Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Po meni bi uz standardnog Matica ostala dvojica igraca u veznom redu kao starteri morali da budu Radoja i SMS, igraju jake lige, standardni su, odlicni igraci, ali....

Link to comment
  • 2 weeks later...

Po meni bi uz standardnog Matica ostala dvojica igraca u veznom redu kao starteri morali da budu Radoja i SMS, igraju jake lige, standardni su, odlicni igraci, ali....

 

Radoja se povrijedio valjda. A za SMS nemam rijeci ali nisam ni trener.

Link to comment

Kadetska reprezentacija Srbije izborila je plasman na Evropsko prvenstvo koje se održava u Hrvatskoj od 3. do 19. maja.

 

Selekcija koju predvodi selektor Perica Ognjenović, posle pobede u prvom kolu protiv Švajcarske (2:1) i poraza u meču da domaćinom turnira Škotskom (0:1), savladala je u trećem kolu Crnu Goru 1:0 i zasluženo ostvarila veliki uspeh

 

Perica-Ognjenovic.jpg

Link to comment

predrag spasić je bio standardni prvotimac na sp '90e gde smo odlično prošli, pa to nije bilo toliko iznenađenje kao perica. ili onaj žarkovac janković za kog su shvatili da ne može da igra revanš nekog kupa(il prijateljska) u nemačkoj jer ima zabranu ulazka zbog krađe po samiškama™

:fantom:

Link to comment

Spasić se i dan danas računa kao Realov najveći promašaj. Mislim, nije on toliko loš bio, možda se nije navikao na Španiju...ali da je bilo ko drugi osim Osima bio selektor, kurac bi on video reprezentaciju osim u Tempovom posteru.

Link to comment

Spasić se i dan danas računa kao Realov najveći promašaj. Mislim, nije on toliko loš bio, možda se nije navikao na Španiju...ali da je bilo ko drugi osim Osima bio selektor, kurac bi on video reprezentaciju osim u Tempovom posteru.

 

Kapiram ostrašćenost i sve, ali reći da je Spasić realov NAJVEĆI promašaj je dovoljno za samoban na barem dve nedelje :lol:

 

Jebote pa samo iz tvog™ kluba su bila dva veća promašaja, a da ne pominjem razne Anelke, Vudgejte, Gravesene. Jebeni Kasano! 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...