Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Ili su se ipak ti Toletovi silni advokati koji su presli preko svakog slova ugovora predomislili i rekli da ipak ugovor nemoze da se ponisti i da mu moraju platiti svaku paru. U toj situaciji bolje je ispasti loser i pojesti sva govna nego razvrgnuti ugovor i platiti pred javnosti Antari silne milione.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Sad Tole kaže da nije problem ni kinta koliko garancije Antića o tome ko će i kako će da vodi ekipu za te 4 tekme. Mada, imam osećaj da bi ove naše pulene za koje cenim da su većim delom ZA Antića to motivisalo i da bi te 4 tekme pomrli na terenu.

Link to comment
Ne da Tole pare, kao da ih iz svog džepa daje.
:unsure:covek bez problema preko svog ortaka iz subotice isisava novac iz saveza i iz drzavnog budzeta gradeci onu kucu fudbala.
Link to comment

citajuci juce jedan od mnogobrojnih tekstova na temu karadzic vs. antic, a taj je opisivao karazdicevo ponasanje za vreme utakmice srbija-grcka i njegov navodni odlazak u "toalet" na poluvremenu i nepojavljivanje posle, palo mi je na pamet da je jako moguc ovaj danasnji scenario. cini se da je karadzic vise stisnuo anus i da se plasi da ce eventualna smena u narodu voljenog antica, dovesti do pada imperije i njega samog kao imperatora. imam utisak da karadzic ne podnosi antica jos od ranije kada mu je ovaj javno pokazao zube (pre mundijala povlacile su se price po stampi o produzetku ugovora i anticevom nepopustanju karadzicu), pa je jedva cekao kraj mundijala da pokaze svima ko je gazda te javne kuce. sad, antic ocigledno nije sisao vesla i ima par toletovih prljavih gaca koje cekaju da budu bacene u lice javnosti. pored toga, antic ocigledno ima i zakon na svojoj strani, pare izgubiti nece, a ono sto je i najbolnije za karadzica, i podrsku naroda. mozda gresim, mozda stvarno namazana mrcina, kako neko napisa ranije, kupuje vreme da bi nasao novog trenera, ili mulja nesto trece, ali sve sam uvereniji da cemo gledati istog selektora i u kvalifikacijama za ep.

Link to comment
citajuci juce jedan od mnogobrojnih tekstova na temu karadzic vs. antic, a taj je opisivao karazdicevo ponasanje za vreme utakmice srbija-grcka i njegov navodni odlazak u "toalet" na poluvremenu i nepojavljivanje posle, palo mi je na pamet da je jako moguc ovaj danasnji scenario. cini se da je karadzic vise stisnuo anus i da se plasi da ce eventualna smena u narodu voljenog antica, dovesti do pada imperije i njega samog kao imperatora. imam utisak da karadzic ne podnosi antica jos od ranije kada mu je ovaj javno pokazao zube (pre mundijala povlacile su se price po stampi o produzetku ugovora i anticevom nepopustanju karadzicu), pa je jedva cekao kraj mundijala da pokaze svima ko je gazda te javne kuce. sad, antic ocigledno nije sisao vesla i ima par toletovih prljavih gaca koje cekaju da budu bacene u lice javnosti. pored toga, antic ocigledno ima i zakon na svojoj strani, pare izgubiti nece, a ono sto je i najbolnije za karadzica, i podrsku naroda. mozda gresim, mozda stvarno namazana mrcina, kako neko napisa ranije, kupuje vreme da bi nasao novog trenera, ili mulja nesto trece, ali sve sam uvereniji da cemo gledati istog selektora i u kvalifikacijama za ep.
Mislim da se Karadzic najvise zajebao zbog toga sto nije racunao na reakciju FIFA kad je naveo Anticevu kaznu kao razlog za otkaz. Glupan, kakav je samo signal za uzbunu tamo poslao. :lol:
Link to comment
Mislim da se Karadzic najvise zajebao zbog toga sto nije racunao na reakciju FIFA kad je naveo Anticevu kaznu kao razlog za otkaz. Glupan, kakav je samo signal za uzbunu tamo poslao. :lol:
tacno, o tome nisam razmisljao. ako bi mogao da biram izmedju: antic-otkaz-karadzic-noga u dupe i antic-selektor-karadzic-imperator, uz svu moju podrsku anticu, izabrao bi ovo prvo.
Link to comment
ne znam da li se sećate ciklusa kada smo bili u grupi sa Rusijom i Slovenijom. Na prve četiri utakmice osvojili smo dva boda, i kasnije smo mogli da se „slikamo".
Kako se saznaje, čelnici FSS-a ozbiljno sumnjaju da je Radomir Antić organizovao skandiranje protiv Tomislava Karadžića, za koga je aktuelni selektor znao da ga narod ne voli.
Mislim, sta reci...
Link to comment

Cekaj malo on je znaoo da ga ne voli pa je organizovao skandiranje? Valjda se skandiranje organizuje kada nekoga vole pa hoces da zavaras ravnodusne. Kada ga ne vole to vec krene spontano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...