Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Примењује ли Ћелавац генијалану тактичку поставку Роџерсарину и на овој утакмици? ^_^

 

Sad sam više na basketu, džabe numeju ovi otpadnici da dobace do visina rodžersarinih zamisli

Link to comment

Kovinjalo je spektakularan...

"...ma nemoooooj imas praznog...."

"nesto sto se nije moglo videti dok je Paunovic selektirao:Lopta uvek mora do bolje postavljenog igraca!"

Link to comment

Чаки са Сивићем као стратегом?

 

Nada umire poslednja da će angažovati MTK do prvenstva mladih.

 

Nisam gledao IIp, ali je utisak iz prvog bio solidan, koliko god može sa Sivićem. Imamo sa čime da igramo, ali to ne koristimo dovoljno. Već sam par puta pomenuo probleme ovog tima, nedostatak pravog defanzivnog veziste i zadnja linija bez seniorskih minuta. Ovo drugo su me demantovali Lazić i pogotovo Jovanović u ova dva meča. Jako dobre partije, povadili su dosta kestenja, sa jako malo grešaka. Ovo prvo će već biti problem i na prvenstvu. Maksimović, Grujić i SMS su sjajni igrači, ali nikako ne mogu da se otmem utisku da ne mogu zajedno na teren. Prečesto žrtvuju Maksimovića da igra korektora, a on to nije.

 

Dobro je zbog kontinuiteta generacije da odemo na Euro, ali ne bih previše očekivao. Nadam se da neće mnogo eksperimentisati sa sastavom tamo i da će se Sivić služiti prostom činjenicom, najtalentovaniji idu. Dobar deo ove generacije može da igra i u narednim kvalifikacijama, ako do tada već ne sazru za A tim.

 

Čisto da se ne zaboravi u A repki su Mitrović, Marković i Rajković. Nisam siguran da li će zvati prva dva, ali trećeg bi trebali zvati, pa makar i VMS branio sve mečeve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...