Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    979

Cak i sa Curcicem, lagano bi trebalo zavrsiti u ovoj grupi bez poraza, sa mozda 2-3 neresene. Ostale reprezentacije iz grupe su na nivou Cukarickog.

Link to comment

Cak i sa Curcicem, lagano bi trebalo zavrsiti u ovoj grupi bez poraza, sa mozda 2-3 neresene. Ostale reprezentacije iz grupe su na nivou Cukarickog.

 

Dok smo mi Španija...

Link to comment

Ne znam odakle pojedini i dalje crpe optimizam.

Reprezentacija koja nije EP vidjela od 2000., koja je propustila 3 velika takmicenja u nizu, koja ima mozda i najnegativniji odnos javnosti prema igracima i savezu u Evropi, koja je, sto bi se reklo "na aparatima" i postoji cisto reda radi, jer je normalno da svaka zemlja ima fudbalski savez i reprezentaciju a ugl se sva okupljanja svode na otaljavanje posla, trenutno moze biti izgledan favorit samo protiv ekipa sa samog dna kace evropskog fudbala.

Naglasavam "izgledan" da se ne bi sad tu nabrajale kojekakve Estonije, Gruzije i Finske protiv kojih je Srbija realno favorit ali bi u eventualnim srazovima moglo itekako biti drame.

Ova reprezentacija je gubitnicka sa totalno luzerskim mentalitetom, bez organizacije, bez glave i repa u igri, i po trenutnom stanju stvari nije u top 3 favorita grupe za SP.

 

 

via Tapatalk

Link to comment

Cak i sa Curcicem, lagano bi trebalo zavrsiti u ovoj grupi bez poraza, sa mozda 2-3 neresene. Ostale reprezentacije iz grupe su na nivou Cukarickog.

Sa Curcicem kao selektorom nebi lagano prosli grupu sa San marinom, Andorom,Gibraltarom,Maltom,Luksemburgom i Moldavijom. Čovek je takva krsina od trenera,da preuzme Barcu sa njom bi se borio za opstanak. A ostale ekipe u nasoj grupi nikako nisu Cukaricki. Avstrija spada u top 10 evropskih ekipa., Irsku smo videli u barazu za Bosnom, Wels če da nam naplati dugove za onu bruku od 6-1. Gruziju s ovakvom igrom nemozemo da dobijemo. Ljudi znaju digraju bunker a uvalice Radovanu 1 iz kontre. Sve u svemu nece Radovan skupiti vise od 8 bodova.

Link to comment

Ova reprezentacija je gubitnicka sa totalno luzerskim mentalitetom

ne ova, već sve u ovom veku. repstacija je po raspadu sfrj postepeno potpuno promenila fizionomiju i ja ne vidim da će to više ikad da se promeni, bar ne za naših života. imali smo mi nekad svakakve timove, i dobre i loše, kao i selektore, ali smo makar uvek igrali taj fudbal da damo gol više, i protiv kipra i protiv nemačke. propuštali smo i tada takmičenja, ali nikad pre početka kvalifikacija, kao što je sada slučaj. ovo sad je okrenuto 180 stepeni, da primimo što manje golova, a najbolje bi bilo i kad bi se ukinula sva takmičenja, da se ne akamo. i tako sve od predsednika saveza do najmlađeg navijača. otišli smo po novine a trafika zatvorena.

Link to comment

Ovi sto stavljaju Tosica ispred Tadica, verovatno nisu nijednom gledali Southampton, ove sezone. :huh:  :lol:

 

Ja nisam priznajem, mozda jednu utakmicu. Lako je igrati solidno u ligi gde je jedan Lester ubedljivo prvi.

Tosic ove sezone u svim takmicenjima 32 utakmice, 6 golova, 10 asistencija

Tadic 33 utakmice, 7 golova, 8 asistencija

Link to comment

Zajebavam se, bolji je igrac Tadic trenutno, ali on to nije dokazao u reprezentaciji. 

Pogotovo je smesno da se da prednost Zivkovicu koji ne igra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...