Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Ne :)

Rene je u komsiluku. Negde u Tosinom Bunaru.

 

Ja sam ziveo u Marije Bursac i ona isto izlazi na ovu rupu (most je u njoj)

 

edit: u toj rupi sa googlemaps bi da grade stadion. Nekadasnji prokop za prugu za Zagreb a trenutno je u njoj nehigijensko naselje. Izlazi na Tosin Bunar.

 

edit 2: snimak rupe iz vazduha

 

https://www.google.com/maps/@44.8341014,20.3873686,672a,20y,87.71h,44.81t/data=!3m1!1e3

Edited by katamaran
Link to comment

aha ok.

 

imam kolegu koji živi u onim zgradama u marije bursać. ako se ne varam to je pored onog uzanog puta na kojem ima 7 ležećih policajaca i koji spaja kalvariju sa autoputem i bolnicom bežanijska kosa? pa tu će biti haos od saobraćaja, a i sada je gužva.

Link to comment

Ne znam na koje zgrade mislis. Ja sam bio u ovoj pa ga mozda i znam :)

 

https://www.google.com/maps/@44.8380538,20.3924407,3a,75y,103.31h,100.62t/data=!3m6!1e1!3m4!1svq5IYzACTNwk6_G_JdOTUQ!2e0!7i13312!8i6656

 

Mada sam se pre sto godina odselio odatle.

 

Ima solidnu vezu sa autoputem pa i ne mora da bude preveliko ludilo sa saobracajem. Gore od Autokomande sigurno nece biti.

 

A gradski prevoz vec ima mali milion linija dotle.

Link to comment

Blizu :)

 

Malo dalje odatle je i Prvomajska koja vec ima vise autobuskih linija.

 

Nije im losa lokacija za stadion.

 

edit: lepo nasminakan kraj. Bas gomila sveze okrecenih fasada a i sam Jelovac je daleko sredjeniji nego u moje vreme.

Edited by katamaran
Link to comment

Borko Duronjic? Bivsi nas klinac. Ovi sto prate mladje kategorije odavno kukaju za njim i prizeljkuju povratak al navodno nema nista od toga jer Falji planira da ga proda preko.

Link to comment

Dobili smo montenigerse 4:1, opet bio prenos na Areni, ja mislio da je kasnije.

 

U drugoj tekmi Francuzi su pospremili Dance 4:0.

Link to comment

U toj(po meni preuskoj) rupi zivi sigurno sada nekoliko hiljada Roma pretezno izbeglih sa Kosova, sa jedne gornje strane su nacickane legalne kuce zemunskog Dedinja(Kalvarija)  dok je na drugoj naslonjen najveci staracki dom u Srbiji ... tesko da tu ima uslova za gradnju tako grandioznog objekta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...