Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

to da je vidic uslovio trazio lukovica na boku pored sebe nije izmisljena prica nego istina.inace, znam da nije mesto za idiotske price koje su iz domena zone sumraka ali ne mogu da izdrzim: to je covek koji je tek 20 dana nakon ispadanja sa SP saznao da nas je protiv australije dalje vodio samo jedan, a ne dva gola.
vidic ili lukovic?
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Sa sve tri tacke se slazem, osim sto bih ja Milijasu rekao nesto mnogo politicki korektnije, kao recimo "nosi se, bre, vise u picku materinu".Sto se golmana tice, nije ovo bila utakmica za neku procenu. Ja ne znam kako decko brani inace ali ovo sto je primio veceras primio bi i svaki drugi nas golman kojeg sam gledao na golu reprezentacije u poslednjih 20 godina. Mislim da si malo nepravedan tereteci golmana za nesto sto nije ni trebalo da dodje do njega da Obradovic nije dunster u odbrani i da Vidicu nije popustila koncentracija pa mu je igrac usao iza ledja i uterao loptu u gol. Centarsut je ulazio spolja u peterac i jedino sto je Djuricic mogao da uradi je da pokusa da presretne loptu ranije, s tim sto bi ga onda napusavali da je nepotrebno izlazio u situaciji kad su oba napadaca Grcke bila pokrivena. Drugih akcija nije imao, a onih par suteva i par izlazaka visoko na loptu je uradio korektno.
Gledao sam kasnije reprizu gola i slažem se sa tobom. No, imao je još jedno užasno izletanje, a ostali udarci na gol su išli direktno u njega, tako da tu nema šta da se ocenjuje. On je u Hajduku bio u najmanju ruku korektan golman, s time da je kompletni šaban van terena (kašičica u ustima, češu se muda na sred gradskog trga i podvrnuta trenerka do kolena), ali to je nebitno za ono za čega bi trebao da posluži u reprezentaciji.
Link to comment
zovem te kad usnimim pantu u priveu da das ocenu ponasanja na javnom mestu, moze?
Ma ovo za Anđelka je bilo više kao ilustracija. Jasno je meni da su svi fudbalisti manje-više sa sličnim navikama...Mislim, nebitno je, ali tek da napišem nešto više o njemu.
Link to comment
vidicu u zasluge belezim i crveni za lukovica protiv gane kada ga je masno namestio svojim ispadanjem.
Ne misliš valjda na drugi Lukovićev žuti? Za to mu niko nije kriv. Lopta ispucana iz 16 Gane, on na pola terena povlači svog igrača za ruku iako čak nije ni bio poslednji igrač odbrane. Mislim da je baš Vidić bio taj koji je stajao između Lukovića i našeg kaznenog. Nikakvo ispadanje.Prvog žutog se ne sećam, ali ako je to u pitanju i Vidić nešto bio kriv, teško da mu je baš skrivio crveni...
Link to comment

ja sam u svakom slucaju zahvalan jer nisam imao predstavu odakle se on stvorio. moje nepracenje JSL ima neke prednosti, nakon svega. zar grobari nisu imali nekog pristojnog golmana pre sezonu-dve?

Link to comment
Ne misliš valjda na drugi Lukovićev žuti? Za to mu niko nije kriv. Lopta ispucana iz 16 Gane, on na pola terena povlači svog igrača za ruku iako čak nije ni bio poslednji igrač odbrane. Mislim da je baš Vidić bio taj koji je stajao između Lukovića i našeg kaznenog. Nikakvo ispadanje.Prvog žutog se ne sećam, ali ako je to u pitanju i Vidić nešto bio kriv, teško da mu je baš skrivio crveni...
nisam siguran da je to bio njegov (lukovicev) igrac. secam se da je sutradan bilo jos slicnih komentara koji su to pripisali vidicevoj lezernosti a ne lukovicu.
Link to comment
nisam siguran da je to bio njegov (lukovicev) igrac. secam se da je sutradan bilo jos slicnih komentara koji su to pripisali vidicevoj lezernosti a ne lukovicu.
luković je dobio dva ista žutaća, posle nepotrebnih prekršaja daleeeeko od našeg gola. onda je opet protiv australije dobio žuti za - nepotrebni prekršaj daleeeeko od našeg gola.
Link to comment
nisam siguran da je to bio njegov (lukovicev) igrac. secam se da je sutradan bilo jos slicnih komentara koji su to pripisali vidicevoj lezernosti a ne lukovicu.
evo ovde se vidi šta se desilo, od 0:50 kreće ta akcija. Ne vidim da je Vidić ovde išta skrivio, jedino ako se uzme da nije smeo ni za trenutak da se odvaja od Gyana, a to mi nije baš ubedeljivo... Nije mnogo bitno (i završavam sa offtopicom), nego sam ja upamtio situaciju na jedan način pa me kopkalo da vidim da li sam se nešto zeznuo.
Link to comment

kakve ocene jeboteDjurcic je zasluzio vecu ocenuVidic, Obradovic, Petrovic i Zigic nizu.Po ocenama bi covek rekao da su nas Grci fantasticnom igrom oduvali sa terena :isuse:

Link to comment

ja se stvarno nisam nagledao Mrdjinih igara, ali ovo sto sam video veceras mi je delovalo za klasu bolje od Zigica i ostatka.osim, naravno Pantelinja cool.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...