Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Borba jarceva na brvnu je zavrsena. Da vidimo kako ce sve to da se odrazi na rezultate reprezentacije. Prvi test je na Farskim ostrvima. Lele si ga majci Anticu ako mu tim omane; puk koji je mahom bio iza njega na brvnu trazice njegovu glavu.

Link to comment
A zar nije bila prica da je Loptar bas zbog Bjeke otisao iz Partizana? :isuse:
Lotar je to demantovao. Baš kada je dolazio u Beograd pre par nedelja odmah se slikao sa Bjekom i pitali su ga to, na šta im je u najboljem ćurkovićevskom maniru odgovorio: "Nesporazum? Svađa? Ma neeeee, ma kaaakvi, ni slučajno...bilo je nekih nerešenih stvari koje nisu bile raščišćene ali je to sređeno u kratkom roku. Nenad je moj veliki prijatelj."
Link to comment
Borba jarceva na brvnu je zavrsena. Da vidimo kako ce sve to da se odrazi na rezultate reprezentacije. Prvi test je na Farskim ostrvima. Lele si ga majci Anticu ako mu tim omane; puk koji je mahom bio iza njega na brvnu trazice njegovu glavu.
Nece se to ograniciti samo na Farska Ostrva. Imam osecaj da ce Antic ceo ovaj ciklus biti na "kratkoj uzici", i da ce posle svakog loseg rezultata, bio on realan ili samo tako percepiran, da se nadje neki ekspert™ koji ce javno da trazi njegovu glavu.
Link to comment

Na pitanje da li se čuo sa Antićem, Karadžić odgovara da jeste i da oni nemaju tih problema. Dalje dodaje kako ga je zvao da idu na utakmicu (misli na Partizan - Anderleht), na šta je Antić rekao da ne može jer otvara neki turnir u malom fudbalu na Zlatiboru :isuse: , ali dolazi za par dana pa će da pričaju.Sad, uporediti npr. Kapela (ma kakav (ne)uspeh on pretrpeo na kormilu Engleske) i njegov boravak na tekmama Premijeršipa i našeg selektora koji ne može da gleda jedini evromeč domaće ekipe (šampiona, pride) zato što ima neki turnir koji drži njegov ortak... <_<

Link to comment

zna li neko kakvo je stanje sa boskom jankovicem?jel je prosao pripreme sa djenovom ili se jos oporavlja?sa obzirom na tezinu njegove povrede, mislim da se na njega nece mnogo racunati ni u ovim kvalifikacijama, a prilicno je vazan igrac, pogotovu kada krasic i jovanovic imaju svoje trenutke(mesece) kada ne mogu da se sastave.srecom, tosic opako igra, a mislim da je vreme i za ljajica.

Link to comment

Kakav Boško Janković. Mi moramo da forsiramo Ninkovića, Tošića i Kačara. Sasvim dovoljno za lepu budućnost. Uostalom, Boško Janković je težak retard.Nego, Kolarov je zaradio gadnu povredu zbog koje pauzira 2 do 3 meseca, a propušta prve 4 utakmice sa Farskim Ostrvima, Slovenijom, Estonijom i Italijom.

Link to comment

 forsiranje kacara i ninkovica nema veze sa jankovicem.on je u reprezentaciji uvek igrao po strani ili skroz napred.bez obzira da li je retard ili ne, po fudbalskim merilima on ima mesta u reprezentaciji, vrlo blizu prvih 11 (mislim na partije pre povrede).zbog toga me intresuje njegovo zdravstveno stanje, ipak je to povreda koja ugrozava karijeru.

Edited by Psihodelija
Link to comment

On je imao mesta u Terzinoj reprezentaciji. Po kojim to merilima povređen igrač sumnjivih kvaliteta i lude glave, rezerva u svim timovima u kojima je igrao i neko ko je davao izjave kako će Juventus dati Del Pjera za njega ima mesta u reprezentaciji pored svih ovih igrača što u sredini što po krilima, meni nije jasno. Osim ako nije zvezdaštvo kukavno. Reprezentacija nije mesto gde će se idioti dovoditi u red, niti da se isluženi igrači vraćaju u formu. Boško Janković je gej koji je za reprezentaciju koja gubi od Kazahstana kvalifikacioni meč, ne za ovu reprezentaciju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...