Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Tosic ima jace reference od Jankovica. Njegova forma je konstantna, ima za sobom sjajnu sezonu u Bundes ligi, i ove godine bice nosilac igre u ozbiljnom timu u jakoj ligi, a u repki kad god udje ostavi trag, vec duze vreme je bolji od Krasica.
:lol: Ne znam sta je od ovoga sto si napisao pogresnije. Konstantna forma, sjajna sezona, nosilac igre u CSKA u jakoj ruskoj ligi,... Govorimo o Tosicu a ne Banetu Ivanovicu.
Tošić je jednostavno bolji igrač i svako ko vidi par njegovih poteza ne može a da to ne zaključi.
Pred ovim vrhunskim argumentom ostajem porazen i samleven. :D Jos kad to dolazi od coveka koji Vidica i Stankovica smatra precenjenim balvanima...
Link to comment
Dule Savic podneo neopozivu ostavku jer je jedini bio protiv toga da Antic ostane... jedan manje :)
prodo covek sina, nema vise potrebe za drustvenim angazmanom :lol:
Link to comment
Na EP za mlade...
Dokle više to prvenstvo... :mellow: Sećam se vrlo dobro tog gola koji je dao za Đenovu. Opet, ne vidim kako to utiče na bilo šta...
Dule Savic podneo neopozivu ostavku jer je jedini bio protiv toga da Antic ostane... jedan manje :)
Na koju funkciju? Ima ih 17.
Pred ovim vrhunskim argumentom ostajem porazen i samleven. :D Jos kad to dolazi od coveka koji Vidica i Stankovica smatra precenjenim balvanima...
^_^ Gde sam to rekao da su Vidić i Stanković precenjeni balvani, pošto ovo nije prvi put da čujem da mi se imputira da sam pričao istinu?
Link to comment
Gde sam to rekao da su Vidić i Stanković precenjeni balvani, pošto ovo nije prvi put da čujem da mi se imputira da sam pričao istinu?
Jao, Filipe, cuti. Jel' treba da te podsecam na to kako si posle Vidicevog kiksa protiv Liverpula tvrdio kako je Vidic kurac od igraca koji ima srece da igra u paru sa 1 Ferdinandom pa izgleda kao da je bolji nego sto jeste? A tek sta si pricao o Stankovicu. :isuse:
Link to comment

Ruku na srce, pre dolaska Antica, ogromna vecina diskutanata je pljuvala Stankovica, jer je igrao na svim mestima u timu, osim na poziciji koju trenutno igra.

Link to comment
Nisi ti rekao da je bolji od Krasica, April je rekao...Inace analiza Tosic vs. Jankovic ti je blaga patkometrijska literatura.
Tu si u pravu ali ako ćemo da budemo realni i posmatramo trenutnu situaciju, ona kaže da se Janković još uvek nije oporavio od teške povrede i mesecima nije igrao. Za to vreme je Tošić igrao, davao golove i asistirao, i nastavlja to da radi. Prema tome, logično je da on ima prednost dok Janković ponovo zaigra za svoj tim i vrati se u kakvu-takvu formu.
Link to comment
Ruku na srce, pre dolaska Antica, ogromna vecina diskutanata je pljuvala Stankovica, jer je igrao na svim mestima u timu, osim na poziciji koju trenutno igra.
pa sve strucnjaci. a nije samo bila repka u pitanju, i njegove igre u interu i uopste kalcu su bile problem. on je tu uspeo samo zato sto igra sa dobrim igracima, uvek se prakticno slepao. gurali ga manca i miha :lol: tracak nade je bio dolazak murinja i njegova najava da mu ne treba stankovic, ali se cak i murinjo predomislio kad je video da je rec o odlicnom igracu, te je ovaj osvojio sve sto se moglo osvojiti i ima oko 20 trofeja u kolekciji. al razumem filipa, retko ko je tako cesto punio mileta.oko tosica je najbolje objasnio adasevic. i on i bosko su dobri igraci i buducnost repke. ali mi je smesno sto filip sad tvrdi da je on klasa, a kad je igrao u partizanu bio je 0, menadzerski igrac. secam se da su pojedinci(beowl) njegove golove proglasavali za namestene kako bi se prodao i slicno. ja sam i tad tvrdio da ce od njega biti nesto i da je 1 od najbitnijih igraca partizana, a ne moreira ili dijara, sto dokazuju i golovi u temisvaru i istanbulu. i mislim da mu saf trebao pruziti sansu, istrpeti ga ko nanija, pa da pokaze da li je igrac za mu.ali jbga i sad je u dobrom klubu, mlad je i od njega zavisi da li ce sledeca stepenica biti neki klub nivoa mutd-a...
Link to comment

Definitivno, Tosic ima prednost nad Jankovicem, ali ako se ovaj oporavi i IGRA za Djenovu, Mister ce ga sigurno uvrstiti u repku i pruziti mu minutazu...Inace, pozz za Mistera, pozdravjam ostanak, sto se tice Toleta, nadam se da ce u penzije a.s.a.p.

Link to comment

Tosic nikad nije ni bio igrac za MU, mozda za par godina kad igracki sazri i kad nabaci malo taktickog znanja, trenutno mu je CSKA mera. A da je napredovao, to je cinjenica.

Link to comment

ne salzem se. tosic je veoma talentovan igrac, nista manje od nanija koga je saf gurao i trpeo 2 sezone iako ovaj nista nije igrao. tek je prosle godine nesto odigrao u par tekmi i sad vec postaje solidan igrac.tosic jednostavno nije dobio sansu da pokaze da li je igrac za mu, a siguran sam da ne bi bio gori od nanija. cska je naravno extra klub za njega, ali mu je mu...

Link to comment
Dule Savic podneo neopozivu ostavku jer je jedini bio protiv toga da Antic ostane... jedan manje :)
Danas nam je divan dan, divan dan, divan dan...BTW, Tošić jeste bolji igrač (i talentovaniji) od Jankovića.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...