Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

:isuse: Naravno da nisam mislio na generacije pre 2000. Zato i kažem "svanulo je novo doba". Piše u toj vašoj crkvenoj molitvi himni, takođe. Namerno spominjem kumulativne uspehe nemačke reprezentacije, jer za njih kao nikada pre od 2000. naovamo važi da postižu daleko bolje uspehe u odnosu na igrače kojima raspolažu. I uvek uzmu medalju. Ajde, kad već praviš te statistike, daj nam sa poslednja dva SP i EP, Vikipedija nam je strašno daleko...
A zasto ne 2002? ;) Njihovi uspesi su posledica sistematicnog rada i takmicarskog pristupa svakoj utakmici.Takodje, kada vec apostrofiras poslednja velika takmicenja zaboravio si da pomenes Klinsmana i Leva, koje bi, verovatno, opljunuo cim bi ih neko , pre par godina, predlozio za selektore Srbije.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Nebi bilo loshe da se otvori topic tipa "Strani igraci u reprezentaciji ?"(sa sve poll-om) ... posto kapiram da ce tema biti dosta aktuelna (barem je sve vishe u medijima)... a glupo da se offuje aktuelni reprezentativni topic ...

Link to comment
Jeste, zato su Murinjo i Kapelo svuda dobijali otkaze u sred sezone, bez nekog objašnjenja.
pa ustvari desavalo se i njima.... mladjani Murinjo je popusio u Benfici usred sezone na slican nacin... mada inace, porediti Antica iz 1991. sa Murinjom iz 2008. ili 2010. bas i ne stoji. Antic v1991. je bio trener junosha bez vecih rezultata iza sebe pa je kao takav bio lak plen zverima koje ordiniraju po upravi Real Madrida, pa cak i u trenutku kad je prvi na tabeli. Edited by zvonko
Link to comment

Sindrom Francuske nam nije potreban :lol::isuse: E moj retarde Jovanoviću, ala se ta Francuska nepotrebno kitila Zidanovim, Đorkaefovim i ostalim perjem. Što je najgore, on je toliki retard, da verovatno misli da su svi crnci u Francuskoj stranci. :(

Link to comment
Sindrom Francuske nam nije potreban :lol::isuse: E moj retarde Jovanoviću, ala se ta Francuska nepotrebno kitila Zidanovim, Đorkaefovim i ostalim perjem. Što je najgore, on je toliki retard, da verovatno misli da su svi crnci u Francuskoj stranci. :(
Totalni debil. Ne znam da li se sećaš dvougla na B92, Antić i Ivković. Pitanje - da možete, da li biste angažovali nekog stranca u nacionalnoj selekciji? Ivković odgovara - mislim da bi se čitava koncepcija tima raspala kada bi stranac bio angažovan. Antić odgovara - da mogu, angažovao bih Iniestu, to je igrač inspiracije.Elem, Jovanović je mogao da predribla© pitanje, ovo je skroz suluda izjava.
Link to comment
Ne znam da li se sećaš dvougla na B92, Antić i Ivković. Pitanje - da možete, da li biste angažovali nekog stranca u nacionalnoj selekciji? Ivković odgovara - mislim da bi se čitava koncepcija tima raspala kada bi stranac bio angažovan. Antić odgovara - da mogu, angažovao bih Iniestu, to je igrač inspiracije.
Nažalost, propustio sam tu emisiju. Dobar odgovor Antića, mada moram priznati da ne razumem baš Dudu, tj. da me iznenađuje takav odsečan stav. Doduše, može biti da tu ne misli na strance kao strance direktno, već na celu liniju problema saveza sa igračima, neplaćanja garancija, podsticanja da igraju za kikiriki, dugovanja itd. što bi sve rezultovalo time što bi ceo tim popizdeo kada bi se doveo stranac zbog neispunjavanja obaveza prema njima.
Link to comment
Nažalost, propustio sam tu emisiju. Dobar odgovor Antića, mada moram priznati da ne razumem baš Dudu, tj. da me iznenađuje takav odsečan stav. Doduše, može biti da tu ne misli na strance kao strance direktno, već na celu liniju problema saveza sa igračima, neplaćanja garancija, podsticanja da igraju za kikiriki, dugovanja itd. što bi sve rezultovalo time što bi ceo tim popizdeo kada bi se doveo stranac zbog neispunjavanja obaveza prema njima.
apsolutno podrzavam ivkovicevu izjavu. zaista ne mogu da shvatim da neko hoce da angazuje stranca da igra za reprezentaciju. pogotovo mi na penis idu savezi koji angazuju amerikance da igraju za kosarkasku reprezentaciju. ceo koncept reprezentacije se urusava. hajde onda da ukinemo takmicenja reprezentacija pa da lepo igramo samo klupska. Edited by kojot
Link to comment
apsolutno podrzavam ivkovicevu izjavu. zaista ne mogu da shvatim da neko hoce da angazuje stranca da igra za reprezentaciju. pogotovo mi na penis idu savezi koji angazuju amerikance da igraju za njihove kosarkaske reprezentacije.
+1
Link to comment

Priča o strancima u fudbalskim i košarkaškim reprezentacijama je poprilično drugačija. Mekejleb, Mesi, Ovens, Kuk, Holden, Mekarti, Kelovej, i mnogi drugi, sve su to igrači koji su preko noći dobili državljanstva Makedonije, Crne Gore, Rusije ili Bugarske, a da sve ukupno nisu proveli ni minut u pomenutoj državi. Priča sa fudbalerima je poprilično drugačija. Olisadebe je proveo solidno vreme igrajući u Poljskoj pre nego što je dobio državljanstvo i počeo da igra za nacionalnu selekciju. Ista je priča i sa Eduardom da Silvom, Dekom u Portugalu ili Aleksom u Japanu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...