Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

 

Bio je trener na prvoj utakmici u Milanu i onda je dobio nogu.

 

Rohr je preuzeo ekipu i spasio ih ispadanja i doveo do finala.

 

Uostalom evo i slika sa utakmice protiv Milana.

 

http://www.sudouest.fr/2016/03/19/football-20-ans-apres-bordeaux-milan-en-images-2293907-4558.php

 

Muslin se uvjek hvalio kako je odveo Bordeaux u finale. Ne razumjem kako moze toliko lagati kada je sve lako provjeriti na internetu. 

 

Titulaires :
1  Gaëtan Huard Gardien de but
2  Geoffray Toyes
3  Bixente Lizarazu Capitaine
4  Jakob Friis-Hansen
5  Jean-Luc Dogon
6  Philippe Lucas
7  Zinédine Zidane
8  Daniel Dutuel Remplacé après 62 minutes 62e
9  Didier Tholot Remplacé après 86 minutes 86e
10  Richard Witschge
11  Christophe Dugarry
 
Remplaçants :
13  Joachim Fernandez Entré après 86 minutes 86e 
14  François Grenet Entré après 62 minutes 62e 
15  Anthony Bancarel
16  Lionel Perez Gardien de but
 
Entraîneur :
Gernot Rohr
 
edit: dobio je otkaz poslije ispadanja protiv nizerazedne ekipe (treca liga) u kupu francuske.

 

 

Muslin se, koliko se sećam, hvalio kako je napravio taj tim, a to je većina igrača mahom i ponavljala kroz karijeru. Zidan je uvek o njemu govorio kao vrlo uticajnom treneru za njegovu karijeru.

 

A da je Muslin prilično neskroman čovek, to zna svako ko ga je slušao 3 puta. Ipak, ne verujem baš da je lagao.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Није никад водио Војводину или Обилић. -_-

 

Димитрије, Муслин је солидан тренер, али на заласку каријере.

Сем тога половина заслуга које му приписујете не стоје. Од 2000. до 2007. Звезда је била у бољој ситуацији него Партизан. Муслин је наслиједио Друлића и Жигића као афирмисане играче и објективно, нема ништа са њиховим напретком.

 

Muslin se vratio u Zvezdu u ljeto 2003. godine, kada je i Žigić vraćen iz Spartaka i upravo Muslin mu je dao šansu na poziciji centarfora.

A imala je Zvezda te godine iz ove perspektive jaku konkurenciju u špicu napada - Žigić, Pantelić, Purke Stojanović, Mrđa, Bogavac... plus Orahovac i Dudić.

 

Muslin se, koliko se sećam, hvalio kako je napravio taj tim, a to je većina igrača mahom i ponavljala kroz karijeru. Zidan je uvek o njemu govorio kao vrlo uticajnom treneru za njegovu karijeru.

 

A da je Muslin prilično neskroman čovek, to zna svako ko ga je slušao 3 puta. Ipak, ne verujem baš da je lagao.

I Antić je o sebi govorio u trećem licu, pa se svi sa sjetom sjećamo perioda dok je on bio selektor...

Edited by colonelo
Link to comment

Вујадин Бошков, Радомир Антић... Дик Адвокат и Клементе имају далеко бољи CV. Да не буде да мрачим, ја сам у ствари за Муслина, у поређењу са Ћурчићем и иним Тумбаковићима... али искова га у звијезде ко да је Алегри.

 

 

А он који наплаћује играчима да играју је морална величина.

 

Za prvi quote sam mislio na Zvezdu ne na repku, Dimitrije i ja smo uglavnom komentarisali dobar period (u oba mandata) na nasoj klupi. Mrtvi Ostojic i blesavi Filipovic su bili pre i posle njega kolko se secam. Pakao.

 

Sto se tice drugog o tome ne znam puno. Valjda vi (koji to spomenuste) imate neke bolje informacije.

Link to comment

Meni je ipak najupečatljivije to što je trenirao  Zidana dok je još imao kosu (Zidan) i što je sa malim Bordeauxom eliminisao Milan i odveo ih u finale kupa uefa

Link to comment

Za prvi quote sam mislio na Zvezdu ne na repku, Dimitrije i ja smo uglavnom komentarisali dobar period (u oba mandata) na nasoj klupi. Mrtvi Ostojic i blesavi Filipovic su bili pre i posle njega kolko se secam. Pakao.

 

Sto se tice drugog o tome ne znam puno. Valjda vi (koji to spomenuste) imate neke bolje informacije.

Био је релативно добар. Нико нормалан не може да му замјери за Леверкузен, осим идиотске одлуке за Спалевића. Код Динама, ту смо испали на гол у гостима, јбг. Али она срамота са Селтом... то је дебилно. Да не помињем бункерисање са играчем више... Човјек с времена на време има помрачење ума.

Иначе 1998/1999. тренер је био Војо Лазаревић. Он и Алкосан су дали шансу Друлићу за први тим. Исто тако, пола играча које му је Димитрије приписао су се афирмисали код Филиповића... Колонело је у праву, он је дао шансу Жигићу, али Видић и друштво су заиграли код Филиповића. Буњевчевић је играо још код Алкосана...

За ово друго, јел пратиш новине? Неки руски фудбалер га је оптужио да је узимао паре играчима да играју у првих једанаест, било је релативно скоро.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

I Antić je o sebi govorio u trećem licu, pa se svi sa sjetom sjećamo perioda dok je on bio selektor...

Antić je, u odnosu na Muslina, autoritet i neuporedivo veće trenersko ime. Muslin je očigledno težak za saradnju, a s obzirom na to sa kim ima posla (i u kancu i u svlačionici) skeptičan sam oko njegovog uspeha. Miha je bio najbolje rešenje od domaćih, mada je za njega bolje da gura klupsku karijeru.

 

Od Muslina bih pre i Grofa birao.

Link to comment

@ Cedric

 

Ne pratim novine i to odavno.

 

Bez da ulazim u komentare ostalih forumasa ko je kom igracu dao sansu, opet cu ponoviti Musiln je po meni najbolji trener koji je vodio CZ u zadnjih 20 godina.

 

edit: Vec pola sata trazim na kompu onu cuvenu fotku kad vraca zastavu na sever delijama :s_c:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Od Muslina bih pre i Grofa birao.

isti kurac sa trenerske strane, manje više.

 

ostale karakteristike van struke ne bih komentarisao, sarađivao bi sa gomilom moralnih gromada, te mu dođe dosta lol wtf smiješno pominjanje ugrađivanja ili naplaćivanja kao nekog značajnog minusa, štagod.

Link to comment

@ Cedric

 

Ne pratim novine i to odavno.

 

Bez da ulazim u komentare ostalih forumasa ko je kom igracu dao sansu, opet cu ponoviti Musiln je po meni najbolji trener koji je vodio CZ u zadnjih 20 godina.

 

edit: Vec pola sata trazim na kompu onu cuvenu fotku kad vraca zastavu na sever delijama :s_c:

По ком критеријуму? Иначе он или Радован од Ивањице није дилема.

Link to comment

Био је релативно добар. Нико нормалан не може да му замјери за Леверкузен, 

 

Ne znam koliko ti je tada godina bilo, ali igrati onako sramotno u revansu je za teranje u 3pm od Zvezde zauvek. Ti, koji toliko pljujes Piksija (a da nisi bio u najavi ni medju spermatozoidima), a hvalis ovu bitangu - to mi je neshvatljivo.

Link to comment

Ne znam koliko ti je tada godina bilo, ali igrati onako sramotno u revansu je za teranje u 3pm od Zvezde zauvek.

Имо сам личну карту ако ти је толико битно. Бајер је те сезоне играо финале Лиге Шампиона. Зидан осветио свог фудбалског оца. -_-

 

Ti, koji toliko pljujes Piksija (a da nisi bio u najavi ni medju spermatozoidima),

:lolol: Није да је битно, али имао сам његове постере које ми је буразер куповао да бих и ја навијао за Звезду. Него, какве везе имају моји ставови о трећим особама.

 

a hvalis ovu bitangu - to mi je neshvatljivo.

Ja?

 

Свакако је напредак у односу на батађоризам, али човјек је тврдоглави далматински товар... и на све то агресиван.

Товар је назив за магаре у Славољубовој ћаћевини.

 

Dzaba sva ta diskusija kad Radovan ostaje selektor.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/muslin-potvrdio-obostrana-je-zelja-da-budem-selektor-srbije/133508

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...