Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

od kazahstana je gubio i vidic.sto se tice zvezdastva, jedva sam cekao da mu vidim ledja, bas zbog manekstva i gejstva™.ako povrede ostavi traga na njemu, onda nije za ovu ekipu.ako bude doveo formu na nivo kada je bio rezerva™ u svim timovima, ne vidim zasto su mrdja, lazovic i ostali napadaci ispred njega a sigurno je korisniji i od tomica, tadica, sulejmanija i slicnih koji figuriraju kao rezervne opcije na krilu.kazem, odlicna napadacka opcija sa klupe, nista vise.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nego, Kolarov je zaradio gadnu povredu zbog koje pauzira 2 do 3 meseca, a propušta prve 4 utakmice sa Farskim Ostrvima, Slovenijom, Estonijom i Italijom.
Što znači da ćemo moći da uživamo u majstorijama Obradovića :)
Link to comment
od kazahstana je gubio i vidic.
I Žigić, Pantelić...:)Boško Janković je potpisao jedan fenomenalno idiotski tekst u Mozzart listu pred meč sa Ganom, gde je ustvrdio da "nije rasista, ali crnci razmišljaju drugačije i potpuno su neorganizovani" i "jedno je kada imate tri ili četiri crnca uz bele igrače koji će da diriguju, a sasvim drugo kada svih 11 igrača čine crnci", nakon koga bi mu trebalo oduzeti državljanstvo, a ne zvati ga da igra za reprezentaciju. Beowl i Ivo Petović su mi svedoci jer su čitali to smeće zajedno sa mnom pred utakmicu. Obaška što on više verovatno nije za ozbiljan fudbal sa svojim povredama. Edited by Filipenko
Link to comment
On je imao mesta u Terzinoj reprezentaciji. Po kojim to merilima povređen igrač sumnjivih kvaliteta i lude glave, rezerva u svim timovima u kojima je igrao i neko ko je davao izjave kako će Juventus dati Del Pjera za njega ima mesta u reprezentaciji pored svih ovih igrača što u sredini što po krilima, meni nije jasno. Osim ako nije zvezdaštvo kukavno. Reprezentacija nije mesto gde će se idioti dovoditi u red, niti da se isluženi igrači vraćaju u formu. Boško Janković je gej koji je za reprezentaciju koja gubi od Kazahstana kvalifikacioni meč, ne za ovu reprezentaciju.
ne lupetaj, sve sto si napisao je gomila gluposti. niti je on igrac sumnjivih kvaliteta, niti je bio rezerva u klubovima pre povrede. kakve veze imaju njegove izjave sa njegovom igrom? idiot? gej? isluzen igrac? :isuse: 2006–2007 RCD Mallorca 28 (9)2007–2009 Palermo 27 (2)2008–2009 → Genoa (loan) 25 (4)2009– Genoa 3 (0)2006– Serbia 25 (5)btw, ja bi reko da antic nije hteo da ide na tekmu zbog ekipe koja vodi partizan/fss ;)
Link to comment

Nije bio rezerva u Majorci, Palermu, Đenovi...? Oli, nastavi da pretražuješ YouTube klipove na kojima ste šutnuli na gol prvi put u 85. minutu protiv ekipe sa igračem manje, nije ovo za tebe i statistike koje ti BTW uopšte ne idu u prilog...A Antić je prilično redovan bio na utakmicama Partizana, ja mu zviždao kad ulazi u ložu na istoku, nema on nikakvih problema sa rukovodstvom Partizana, naprotiv (nažalost).

Edited by Filipenko
Link to comment

nemam sta da pretrazujem, sve je kristalno jasno u tom slucaju. kao i ovom, gde se vidi da je covek odigrao minimum po 25 tekmi u sezoni pre strasne povrede. i ti jos spominjes statistiku posle tvrdnje da je bio rezerva u svim timovima u kojima je igrao :isuse: i u pravu si, nije za mene da se raspravljam sa covekom koji je godinama tvrdio da je stankovic precenjen igrac...antic je bio u dobrim odnosima dok su tu bili bata, petric i tomic, cini mi se da sad nije tako...

Link to comment
Nece se to ograniciti samo na Farska Ostrva. Imam osecaj da ce Antic ceo ovaj ciklus biti na "kratkoj uzici", i da ce posle svakog loseg rezultata, bio on realan ili samo tako percepiran, da se nadje neki ekspert™ koji ce javno da trazi njegovu glavu.
A koji to selektor u skorije vreme nije bio na kratkoj uzici? Od Antica je trazeno da podnese ostavku posle Francuza, Djukic je bio smenjivan nakon prvog poluvremena prve utakmice koju je vodio, prizeljkivalo se da Klementea proguta mrak pre pocetka kvalifikacija. Da sad Murinjo preuzme tim, Stepanovic bi mu trazio ostavku tokom intoniranja himne. Takav je jednostavno sistem, svaki rezultat je iz nekog ugla neuspeh (nismo igrali dobro, nismo dali dovoljno golova, igraci se nisu adekvatno krstili na terenu itd itd).
Link to comment
nemam sta da pretrazujem, sve je kristalno jasno u tom slucaju. kao i ovom, gde se vidi da je covek odigrao minimum po 25 tekmi u sezoni pre strasne povrede. i ti jos spominjes statistiku posle tvrdnje da je bio rezerva u svim timovima u kojima je igrao :isuse:
Kada budeš naučio da broj odigranih utakmica nije ekvivalentan broju utakmica u kojima je neko starter, napredovaćeš puno u percepciji pojedinačnih učinaka prilikom čitanja statistike.
i u pravu si, nije za mene da se raspravljam sa covekom
Ovde si i ti u pravu. Edited by Filipenko
Link to comment
On je imao mesta u Terzinoj reprezentaciji. Po kojim to merilima povređen igrač sumnjivih kvaliteta i lude glave, rezerva u svim timovima u kojima je igrao i neko ko je davao izjave kako će Juventus dati Del Pjera za njega ima mesta u reprezentaciji pored svih ovih igrača što u sredini što po krilima, meni nije jasno. Osim ako nije zvezdaštvo kukavno. Reprezentacija nije mesto gde će se idioti dovoditi u red, niti da se isluženi igrači vraćaju u formu. Boško Janković je gej koji je za reprezentaciju koja gubi od Kazahstana kvalifikacioni meč, ne za ovu reprezentaciju.
Tebe izgleda opet uhvatili pundravci. Jankovic je i kod Antica bio prva alternacija Krasicu po boku i kao takav bi isao na SP da se nije povredio. Po kojim to velicanstvenim igrama i standardnom igranju je Tosic zasluzio da ima prednost u odnosu na Jankovica, osim sto svi znamo da je tebi dovoljno to sto je par sezona igrao u Partizanu?Kakav je Jankovic covek je nebitno za to da li ima ili nema mesta u timu. Po toj logici mi bismo svaku utakmicu pocinjali sa dva-tri igraca. U stvari, kad malo bolje razmislim, po tvojim kriterijumima mi uopste ne bismo ni igrali utakmice jer Ninkov sam ne bi mogao svuda da stigne. Kad je tebi Vidic balvan onda je jasno koliko je sati.
Link to comment
Jankovic je i kod Antica bio prva alternacija Krasicu po boku i kao takav bi isao na SP da se nije povredio. Po kojim to velicanstvenim igrama i standardnom igranju je Tosic zasluzio da ima prednost u odnosu na Jankovica, osim sto svi znamo da je tebi dovoljno to sto je par sezona igrao u Partizanu?
Tosic ima jace reference od Jankovica. Njegova forma je konstantna, ima za sobom sjajnu sezonu u Bundes ligi, i ove godine bice nosilac igre u ozbiljnom timu u jakoj ligi, a u repki kad god udje ostavi trag, vec duze vreme je bolji od Krasica. I Ninkovic i Tosic, a posebno Kacar su daleko bolji od preforsiranih Anticevih izbora Kuzmanovica, Milijasa i Petrovica. Ta trojica, plus Matic, jako su dobar temelj oko koga se moze dalje graditi.
Link to comment
Tosic ima jace reference od Jankovica. Njegova forma je konstantna, ima za sobom sjajnu sezonu u Bundes ligi, i ove godine bice nosilac igre u ozbiljnom timu u jakoj ligi, a u repki kad god udje ostavi trag, vec duze vreme je bolji od Krasica. I Ninkovic i Tosic, a posebno Kacar su daleko bolji od preforsiranih Anticevih izbora Kuzmanovica, Milijasa i Petrovica. Ta trojica, plus Matic, jako su dobar temelj oko koga se moze dalje graditi.
Ima polusezonu u Bundesligi. A da je bolji od Krasica... pa jedino ako filipenko dokaze da je i Krasic los covek, pa da ga zajedno sa Jankovicem treba kamenovati. Njegova forma je konstantna? Gde je igrao pre Kelna (koji se uzgred borio za opstanak)? Bio je konstantan u ManU rezervama? Pre toga je bio u Partizanu a i tu mu je forma verirala. Da se razumemo, Tosic je napredovao u Mancesteru vise nego sto je iko mogao da nasluti, ali reci da ima jace reference od Jankovica i da je bolji od Krasica je svakako veliko preterivanje. Poredjenje sa Jankovicem je u ovom trenutku malo nezahvalno jer Bosko poslednjih godinu dana nije ni igrao, a poredjenje sa Krasicem je moguce, ali mislim da ima jos dosta toga da radi na sebi da bi dostigao Krasicevu i igru i reputaciju. Jer da nije tako, Bambi bi prelazio u Juventus ili bi ga trazili Siti i Milan, a ne Krasic... Edited by adasevic
Link to comment
Tebe izgleda opet uhvatili pundravci. Jankovic je i kod Antica bio prva alternacija Krasicu po boku i kao takav bi isao na SP da se nije povredio. Po kojim to velicanstvenim igrama i standardnom igranju je Tosic zasluzio da ima prednost u odnosu na Jankovica, osim sto svi znamo da je tebi dovoljno to sto je par sezona igrao u Partizanu?Kakav je Jankovic covek je nebitno za to da li ima ili nema mesta u timu. Po toj logici mi bismo svaku utakmicu pocinjali sa dva-tri igraca. U stvari, kad malo bolje razmislim, po tvojim kriterijumima mi uopste ne bismo ni igrali utakmice jer Ninkov sam ne bi mogao svuda da stigne. Kad je tebi Vidic balvan onda je jasno koliko je sati.
Janković ovo, Janković ono. Antiću nije strano misteriozno ubacivanje u tim vrhunskih debila i štetočina, najbolji primer za to je Milijaš, a ne zaostaju puno ni bandere Raća Petrović i Žigić. A igrao je recimo Obradović standardno kod njega, dok je Kolarov učestvovao na neslavnoj rekreativnoj ekskurziji "Litvanija 2010", pa svi traže da igra potonji, a ne prvi.Tošić je jednostavno bolji igrač i svako ko vidi par njegovih poteza ne može a da to ne zaključi. Kad god Tošić uđe, napravi nešto, trči, ubacuje se, šutira. Pošten svet™ se oduvek čudio šta traži Boško Janković u reprezentaciji i odgovor se uglavnom nalazio da to ide po nekoj kumovsko-ortačkoj liniji sa ostalim retardima poput Pantelinja. Da, Tošić ima odličnu polusezonu u Bundes ligi, naspram ovoga koji se još nije ni oporavio od teške povrede i koji, u krajnjoj instanci, nije igrao skoro godinu dana. Jesmo li spali na to da nam trebaju takvi igrači? Mislim da nismo i da potpuno nevezanu za tu istrošenu priču Tošić, Ninković i Kačar jednostavno trebaju da predstavljaju budućnost koju moramo razvijati, a ne šabanizovani dripci iz prošlih vremena poput Boška Jankovića. Pa im dodavati eventualno Matića ili Ljajića, ako ikada bude išta od njih...Tako kako Janković igra godinama igrao je i Ljajić za Fiorentinu...Samo molim da mi se ne imputira da sam rekao da je Tošić bolji od Krasića, jer nisam. A čak i u toj varijanti, nije bitno toliko gde ko igra koliko zalaganje i ono što pokazuju kada istrče na teren u dresovima reprezentacije. Zna se ko pada na te fore "traži ga Siti", "odbija Barselonu" i "igrao je u Verderu". Edited by Filipenko
Link to comment

Nisi ti rekao da je bolji od Krasica, April je rekao...Inace analiza Tosic vs. Jankovic ti je blaga patkometrijska literatura. Da su im boje srpskih klubova iz kojih su otisli u inostranstvo bile obrnute, sada bismo citali odu o Jankovicu, a Tosic bi bio zamlata. Bosko jeste lujka, ali je dobar fudbaler. Na EP za mlade gde je Krasic trebalo da bude prva zvezda, pa se povredio, Jankovic je igrao kao zmaj. U Majorci je u prvoj sezoni ekspolodirao, a dobro je igrao i u Italiji. POtrazi malo njegov gol petom za Djenovu cisto da se podsetis sta ynaci kad neko ima fudbalski vic... iako volis istoriju vidim da ti secanje malo bledi. Jankovic prakticno ne igra godinu i po dana. U tih godinu i po dana je Tosic svakako pokazao vise...Poenta je da su i Jankovic i Tosic vrlo dobri fudbaleri relativno slicnih mogucnosti i potencijala, a yajednicko im je sto se po obojici dosta kenjalo od strane "njihovih" navijaca dok su bili ovde, da bi ih ti isti nakon odlaska napolje dizali u nebo i vise nego sto treba...

Edited by adasevic
Link to comment

Krasic ce tek da napreduje, kad mu Italijani (izgleda da je konacno potpisao za Juventus) usade malo odbranu u igru. Onda ce postati mnogo kompletniji igrac. Slicno ce se desiti Jovanovicu u Liverpoolu, jer posle strucnjaka iz Belgije, dolazi kod odlicnog trenera i takticara. Nasa dva krila su se odlicno udomili i to moze biti samo plus za reprezentaciju. Tosic ce u Rusiji imati sansu da igra, sto je njemu i najbitnije, ali problem je sto Rusi tesko prodaju igrace, tako da ce sledeci napredak ostvariti tek nakon transfera negde u Zapadnu Evropu. Ocekujem i da ce Zigic mnogo vise igrati u Engleskoj i da ce se posle par utakmica videti napredak i da ce ponovo biti onaj stari :ziga: kakvog pamtimo od pre par sezona. Kacar je promenio klub i ako ne bude povreda i on moze da se vrati u normalnu formu, samo jos Milijasa da izbacimo iz prvih 11 nekako i bice OK :DOno sto mene brine, je moguce zabijanje klipova u tockove reprezentaciji, samo zato sto je Antic pristao na ucene i, kako se cini, dobio prvu rundu u otvorenom sukobu sa firerom Karadzicem.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...