetniji špic od svega čime trenutno raspolažemo.
Наравно, као што је подмазивање и ово што си ти навео. У чему је проблем? Као што рекох, ово није први пут. Чим неко мало одскочи од странаца ево га у репрезентацији. Чуда ли чуда.Само што овај пут такве приче могу да имају мало погубније последице по репрзентацију у погледу подршке истој.
Ovo je preispoljna budalaština. Nacionalni je interes (što su ozbiljne zemlje već odavno shvatile i praktikuju uveliko) da se najkvalitetnijim pojedicnima da državljanstvo i iskoriste njihovi talenti i mogućnosti.Prema tome, pogubne posledice je beskrajno smešno čak i pominjati. Jedino ako zbog Klea ne bude trpelo neko Naše dete™.
Link to comment
Pa ne baš. Kleo je kvalitetniji špic od svega čime trenutno raspolažemo.Ovo je preispoljna budalaština. Nacionalni je interes (što su ozbiljne zemlje već odavno shvatile i praktikuju uveliko) da se najkvalitetnijim pojedicnima da državljanstvo i iskoriste njihovi talenti i mogućnosti.Prema tome, pogubne posledice je beskrajno smešno čak i pominjati. Jedino ako zbog Klea ne bude trpelo neko Naše dete™.
Национални интерес? Национални интерес је да ова држава смањи лоповлук и корупцију у свим деловима друштва па и фудбалу. Национални интесрес је да имамо развијену економију па ће нам и фудбал и конукуренција бити јачи па ћемо имати и боље фудбалере. Национални интерес није да убацујемо менаџерске играче са свих меридијана у репрезентацију и да повећамо криминал који је иовако огромних размера.Када би то радиле богате земље као што кажеш, Немци би купили Видића, Лусија и Мајкона и освојили СП. Они то не раде. Они узимају клинце који одавно имају њихове пасоше и који су прошли њихове омладинске школе То што Немачка има 80 милиона становника и много је богатија је ствар националног интереса а не пимпиле на трави.У ствари они их не узимају они су тамо, у Немачкој, Холандији, Француској и тамо одрастају и развијају се. Edited by No7
Link to comment
*Nacionalni je interes (što su ozbiljne zemlje već odavno shvatile i praktikuju uveliko)*Prema tome, pogubne posledice je beskrajno smešno čak i pominjati
Ma glupo je uopste upotrebljavati rec "pogubno" kada pricamo o fudbalu....... nema poguvno nista u tome, slazem se... ali nema pogubno ni da se naprave mesovito musko/zenske reprezentacije...A o nacionalnom interesu... ne znam koliko si u pravu, ali ajde da kazemo da jesi... zasto bi i mi morali to da radimo? ako se sve drzave sveta budu vodile principom : "Kuda svi, tu i mali Mujo", onda ja stvarno ne vidim razliku izmedju timova i reprezentacija.Pogotovo sto su sada reprezentacije profesionalizovane pa i selektori imaju dobre plate i igraci dobijaju dobar novac sto za igranje a pogotovo kroz podele premija za uspehe. nema ili uskoro onda nece biti razlike... ili ja gresim?
Link to comment

Što se mene tiče, jednostavno je - kad/ako Kleo ili bilo ko drugi stekne uslove za dobijanje državljanstva redovnim putem, prema njemu treba postupati kao i prema svakom drugom državljaninu, što znači da može i da nastupa za reprezentaciju.

Link to comment

Ozbiljne zemlje kupuju i naturalizuju ono što vredi, a naročito onaj kadar koji je deficitaran. Princip je isti, sve su ostalo nijanse...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...