Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Зар Савезом није управљао велики борац против шипкаша и мафије?

Како год без демагогије, молићу. Прије Караџића било је много закулисних радњи, али било је и позитивних. Тим, повремени успјеси и резултати. За шест година Караџић нас је довео на ниво афричких савеза и селекција.

И сам Антић је доведен због сукоба Ђукића и Караџића, наводно због због неуспјеха на Олимпијади. Гле ироније, Антић нам је освјетлао образ поразима од Гане и Аустралије.

 

Функционисало је како тако, сад уопште не функционише.

 

То је као да браните убицу јер је жртва већ била болесна.

 

Није. Он је био неспособан привредник и криминалац прије него што је упловио у ФСЈ. Човјек је рецидив спсовске муљаторске субкултуре чије представнике су преузели и ДС и ДСС и СНС и ко све не, ради разних комбинација. Караџић није фудбалски радник. Зато је период под његовим водством толико катастрофалан.

 

Свако је бољи од Томислава. Сем Ђорића, Вазуре, Вулетића, Лукића, Весића и Недића, али то су примјерци истих канцерогених вируса.

Moze li neka imena?

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1658

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

- koga to ima švedska osim ibregola od vrhunskih igrača, koga ima wels osim bejla i remzija, oni su igrači koji prave  razliku/donose golove svojoj repki, mi imamo bekove koji su prešli 30-tu i zadnjeg bezveznog koji ipak nije jaja ture koji je u 27 mečeva za repku dao ceo 1 gol ali ga neki obožavaju kao veliku zvezdu i vođu repke a slaba vajda od njega

- eto da umesto vrhunskih bekova i zadnjih bezveznih imamo jednog krštenog veznog igrača i napadača ni mi ne bismo propuštali ep i sp

- ko je kriv, da li treneri u mlađim kategorijama koji žele ziheraški da dođu do rezultata na netalentovane ali visoke klipane, da li mito i korupcija pa igraju klinci čiji tata gurne kovertu u džep treneru a ispaštaju zaista talentovani dečkići ne znam ali zašto mislite da će promena predsednika da iskoreni taj naopako postavljen sistem, da li će predsednik fss moći da proverava rad stotina trenera širom srbije

- teško predsednik treba da dovede ljude iz struketm  (ne mislim bukvalno na živu :P) trust mozgova koji će odabrati novog selektora i ako ovaj slavno propadne da lete zajedno sa njim

- i naravno da radi na poboljšanju uslova na stadionima, reflektori + teren + pomoćni teren sa veštačkom travom bi trebao da ima svaki prvoligaš, pa zatim drugoligaši, pa srpskoligaši itd

Link to comment

koga imaju albanija, island, madjarska i ostala braca sto ce ucestvovati na evropskom ove godine, pa je u poredjenju sa njima nas igracki kadar jedna zaista nepremostiva prepreka?

Link to comment

- koga to ima švedska osim ibregola od vrhunskih igrača, koga ima Wales osim bejla i remzija, oni su igrači koji prave razliku/donose golove svojoj repki, mi imamo bekove koji su prešli 30-tu i zadnjeg bezveznog koji ipak nije jaja ture koji je u 27 mečeva za repku dao ceo 1 gol ali ga neki obožavaju kao veliku zvezdu i vođu repke a slaba vajda od njega

 

Имао је мучени Велс и Гигза, па смо их рутински плијевили, сем тога ово је први пут да је Бејл направио разлику, нешто му није ишло досад. А ниједан од ова четири није плеј. На крају, човјек ти је фино побројао Албанију, Мађарску, Исланд. Ено видјели смо и моћну Пољску синоћ.

- eto da umesto vrhunskih bekova i zadnjih bezveznih imamo jednog krštenog veznog igrača i napadača ni mi ne bismo propuštali ep i sp

СП 2006. Сем Станковића нисмо имали неког креативног, а и он је био на силу. Напад, престарјели Саво и Кежман који је квалитететно уништавао своју каријеру. У везном реду нам је играо Дуљај... Јбг, није био класа.

 

- ko je kriv, da li treneri u mlađim kategorijama koji žele ziheraški da dođu do rezultata na netalentovane ali visoke klipane, da li mito i korupcija pa igraju klinci čiji tata gurne kovertu u džep treneru a ispaštaju zaista talentovani dečkići ne znam ali zašto mislite da će promena predsednika da iskoreni taj naopako postavljen sistem, da li će predsednik fss moći da proverava rad stotina trenera širom srbije

Овдје си дебело у праву, али хајде да примијенимо лакмус тест. Очигледно, производња младих играча није оно што омета сениорску селекцију. Омладинске селекције с времена на вријеме постигну успјех.

 

 

 

 

- teško predsednik treba da dovede ljude iz struketm (ne mislim bukvalno na živu :P) trust mozgova koji će odabrati novog selektora i ako ovaj slavno propadne da lete zajedno sa njim

- i naravno da radi na poboljšanju uslova na stadionima, reflektori + teren + pomoćni teren sa veštačkom travom bi trebao da ima svaki prvoligaš, pa zatim drugoligaši, pa srpskoligaši itd

Ако имаш Арену, погледај некада хрватску лигу. Наши стадиони су бољи од њихових. Рефлектори трава итд... Озбиљно, то је благи ужас. Системски проблеми стоје. Корупција, нестручан рад, недостатак инфраструктуре, али причамо о човјеку који је буквално уништио и наставља да уништава селекцију. Михајловић очигледно није толики крш од тренера, није имао крш екипу али опет ништа... Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Albanije ima Gashija, igrača Colorado Rapidsa, a zna se kakvi asovi igraju u Coloradu. Mogu jako za dva, a Boga mi i za tri. A ne, to je košarka. Ko može da mi nabroji više od pet igrača Mađara, Severnih Iraca, Iraca, Islanđana, Albanaca, Slovaka, Čeha, Rumuna, Ukrajinaca, Poljaka, Velšana?

 

Ta priča, nemamo igrače je izgovor kao da ga je pisao FSS, jer onda nije odgovornost na njima, nego na igračima. Nema veze što imamo više igrača u ligama petice od Hrvata (doduše nije kvalitet na našoj strani).

 

Ne traži niko od njih da budu u 4 ili 8 u Evropi, traži da budu u 24.

Link to comment

Albanije ima Gashija, igrača Colorado Rapidsa, a zna se kakvi asovi igraju u Coloradu. Mogu jako za dva, a Boga mi i za tri. A ne, to je košarka. Ko može da mi nabroji više od pet igrača Mađara, Severnih Iraca, Iraca, Islanđana, Albanaca, Slovaka, Čeha, Rumuna, Ukrajinaca, Poljaka, Velšana?

 

Ta priča, nemamo igrače je izgovor kao da ga je pisao FSS, jer onda nije odgovornost na njima, nego na igračima. Nema veze što imamo više igrača u ligama petice od Hrvata (doduše nije kvalitet na našoj strani).

 

Ne traži niko od njih da budu u 4 ili 8 u Evropi, traži da budu u 24.

То је то, само да се ништа не мења...јер ето нема ко бољи. 'Ајде што се пецарош хвата на ту аргументацију, он Толета воли више него ћалета и кеву, него и људи као Димитрије се пецају.

Link to comment

Pa dajte slobodno ta imena. ne morate okolišati.

Ja sam naravno za smenu, ako ništa drugo ono iz estetskih razloga. Ali  da čekamo samo odlazak toleta pa da najzad procvetamo, sumnjam.

Link to comment

Pa dajte slobodno ta imena. ne morate okolišati.

 

Ja sam naravno za smenu, ako ništa drugo ono iz estetskih razloga. Ali  da čekamo samo odlazak toleta pa da najzad procvetamo, sumnjam.

Лажеш™. :fantom:

Link to comment

lol

ja bih toleta smenio odmah, pa lik je godinama falsifikovao papire kako bi ganchester igrao u evro kvalifikacijama, čak je davao pare vitezu od sopota da isplati plate radnoj zajednici kada je bio u škripcu, da li je to bilo u interesu srpskog fudbala, ne znam ali je definitivno bilo protiv interesa pfc-a

- poljska ima levandovskog, što je dovoljno za kvalifikacije, albanci imaju da zahvale bogdanovu što su se kvalifikovali

- evo možda poručnik može da navede domaće igrače oko kojih se vrti igra timova iz top 4 lige, dakle ne vodonoše poput matića, ivanovića i kolarova, koji mogu da garantuju minimalni poraz ili remi u najboljem slučaju tim nekim svojim kvalitetima, već igrače koji asistiraju i daju golove u najjačim timovima najjačih liga

Link to comment

lol

ja bih toleta smenio odmah, pa lik je godinama falsifikovao papire kako bi ganchester igrao u evro kvalifikacijama, čak je davao pare vitezu od sopota da isplati plate radnoj zajednici kada je bio u škripcu, da li je to bilo u interesu srpskog fudbala, ne znam ali je definitivno bilo protiv interesa pfc-a

- poljska ima levandovskog, što je dovoljno za kvalifikacije, albanci imaju da zahvale bogdanovu što su se kvalifikovali

- evo možda poručnik može da navede domaće igrače oko kojih se vrti igra timova iz top 4 lige, dakle ne vodonoše poput matića, ivanovića i kolarova, koji mogu da garantuju minimalni poraz ili remi u najboljem slučaju tim nekim svojim kvalitetima, već igrače koji asistiraju i daju golove u najjačim timovima najjačih liga

Ирска, Исланд, Мађарска...настави нисз екипа са асовима из најбољих лига...

Edited by porucnik vasic
Link to comment

I Švajcarci su puni tog "pomoćnog osoblja" u vrhunskim timovima. Nemaju ni vrhunskog centarfora, niti vrhunskog organizatora igre, niti imaju neko krilo od kojeg se tresu gaće, pa samo ređaju prvenstva, a prođu neki put i u 16. Njima ne smeta što je Seferović/Drmić prvi centarfor repke da prođu u 16 u Brazilu, a Frei organizator igre.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

lol

ja bih toleta smenio odmah, pa lik je godinama falsifikovao papire kako bi ganchester igrao u evro kvalifikacijama, čak je davao pare vitezu od sopota da isplati plate radnoj zajednici kada je bio u škripcu, da li je to bilo u interesu srpskog fudbala, ne znam ali je definitivno bilo protiv interesa pfc-a

 

Уништио Партизан. Душманин. :lolol: Ал' барем смо сагласни да треба да иде.

lol

- poljska ima levandovskog, što je dovoljno za kvalifikacije, albanci imaju da zahvale bogdanovu što su se kvalifikovali

 

Који Богданов је помогао Сјеверној, а и овој обичној Ирској? А како Холандија са онолико звијезда не игра?

 

 

- evo možda poručnik može da navede domaće igrače oko kojih se vrti igra timova iz top 4 lige, dakle ne vodonoše poput matića, ivanovića i kolarova, koji mogu da garantuju minimalni poraz ili remi u najboljem slučaju tim nekim svojim kvalitetima, već igrače koji asistiraju i daju golove u najjačim timovima najjačih liga

Сјеверна Ирска, Ирска, Мађарска, Албанија.... Ко од њих даје голове за Реал, Барселону, Бајерн, Арсенал, Борусију?
Link to comment

Ako ne možemo svi da se složimo da ovaj imbecil na čelu fss treba da ode, onda za bolje u nismo. Repka nam je godinama već predmet sprdnje i podsmeha, takmičenje za takmičenjem propuštamo i to pošto posle prvih par kola istaknemo jaku kandidaturu ta NEodlazak. Za to vreme Tolo se sprda i jebe u mozak sa daću ostavku, e sad baš neću, biću predsednik dok ja to hoću, msm težak, težak govnar i ološ. Njegova smena naravno nije jedini preduslov za oporavak ali je svakako dobar početak.

Link to comment

nije uništio pfc jer ganchester nije igrao van sezone kupanja, mogu da zamislim medijsku histeriju koju bi napravili cigani iz sportskih redakcija a takvih je 80% da ste igrali grupnu fazu, pa vesti o pfc-u bi se svele na fusnotu na 3 strani

- holandija, irske,, mađarske i ostali islandi su anomalije kakve su se uvek dešavale, kada u kontinuitetu holanđani propuste naredna 2 prvenstva a ovi drugi zaigraju na istim moćićemo da pričamo kako kolektivni duh može da zameni kvalitet, jednom je to uspelo grčkoj 2004, mnogi su to pokušali da kopiraju ali bez uspeha

 

edit

- mene ne zadovoljava puko kvalifikovanje, barem  prolazak grupe na prvenstvu bi morao da bude cilj repke koja ima toliko igrača u najjačim ligama :s_d:

Edited by gone fishing
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...