Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Covek je zaveo strahovladu u svojoj privatnoj mafijaskoj organizaciji i njenoj infrastrukturi. Stavise, to se vise i ne trudi da prikrije. Stetocina na kvadrat.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

A Antić je ispao ovca jer je pomislio da će proći drugačije od Đukića.
Lepo bi bilo videti Žurnal iz tog vremena. Scenario je bio sličan, samo što Đuku niko nije oplakivao.
Link to comment
Tja. Cista ljubomora i rane iz proslosti :P
Šta im je ostalo, sem da zazivaju Kaluđerovića dok se pogađaju oko cene od 70k za "najtalentovanijeg centarfora u Srbiji".Što se Toleta tiče, meni samo nije jasno da li ovi postovi iznad znači da ima onih koji su iznenađeni...? :huh:
Link to comment
A Antić je ispao ovca jer je pomislio da će proći drugačije od Đukića.
Bice da smo ovce ipak mi sto pratimo ovu grupu Karadzicevih robova koji igraju u dresevima neceg sto se bespravno naziva reprezentacijom Srbije. Za Antica se ja ne sekiram, taj ce da naplati sve sto bude islo na njegovu stetu. Mada je zasluzio sve sto ce ga snaci zato sto me je povukao za nos da navijam za reprezentaciju iako sam rekao da cu navijati protiv nje zbog nacina na koji je Djukic smenjen. Da ne znam da Karadzic vise nema keceva u rukavu boljih od Antica vec ce ovaj tim da da nekoj budali (Jokanovic, majko mila :isuse: ) da ga upropasti, rekao bih - kako je Antic dosao tako i odlazi.Mada, nije stvar u Anticu uopste. Grozno je i mucno gledati kako jedan covek sa gomilom podrepasa, grloseca i kurira iz Saveza i "sportske" stampe 'ladno moze uz nos da ide svima onima koje interesuje fudbal u ovoj zemlji i da mu jednostavno niko nista ne moze.
Link to comment
inace, ono sto se nekada zvalo stadion JNA je apsolutno grozna pojava i drago mi je sto sam pre izvesnog vremena podrzavao paljevinu istog. mislim da je to pitanje civilizacijskog standarda. jbte, kad je u pola drugog poluvremena neki idiot od spikera sa odvratnim glasom dreknuo - podrzimo nase, srbija! - mislio sam da se nalazim na stadionu u kursumliji, pre 30 godina.
a kako se ovo razlikuje od kreveljenja voje nedeljkovica u mikrofon na nasem najvecem?
Link to comment

Ljudi nije Antic toliki svetac. Taj voli pare vise od Toleta, setite se samo koliko su se pepucavali oko ugovora, na kraju mu je covek dao astronomsku platu a ovaj nije prosao grupu i sad kad Tole sa pravom hoce da mu redukuje platu ali mu obecava ogromnu premiju za plasman na EP ovaj to odbija. Tole u sustini samo zeli da se osigura da ga Antic ne oguli ako se ne plasiramo, a ako se plasiramo svejedno ce dobiti ogroman novac. Antara je realno imao srece u proslim kvalifikacijama i na osnovu toga hoce da se osigura do kraja zivota jer mu je ovo verovatno poslednji posao.

Link to comment

Pa naravno da su obojica muljatori, da Antic nije muljator ne bi pristao na saradnju sa Karadzicem. I nece se Karadza tako lako otarasiti Antica, uporan je on i tvrdoglav, trazice pare da mu se isplate za raskid ugovora, a sigurno nece pristati na sporazumni raskid.

Link to comment
Grozno je i mucno gledati kako jedan covek sa gomilom podrepasa, grloseca i kurira iz Saveza i "sportske" stampe 'ladno moze uz nos da ide svima onima koje interesuje fudbal u ovoj zemlji i da mu jednostavno niko nista ne moze.
Pa čovek ide uz ovdašnju vlast, predsednik ispija šampanjac sa njim, ministarku vodi na večeru, daju mu se pare iz budžeta...podrepaši, grloseče i kuriri su tu da se izbore za neku mrvicu koja padne sa tog stola. Njemu se može da ide uz nos svima jer ima zaleđinu u samom vrhu ove zemlje, a ne zato što ima bulumentu i propagandnu mašinu, koja se inače kompletna da razjuriti posle 2 dana akcije (videti pod Terzić ili zemunski klan...)
Link to comment
Ljudi nije Antic toliki svetac. Taj voli pare vise od Toleta, setite se samo koliko su se pepucavali oko ugovora, na kraju mu je covek dao astronomsku platu a ovaj nije prosao grupu i sad kad Tole sa pravom hoce da mu redukuje platu ali mu obecava ogromnu premiju za plasman na EP ovaj to odbija. Tole u sustini samo zeli da se osigura da ga Antic ne oguli ako se ne plasiramo, a ako se plasiramo svejedno ce dobiti ogroman novac. Antara je realno imao srece u proslim kvalifikacijama i na osnovu toga hoce da se osigura do kraja zivota jer mu je ovo verovatno poslednji posao.
Jeste, siroma' Antic ako ispusi ovaj posao umrece od gladi zbog mizerne penzije. :lol: Sve sto "Tole" zeli da osigura je dozivotna strahovlada u srpskom fudbalu koja mu omogucava da se bogati, kao i da bogati svoje prijatelje, kumove i rodbinu, na racun srpskih poreskih obveznika i fudbalske infrastrukture. Boli njega kurac za to koliku platu ima Antic, on njegovu godisnju platu mazne u jednom potezu.Hajde da se dogovorimo. Da potpisemo sledecih deset titula Partizanu a da Karadzic ipak ode. Glupo je ovakvu stetocinu podrzavati zbog tako male stvari kao sto je obezbedjena titula kluba za koji navijas.
Link to comment
Hajde da se dogovorimo. Da potpisemo sledecih deset titula Partizanu a da Karadzic ipak ode. Glupo je ovakvu stetocinu podrzavati zbog tako male stvari kao sto je obezbedjena titula kluba za koji navijas.
Ahem...samo opušteno je zvezdaš. Tipičan, rekao bih, uvek uz vlast i trendove :wicked:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...