Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ako Antic ostane, Djoric nece ici ni na jednu utakmicu reprezentacije. Eto, pokazuje se da je Anticev ostanak prava stvar. Bar ce neki drugi ljudi da tapkaju karte, ako nista drugo.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Đorić je u intervjuu za Kurir otkrio da na Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi nije putovao jer ga je Antić proglasio za baksuza!- Garantujem da je sve ovo jedna velika prevara. Takođe, cela ova priča daleko je od gotovog, još ništa nije završeno. Mogu samo da garantujem da, ukoliko FSS nastavi sa saradnju sa tim čovekom, reprezentaciji slede novi, još gori neuspesi. Otkako je Antić selektor Srbije, nijednom nisam putovao sa reprezentacijom. Tako je bilo i za Svetsko prvenstvo kada je mene i Savića nazvao baksuzima i ljudima koji će ga izmalerisati.Đorić je potom bio još konkretniji.- On je šampion sveta u traženju krivaca. Ukoliko ta dva čoveka, Radomir i Antić, pošto više ne znam ko je ko, ostanu na klupi Srbije, neću gledati nijednu utakmicu „orlova" - poručio je Đorić.
:lol:
Link to comment
Ali bata Đora i Dule patriota baksuzi! :lol:Odavno se nisam ovako ismejala.
Jbg,realno to je najlepse sto covek i moze da kaze za njih dvojicu....
Link to comment

- Moji saradnici i ja ne tražimo mnogo. Osim što će morati da pristane na smanjenje plate, Antić će morati i da se izvini za sve uvredljive termine koje je koristio prethodnih dana - počeo je razgovor Tomislav Karadžić za „Alo!“.- Na šta konkretno mislite pod uvredljivim terminima?- Odavno nije bilo ovoliko optužbi na račun Saveza od strane selektora. O tome ćemo razgovarati danas. Mnogo je toga.Nastavak teksta ▼- Da li zaista mislite da se posle svega može čuti reč „izvini“?- Mi ne odustajemo od kompromisa, na Antiću je da se izjasni da li je i on za kompromis.kompromis tako sto ce kleknuti i poljubiti toleta u zadnjicu http://www.alo.rs/sport/30077/Ne_dam_Anticu_da_bude_iznad_Saveza

Link to comment
Nisi pratio od pocetka polemiku - Blic je ovo objavio 14.08.Dan pre, 13.08. objavio je ovo:Na ovaj način foteljaši sa Terazija, predvođeni Tomislavom Karadžićem, žele da prikriju svoj nerad, a svu odgovornost da prebace na leđa selektora Radomira Antića. Smanjenje selektorove plate zbog finansijskog neuspeha u Južnoj Africi samo je izgovor za predsednika Fudbalskog saveza Srbije, koji po svaku cenu želi da prekine saradnju sa Antićem.Isti taj Karadžić i njegovi saradnici su se u prošlim kvalifikacijama i pred polazak u Južnu Afriku krili iza sjajnih rezultata reprezentacije i dobre atmosfere, koju je stvorio upravo Radomir Antić. Udario je čvrste temelje nacionalnom timu i on, jednostavno ,mora da ostane na mestu selektora, bez obzira na suspenziju od četiri utakmice koju mu je izrekla FIFA.Stručna komisija, u kojoj, izgleda, sede demagozi i takvi „stručnjaci“ da ni u klubovima iz Srbije ne mogu da pronađu posao, treba da u interesu prvog čoveka Saveza izglasaju nepoverenje Antiću. Ostaje samo nejasno zašto odgovorni nisu reagovali odmah po povratku iz Južne Afrike ako su bili nezadovoljni, već su čekali više od mesec dana.Realnost je takva da Antić mora da ostane, a ako neko treba da ode, onda je to Tomislav Karadžić. Predsednik Fudbalskog saveza Srbije i njegova svita su u sredu veče na stadionu Partizana doživeli poraz od navijača. Iako je Srbija izgubila od Grčke, navijači su dali podršku selektoru, poslavši poruku foteljašima: „Jedan je Radomir Antić“! Dakle, dan pre sednice u Hajatu, neko iz vlasti je poslao poruku Karadzicu da oladi malo. Karadzic je oladio, i platio, pa je sutradan izasao tekst pomirenja.Razumi jednu stvar: Blic nije tabloid, Blic nije dnevna novina, Blic je rezimski oglasnik. Za to sto si naumio trebala bi ti ogromna ledja da tvoj tekst ne zavrsi u Simonovicevom klozetu.p.s. Naravno, ako stvarno hoces da guras stvar do kraja, obezbedicu ti preciznije informacije iz moje suboticke tazbine, kao i hronologiju uspeha crnogorskog seljacica u Backoj. Simptomaticno je da su onaj tekst o skromnom socijalistickom direktoru prekinuli u 1989...a onda je osnovao privatnu firmu Gloria petrol...
kOg Simonovica?Ex glavnog i odgovornog Zurnala ili nekog drugog?
Link to comment

I Kurir se ogrebao o Karadzica za kintu:KARADŽIĆ: DRŽAVA NE BRANI ANTIĆA!Predsednik FSS Tomislav Karadžić tvrdi da se politički vrh nije umešao u rešavanje problema u vezi sa ostankom selektoraNema pritisaka „odozgo“...Ostanak selektora fudbalske reprezentacije Srbije Radomira Antića na toj funkciji umnogome zavisi od današnjeg sastanka sa predsednikom FSS Tomislavom Karadžićem.Njih dvojica će u međusobnom razgovoru pokušati da reše sve nesuglasice, koje de fakto postoje i koče normalno funkcionisanje Saveza. U ovom trenutku epilog cele situacije je krajnje neizvestan, mada je za nijansu bliža opcija Antićevog ostanka, budući da se za taj scenario zalažu i najviši državni organi, što obe strane odlučno demantuju.* Šta srpska sportska javnost može da očekuje nakon današnje završne runde razgovora između vas i Radomira Antića?- Generalni sekretar Zoran Laković je u svakodnevnom kontaktu sa Antićevim timom, a danas ćemo se videti i sa njim kako bismo pokušali da pronađemo najbolje rešenje. Naš najveći problem je u tome što smo u vremenskom škripcu, budući da kvalifikacije počinju uskoro. Upravo zbog toga moramo munjevito da reagujemo. U ovom trenutku ne znam koja je opcija bliža, a sve će se znati u sredu nakon sastanka Izvršnog odbora - priča Karadžić.* Da li je istina da je najviši državni vrh vršio jak pritisak na FSS i Radomira Antića da se pronađe kompromisno rešenje?- To apsolutno nije istina. Mene do dana današnjeg niko nije zvao, niti je vršen bilo kakav pritisak. Naravno, ne mogu da tvrdim da nisu zvali nekog drugog, ali iskreno verujem da nisu. Ovo je stvar koju organi FS Srbije mogu samostalno da reše.* Sukob na relaciji Antić - Savez postoji, to se ne može sakriti, a kako rešiti situaciju u kojoj selektor ultimativno zahteva da Terazije napuste određeni ljudi?- O tome sam saznao iz novina i zaista ne znam da li je istina. Na kraju krajeva, to ćemo saznati danas, kad se budemo videli i kad Antić bude rekao šta ima - kaže Karadžić.U prevodu: da, zvali su me odozgo i muda su mi u procepu, ali moram da pazim sta pricam.Cvili, Tomislave, cvili...

Link to comment
Dogovor u magli, Pižon u igripizon.jpgPredsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić i selektor našeg nacionalnog tima Radomir Antić sastančili su juče ceo dan kako bi pronašli kompromisno rešenje i zajedničkim snagama krenuli ka novim ciljevima, tačnije Evropskom prvenstvu 2012. godine! Kako ni jedna strana nije popustila, za danas je zakazana nova runda pregovora, posle koje će definitivno biti poznato da li će Antić ostati na funkciji selektora. Kako saznaje Press, današnjim razgovorima prisustvovaće i Dušan Antić, sin i menadžer Radomira Antića.Posle silnih turbulencija i zaokreta u aferi "Antić", predsednik FSS i selektor želeli su da po svaku cenu izbegnu medijsku pompu, tako da se nisu susreli u prostorijama Saveza, već u Staroj Pazovi! Sastanak, kome je pored Karadžića i Antića prisustvovao još samo generalni sekretar FSS Zoran Laković, počeo je nešto posle 14 časova, a završio se tek kasno uveče.Iako je posle sednice Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije sve mirisalo na to da će Radomir Antić ostati na selektorskoj funkciji, Tomislav Karadžić, kako saznaje Press, ni juče nije želeo da odstupi od svojih stavova. On je imao nameru da u četiri oka kaže Antiću kako planira da mu mesečnu platu smanji na 50.000 evra (Antić predložio 65 umesto pređašnjih 126), i što je još važnije, da od selektora ultimativno zahteva da se izvini za sve izrečeno u prethodnih mesec dana. Navodno, Antić je pristao na reviziju ugovora, ali nije hteo da popusti kada je reč o ljudima koji su kritikovali njegov rad u prethodnih mesec dana. On je ostao pri svom ranijem stavu da "kvislinzi" ne smeju da imaju dodirnih tačaka sa seniorskim timom.U međuvremenu, kako je javio SOS kanal, Vladimir Petrović Pižon novi je kandidat za mesto selektora Srbije. Naime, ako propadnu pregovori predsednika FSS Tomislava Karadžića i aktuelnog stratega "orlova" Radomira Antića, četvrtoj Zvezdinoj zvezdi biće ponuđeno da sedne na klupu nacionalnog tima. Petrović je u martu ove godine smenjen sa mesta trenera Crvene zvezde u trenutku kada je imao dva boda prednosti u odnosu na Partizan, da bi ovog leta bio imenovan za šefa stručnog štaba Temišvara.
:lol: Ali tačno zamišljam kako pričaju Antić i Karadžić, satima i satima bez da išta kažu...
Link to comment

Iskreno se nadam da Antic nece popustiti kvislinzima...svakog dana se siri lista kojekakvih...verovatno Karadzic tako zamislja pritisakA pritisak ce mu tek skakati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...