Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Sumnjam da će Antić ostati, ali ako ostane... Čini mi se da postoje 3, ako ne i više lažnih dilema: 1) Obradović ili Kolarov. Obradović je neupotrebljiv u nekoj ozbiljnoj priči. Danas smo dobili gol, jer se on postavljao na unutrašnju stranu kod igrača koji je desnonog i svaki dribling forsira u desnu stranu. 2) Milijaš ili Ninković. Milijašu treba reći: dok ne budeš mogao da 5 minuta izdržiš, ne u visokom ritmu, već u slabom ritmu, a da ti posle ne treba biciklo da se vratiš u odbranu, ne možeš da igraš. Jebi ga, ne možeš. 3) Žigić ili bilo ko. Krajnje je vreme da se zahvalimo ovom netalentovanom igraču, koji vara celu ekipu da misli da u 16m postoji dvometraš koji ubija glavom, a zapravo na svaki centaršut njega ili nema (jer se loše postavlja) ili promašuje ceo gol (jer mu je tehnika igranja glavom očajna). Nadam se da je ovo sa Đuričićem eksperiment koji je pokazao da se na Anđelka ne može računati. On jeste odlično branio u Hajduku, ali nikako nije igrač za reprezentaciju.
Sa sve tri tacke se slazem, osim sto bih ja Milijasu rekao nesto mnogo politicki korektnije, kao recimo "nosi se, bre, vise u picku materinu".Sto se golmana tice, nije ovo bila utakmica za neku procenu. Ja ne znam kako decko brani inace ali ovo sto je primio veceras primio bi i svaki drugi nas golman kojeg sam gledao na golu reprezentacije u poslednjih 20 godina. Mislim da si malo nepravedan tereteci golmana za nesto sto nije ni trebalo da dodje do njega da Obradovic nije dunster u odbrani i da Vidicu nije popustila koncentracija pa mu je igrac usao iza ledja i uterao loptu u gol. Centarsut je ulazio spolja u peterac i jedino sto je Djuricic mogao da uradi je da pokusa da presretne loptu ranije, s tim sto bi ga onda napusavali da je nepotrebno izlazio u situaciji kad su oba napadaca Grcke bila pokrivena. Drugih akcija nije imao, a onih par suteva i par izlazaka visoko na loptu je uradio korektno.
Link to comment

Drugo poluvreme je bilo dobro [mada su i Grci ostavili dosta prostora], stvarale su se sanse, nije bilo previse bunarenja ili silovanja kroz sredinu i tu se vidi razlika izmedju Antica i npr. Petkovica [koji se u novinama spominjao kao opcija], otud i skandiranja. Steta sto Krasic nije ostao jos malo u drugom i sto nema pristojnog napadaca u reprezentaciji.

Link to comment
Obradović je neupotrebljiv u nekoj ozbiljnoj priči. Danas smo dobili gol, jer se on postavljao na unutrašnju stranu kod igrača koji je desnonog i svaki dribling forsira u desnu stranu.
Mogu sa svim da se slozim sto si napisao, pa i ovim za Obradovica, ali bih voleo da neko jednom, samo jednom, konacno prozove Vidica za sve lopte koje je propustio od Kameruna do danas. Ne znam kakav je problem izmedju njega i Baneta, ali neki problem ima. Mi sve golove primamo na isti nacin - ako nisu penali.
Link to comment

imamo osam solidnih igraca koji mogu biti kostur tima koji bi bio medju prvih 8 u evropi. ono sto nemamo je kompletan napad i golman, pod uslovom da se nekakvom taktickom genijalnoscu minimizira nedostatak pleja a to verujem da za ovaj rang o kome pricamo i moze. vi znate scenu bolje od mene, ja nemam ideju kako se ove tri rupe mogu resiti. u cemu je problem sa naturalizacijom nekog dobrog camuge koga cemo da krstimo, promenimo ime u lamin srbinovic i dovidjenja prijatno. na primer, cak i jedan dijara bi bio zvezda u ovakvom okruzenju. inace, ono sto se nekada zvalo stadion JNA je apsolutno grozna pojava i drago mi je sto sam pre izvesnog vremena podrzavao paljevinu istog. mislim da je to pitanje civilizacijskog standarda. jbte, kad je u pola drugog poluvremena neki idiot od spikera sa odvratnim glasom dreknuo - podrzimo nase, srbija! - mislio sam da se nalazim na stadionu u kursumliji, pre 30 godina.

Link to comment
Mogu sa svim da se slozim sto si napisao, pa i ovim za Obradovica, ali bih voleo da neko jednom, samo jednom, konacno prozove Vidica za sve lopte koje je propustio od Kameruna do danas. Ne znam kakav je problem izmedju njega i Baneta, ali neki problem ima. Mi sve golove primamo na isti nacin - ako nisu penali.
veliki plus jedan od mene za ovo. ja sam vec pljuvao vidica i ivanovica za njihovo masivno proseravanje na svetskom prvenstvu, a vidicu u zasluge belezim i crveni za lukovica protiv gane kada ga je masno namestio svojim ispadanjem.
Link to comment
Mogu sa svim da se slozim sto si napisao, pa i ovim za Obradovica, ali bih voleo da neko jednom, samo jednom, konacno prozove Vidica za sve lopte koje je propustio od Kameruna do danas. Ne znam kakav je problem izmedju njega i Baneta, ali neki problem ima. Mi sve golove primamo na isti nacin - ako nisu penali.
Nije problem Vidicu sa te strane. I danas je nekoliko lopti tamo pocistio iza Banetovih ledja. On izgleda ima problem sa Suboticem jer je ovaj izlazio mnogo na liniju da bi pokrivao neupotrebljivog Obradovica, pa je zjapila rupa izmedju centralnih bekova kad smo napadani sa te strane. Mozda ima necega u onoj prici da Vidic vise voli da igra u paru sa Lukovicem, jer ovaj ne izlazi da pokrije ledja beku i uglavnom se vraca da se brani na manjem prostoru a centarsut pusta. Uzgred, ovo sto radi Subotic je korektnije u odbrani samo sto bismo morali da imamo i beka koji nece da ispada kao mulac na najobicniji dupli pas. Prvi i jedini put kad Subotic nije izasao da pokrije ledja Obradovicu ovaj je popusio dribling i centarsut iz kategorije "ispred zgrade". Edited by harper lee
Link to comment
imamo osam solidnih igraca koji mogu biti kostur tima koji bi bio medju prvih 8 u evropi. ono sto nemamo je kompletan napad i golman, pod uslovom da se nekakvom taktickom genijalnoscu minimizira nedostatak pleja a to verujem da za ovaj rang o kome pricamo i moze. vi znate scenu bolje od mene, ja nemam ideju kako se ove tri rupe mogu resiti. u cemu je problem sa naturalizacijom nekog dobrog camuge koga cemo da krstimo, promenimo ime u lamin srbinovic i dovidjenja prijatno. na primer, cak i jedan dijara bi bio zvezda u ovakvom okruzenju. inace, ono sto se nekada zvalo stadion JNA je apsolutno grozna pojava i drago mi je sto sam pre izvesnog vremena podrzavao paljevinu istog. mislim da je to pitanje civilizacijskog standarda. jbte, kad je u pola drugog poluvremena neki idiot od spikera sa odvratnim glasom dreknuo - podrzimo nase, srbija! - mislio sam da se nalazim na stadionu u kursumliji, pre 30 godina.
Mi imamo u sredini Kuzmanovica, Stankovica, Kacara i Ninkovica koji su sasvim solidni igraci i znaju da doture loptu kome treba kad treba. Napad ostaje kao uzasan problem. Sacuvaj me Boze ali danas je i 1 Marko Pantelic izgledao najpametnije i najfudbalskije od svih igraca koji su igrali napred. Ona lopta kojom je izbacio Mrdju u nasoj poslednjoj sansi je ekstra.
Link to comment

to da je vidic uslovio trazio lukovica na boku pored sebe nije izmisljena prica nego istina.inace, znam da nije mesto za idiotske price koje su iz domena zone sumraka ali ne mogu da izdrzim: to je covek koji je tek 20 dana nakon ispadanja sa SP saznao da nas je protiv australije dalje vodio samo jedan, a ne dva gola.

Link to comment

da je i dalje reprezentacija zajedno sa crnom gorom, ne bi bilo problema s napadom. a mogao bi i simon vukcevic da se oproba kao plejmejker, pa da i mi imamo svoga maradonu.

Link to comment
Zigic je u teskoj, teskoj banani. Urekoste coveka onim topikom. :D
ma kakvoj banani, pa covek nam je doneo pobedu nad njemcima posle 30 godina. od kako je izasao nismo cestito prdnuli.
3) Žigić ili bilo ko. Krajnje je vreme da se zahvalimo ovom netalentovanom igraču, koji vara celu ekipu da misli da u 16m postoji dvometraš koji ubija glavom, a zapravo na svaki centaršut njega ili nema (jer se loše postavlja) ili promašuje ceo gol (jer mu je tehnika igranja glavom očajna).
ma bravo, potpuno nebitna tekma za bilo koga osim za napaljene forumase zeljne pljuvanja i odma nema pojma jer je promasio zicer. a to sto je doneo brdo bodova za sp da zaboravimo, jel? penal i igraca vise protiv francuza, kao i gol kojim je otvorio rumune. ma sta znaju taj antic i taj meklis <_< ovo za postavljanja nije vredno komentara...inace odigrao je kriminalno, mozda i najgora tekma u reprezentaciji. smoren, promasio mega zicer i jos 1 odlicnu priliku, totalno van tekme. ali koga boli qrac za ovu apsolutno nebitnu tekmu osim toleta i pljuvaca. ovo je nabolje sto imamo, uglavnom su svi solidno odigrali osim pojedinaca i tesko je motivisati ekipu za ovakvu tekmu. gol grka ih je malo probudio, ali je realizacija u drugom bila uzasna, i tako...penal gotovo indenticna situacija kao pre par godina na borac-partizan kad je dijara ono udario ili pljunuo nekog iz borca...
Link to comment

Fenomenalno je kako najviše žuči, prljavog veša i senzacija vezanih za reprezentaciju izbija na površinu posle beskorisnih budalaština kao što su prijateljske utakmice u terminima FIFA.

Link to comment

Generalno, utakmica je bila go qrac. Od 'atmosfere' do igre i zalaganja. Osim Baneta, Subotica i bambija u drugom, svi su bili totalno neupotrebljivi, sredina terena, posebno. Dilema Kolarov ili Obradovic je lazna. Isto kao i Milijas ili anyone.

Link to comment
kad je u pola drugog poluvremena neki idiot od spikera sa odvratnim glasom dreknuo - podrzimo nase, srbija! - mislio sam da se nalazim na stadionu u kursumliji, pre 30 godina.
Gresis, to nema ni u Kursumliji. Postojalo je nekad nesto sto se zvalo 'Partizanov radio jug', i sto je izlazilo iz onih uzasnih boksova iz 50-ih. Spiker je bio gej veseo kao Zoran Modli sa dikcijom Zvonka Mihailovskog i temperamentom mrtvog konja. Zvucnike smo gadjali staklenim flasama(koje su se tad unosile na tekmu), motkama od zastava i kamenjem(stolica jos nije bilo), ali su bili potpuno neunistivi.U medjuvremenu, zamenjeni su samo doticni zvucnici, ali izgleda da gej spiker i dalje jase.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...