Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Očajno, a realno smo bolji za dve klase. Bekovi slabi, a dosta polažemo na bokove. Plus i Kostić loš. Stojković nije za komentar. Žao mi je Nastasića. Baš je kriv.

Matić najbolji.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Solidna igra. Delujemo bolje i kompaktije u veznom redu u odnosu na Austriju, lopta lakše šeta. Mi kontrolišemo meč, što je najbitnije. Gol iz individualne greške. Ovo može i da se dobije do kraja.

Link to comment

Bekovi uzasni... imas desno Bastu, Lazovica i Tomovica i neces da probas nijednog. Lijevo igra Obradovic koji ima u zadnjih godinu dana tek koji minut vise od Roberta Karlosa...

Link to comment

Dobro, bre, Middle Class, uvek nestio uzasno i katastrofalno (kao da vam je Donald Tramp otac).  U stvari, nasi igraju prilicno solidno.

Edited by Dimitrije
Link to comment

trebaju nam bolji bocni igraci

 

Makar jedan od njih mora da ponudi vise od "trcim kao sivonja, a tako i centriram".

 

Ne znam zasto Lazovica nije pozvao, poceo je da igra upravo desnog bocnog u Djenovi i sam Juric je rekao da je iznenadjen kako se dobro snasao u odbrani. A nemamo sad nikoga ko bi mogao da uskoci, eventualno Markovic ili da se Kostic povuce unazad za drugo poluvreme, a Katai napred.

 

Link to comment

Dobro, bre, Middle Class, uvek nestio uzasno i katastrofalno (kao da vam je Donald Tramp otac).  U stvari, nasi igraju prilicno solidno.

 

Mi smo odlicni do gola bili. Ne mracim ja kao neki. Ali ne mogu da prezalim reakciju Stojkovica jer ovo nije smio biti gol i pored greske Nastasica.

Link to comment

Pa i nije loš Obradovic s obzirom koliko nije igrao.

Generalno, nije izgledala loše postavka i igra dok Nastasic nije onako kiksnuo.

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Mi smo odlicni do gola bili. Ne mracim ja kao neki. Ali ne mogu da prezalim reakciju Stojkovica jer ovo nije smio biti gol i pored greske Nastasica.

Jednom i da se složim sa tobom... :).

 

Ključno je samo da neko sivonjski na napravi crveni, izvućićemo se već nekako...

Link to comment

Mi smo odlicni do gola bili. Ne mracim ja kao neki. Ali ne mogu da prezalim reakciju Stojkovica jer ovo nije smio biti gol i pored greske Nastasica.

Nije Stojkovic ništa kriv. Očekivao je šut u svoju desnu stranu, jer je Ivanovic pokrivao levu. Medjutim ovaj je šutno bombu Banetu kroz noge.

 

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...