Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Jel si mi ti beše rekao da ne veruješ da će nas napasti, jer im je verovatno dovoljan remi? Formacija i izbor igrača govore u prilog da nas neće napadati, već samo igrati na kontre.

Tacno ja sam rekao. Remi sa nama i pobede u jerevanu i eto njih na Euru osim ako Danska pobedi Portugal mada i u tom slučaju imali bi lepe sanse da odu direkt kao najbolji treci

Link to comment

Crveni karton na utakmici palo sa 3,60 na 2,40.

Btw mislim da oni u Jerevanu mogu samo dobiti na ludu srecu. Armenija u punom sastavu generalno igra mnogo bolji fudbal od crnih orlova.

 

via Tapatalk

Link to comment

Gigant iz Jerevana, Portugal sa Ronaldom, danski sistem, Albanija ko Grcka kad je bila prvak Evrope...

 

Da vas covjek slusa pomislio bi da smo mi jos i uspjeh napravili u ovoj grupi.

Link to comment

Crveni karton na utakmici palo sa 3,60 na 2,40.

Btw mislim da oni u Jerevanu mogu samo dobiti na ludu srecu. Armenija u punom sastavu generalno igra mnogo bolji fudbal od crnih orlova.

via Tapatalk

Bude im potrebna pobeda u toj utakmici pobedice.Nece se Jermeni mnogo cimati a vratice se u svoje klubove sa punim novcanikom

Link to comment

Gigant iz Jerevana, Portugal sa Ronaldom, danski sistem, Albanija ko Grcka kad je bila prvak Evrope...

 

Da vas covjek slusa pomislio bi da smo mi jos i uspjeh napravili u ovoj grupi.

Svaki izlazak iz minusa je uspjeh.

Naravno, ukoliko se nakon vecerasnje utakmice ne ode u novi veci minus.

Link to comment

Psiho direktno iz kampa reprezentacije u Staroj Pazovi.

Neprijatno mu je što je došao da kupi poene na račun majstora fudbalske igre koji su u istorijskom meču pobedili nenadjebivu fudbalsku velesilu reprezentaciju Albanije.

Tole kupio još 8 godina mandata.

 

"Vi ste junaci našeg naroda"

 

Ide pegla.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

U19 dobili Estoniju 5:0, Luka Jovic 3 komada, sutra sa Jermenijom u podne (oni prvo kolo pukli od Cheha).  Nasa grupa igra u Estoniji, prva 2 idu dalje.

Link to comment

da, ali to za neki obican. ovaj bi bio na vodi. pa ce imati mogucnost i premestanja u neki drugi grad, moravom npr. cim velja "prokopa"do soluna

 

 

kakve dve figure na ovoj prvoj fotci, srbijo sve ti jebem

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...