Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Svetska fudbalska federacija (FIFA) neće gledati blagonaklono na razloge kojima se rukovodi Fudbalski savez Srbije da bi raskinuo ugovor sa selektorom Radomirom Antićem. Izvor Kurira kaže da će u slučaju prekida saradnje, zahvaljujući klauzuli o sprečenosti selektora da vodi reprezentaciju, proces pred FIFA biti presuđen u korist Radomira Antića.FIFA neće dozvoliti stvaranje tako opasnog presedana koji bi otvorio vrata samovolji poslodavaca da raskidaju sporazume sa igračima ili trenerima na njihovu štetu zato što ih je Disciplinska komisija kaznila za prikazanu nedisciplinu na terenuKurirKo zna da li je ovo tacno, ali lici da ima neke istine u ovom tekstu.

Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Mrzi me da listam temu, da li je bilo nekih skandiranja na utakmici?Nentara ostani? Tole odlazi? Ili obrnuto mozda?
bilo je i antara ostani i tole odlazi
Link to comment

koji su svi kretali sa severa na kome je bilo sto cigana. u cemu je fora, antara za soma ojra sredio navijacku podrsku kod delija ili sta? atmosfera na utakmici grozna, 99% kromanjonci neopevani u raznim telesnim fototapetama sa motovima orlova i krstaca i nemanjicke heraldike. jedna dobra picka 2 stolice pored mene, circa 20 godina, zanr negde izmedju sashe grey i stoye, kratka crna kosa, nazalost u pratnji ortaka u kosmet majici i tetovazom kragujevackog krsta na bicepsu i dvoje dece. ostalo sve kreature za koje je koroman miran i lepo vaspitan momak. uzas.

Link to comment
atmosfera na utakmici grozna, 99% kromanjonci neopevani u raznim telesnim fototapetama sa motovima orlova i krstaca i nemanjicke heraldike. jedna dobra picka 2 stolice pored mene, circa 20 godina, zanr negde izmedju sashe grey i stoye, kratka crna kosa, nazalost u pratnji ortaka u kosmet majici i tetovazom kragujevackog krsta na bicepsu i dvoje dece. ostalo sve kreature za koje je koroman miran i lepo vaspitan momak. uzas.
Iznenadjen si?Svaki put kad sam bio na reprezentaciji (1 do 5 puta u zivotu) ili Zvezdinoj evropskoj utakmici je bilo tako.
Link to comment
Ma ovo za Anđelka je bilo više kao ilustracija. Jasno je meni da su svi fudbalisti manje-više sa sličnim navikama...Mislim, nebitno je, ali tek da napišem nešto više o njemu.
Mogu i ja, išli smo u istu osnovnu prva tri razreda osmoletke, posle sam se odselio iz Starih Banovaca oklen je naš reprezentativac. Male su te godine za neku ozbiljnu recenziju ličnosti, ali da me neko tada pitao, rekao bih da će završiti kao što si rekao međ redovima - kao ljakse.
Link to comment
auh, ovaj komentar isti ko onaj moj posle zvezda slovan:). dobra montaza je cudo.
eto, pa da se sledeci put ne zaleces.
Link to comment
auh, ovaj komentar isti ko onaj moj posle zvezda slovan:). dobra montaza je cudo.
Malo bolja montaza je bila posle Zvezda-Slovan ... :)Po meni bi ova reprezentacija uz nekog napadaca koji zna da da gol(zicer) , bila sasvim korektna evropska ekipa ... odnosno klasa iznad reprezentacija tipa Grcka ... Edited by Geograf
Link to comment

par naslovaPobedila Grčka, pobedio i Radomir...RTS: "Redari oduzimali transparente podrške Antiću"Toletov kec iz rukava - Slaviša Jokanović? :lol: jel to radomir pobedjuje il je rec o poslednjem trzaju velikog stratega?

Link to comment

Kurir:KARADŽIĆ: NISU SVI IGRAČI UZ ANTIĆAPredsednik FSS Tomislav Karadžić podseća da postoji grupa igrača koja je posle SP pokazala nezadovoljstvo radom selektoraRaskol u reprezentaciji zbog selektora Antića!Prilikom povratka iz Južne Afrike u Srbiju predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić otkrio je novinarima da su šestorica reprezentativaca tražila sastanak s njim, nezadovoljni dešavanjima u ekipi pre i tokom Svetskog prvenstva.Prvi čovek srpskog fudbala podsetio je na taj detalj u izjavi za jučerašnje izdanje Sportskog žurnala, tvrdeći da nisu baš svi igrači raspoloženi da i dalje da gledaju Radomira Antića u ulozi selektora, iako su mediji posle okupljanja u Kovilovu javnosti servirali takvu sliku.- To je meni vrlo simpatično! Reakcija igrača mi je normalna s obzirom na to da su u ovoj reprezentaciji zaista puno postigli, ali ima i onih drugih reprezentativaca, koji se nisu javno oglašavali, a misle drugačije. Njihova istupanja ne bih zloupotrebljavao ni u kom kontekstu - rekao je za Žurnal Tomislav Karadžić.Imena potencijalnih opozicionara u timu „orlova“ ostala su tajna, ali uvidom u arhivu lako se može doći do sumnjivih, jer je bilo najmanje onih koji se nisu izjasnili. Oni koji su izašli pred novinare u Kovilovu mogu da se razvrstaju u dve grupe: prvu, koja daje bezrezervnu podršku selektoru, i drugu, koja izražava zadovoljstvo zbog dosadašnjeg rada s Antićem, ali odluku o njegovoj budućnosti prepušta čelnicima FSS.Kakav ljigavac ovaj Karadzic...sad ce da ucenjuje igrace...pu, pedercino lopovska

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...