Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

kolko kapiram, tema se pokrenula zbog klea koji je tu neke dve godine.
moj post je više bio reakcija na "francuski sindrom nam nije potreban" tezu. U francuskoj se ništa radikalno nije promenilo od 1998 kada su im crnci i ostali nefrancuzi doneli najveću radost; sada kada im ide loše, odmah se nalaze uzroci debakla u boji kože ili nečistom nacionalnom identitetu. Edited by pacey defender
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Priča o strancima u fudbalskim i košarkaškim reprezentacijama je poprilično drugačija. Mekejleb, Mesi, Ovens, Kuk, Holden, Mekarti, Kelovej, i mnogi drugi, sve su to igrači koji su preko noći dobili državljanstva Makedonije, Crne Gore, Rusije ili Bugarske, a da sve ukupno nisu proveli ni minut u pomenutoj državi. Priča sa fudbalerima je poprilično drugačija. Olisadebe je proveo solidno vreme igrajući u Poljskoj pre nego što je dobio državljanstvo i počeo da igra za nacionalnu selekciju. Ista je priča i sa Eduardom da Silvom, Dekom u Portugalu ili Aleksom u Japanu.
nemam nikakav problem sto eduardo igra za hr reprezentaciju. on je tamo dosao kao klinac i prosao mladje selekcije.izjava jovanovica je kretenska. Edited by kojot
Link to comment
Kako smo se dzentlmenski dogovorili-ispovest jednog Toleta
- Ponudili smo Antiću korekciju ugovora. Međutim, moram da kažem da smo se sa njim i njegovim menadžerom, kada smo potpisali novi ugovor, iako stari još nije bio istekao, dogovarali da u slučaju da ne prođemo prvi krug, taj novi ugovor bude ništavan :o . Antićev advokat nam je rekao da je to normalna stvar :lol: i da taj džentlmenski sporazum ostaje na snazi. Ali, nije pristao da se taj dogovor stavi na papir :Hail: . Posle neuspeha, Antić je otputovao u Madrid, a njegovog advokata više nismo videli :ajde: .
Link to comment

Нама фали офанзивни везни. То сам написао и на другој теми. Ко уопште нама то сада игра? Милијаш, Кузмановић?Надам се да ће се Љајић развити у доброг фудбалера јер игра баш на тој позицији.

Link to comment

pominjao sam to i ranije za vreme SP, ne razumem antica zasto ljajic nije bio medju 22 na SP. jos manje razumem zasto decko nije u 11 i polako gradi reprezentativni autoritet, nisu njegovih 19 godina toliko neuobicajene. ili ce da se ceka da napuni 30 i postane mudar i zreo. angry.gif

Link to comment
pominjao sam to i ranije za vreme SP, ne razumem antica zasto ljajic nije bio medju 22 na SP. jos manje razumem zasto decko nije u 11 i polako gradi reprezentativni autoritet, nisu njegovih 19 godina toliko neuobicajene. ili ce da se ceka da napuni 30 i postane mudar i zreo. angry.gif
pa njega dujkovic nije pozvao u mladu reprezentaciju pre nedelju dana sa obrazlozenjem da je "suvise neiskusan". sta dalje da pricamo?znam da sam ovo pominjao vec nekoliko puta ali prica je neverovatna.
Link to comment
nemam nikakav problem sto eduardo igra za hr reprezentaciju. on je tamo dosao kao klinac i prosao mladje selekcije.
Ja imam problem i sa tim. Reprezentativni fudbal igra se pod grbom i zastavom određene zemlje. Ima li šta gluplje nego da svira himna Crne Gore, a tamo neki Omar Kuk stoji u redu igrača i razmišlja kad će kraj fuckin tekme da ode do gajbe i igra PS3. Ok ako je neko rođen negde, živeo tamo ceo život, prošao selekcije, i sl. Ali sve ostalo je apsurdno i besmisleno do mojega. Pri tom se gubi uopšte smisao reprezentativnog tj nacionalnog takmičenja.
Stvarno je skot taj Karadzic, vreme je da neko njemu izvuce prljav ves.
Radomir će već sutra. Tole ga je optužio da je ucenio savez "jasno i glasno", nemam sumnje da će ovaj imati šta da mu kaže kao i da neće prećutati to nešto. Sve u svemu piće press fight narednih dana, nije da ni ovo u poslednjih par dana nije bilo zanimljivo da ne kažem zabavno. Toletovi manevri su na nivou osnovca, načini na koji na svakih par dana do (objave) smene prišije po neko sranje Antiću su toliko transparentni da to jednostavno boli čitati. Neopisivi gad. Neopisivi.
Link to comment

eduardo i kuk su dve potpuno razlicite price. da se ne ponavljam, procitaj ovaj topik i bice ti jasnije.http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=12871&st=0

Link to comment
eduardo i kuk su dve potpuno razlicite price. da se ne ponavljam, procitaj ovaj topik i bice ti jasnije.http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=12871&st=0
Nema veze sa Eduardom, Kuka sam uzeo kao banalan primer koji dokazuje koliko je ceo taj koncept besmislen.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...