Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Nadao sam se da nece biti ni Petkovica, Brasanca, Fejse, Milivojevica i da ce biti pozvani Kacar i Ignjovksi. Kacar ima neku sitnu ozljedu pa to moze biti izgovor. Ignjovski redovno igra desnog beka i ne vidim zasto ne bi dobio sansu.

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

super, samo sto od ristica bas nista nisam vidio kad god bih ga gledao. nesto mi govori da je taj talenat precijenjen kao i obicno kad neko igra za zvezdu ili partizan.

 

Ne delim mišljenje. Mislim da pristojno talentovan igrač koji će moći da izgradi karijeru. Recimo, nivo igrača kao Luka Milivojević.

Link to comment

Dosao je i taj dan. Nema Race Petrovica na spisku.

Роџерсара попио педалу, Раћа није на списку...Луја накантао Профа. :ziga:

Link to comment

Добро је, кренули смо са цела два нападача. Брашњави пре Максимовића и Грујића, Мртви Петковић пре Гајића, дете Филип џабе даје голове.

Link to comment

Vec smo videli vise puta da UEFA postupa samo u skladu sa pravilima, a da korupcija nema nikakvog uticaja.

Tako da sumnjam da cemo dobiti bilo sta osim drasticne kazne, bili krivi ili ne, ako dodje do incidenata.

Link to comment

I u pravilima pise da su politicki simboli zabranjeni, pa Hrvati dobise cvrgu za kukasti krst.

UEFA vrlo zanimljivo tumaci svoja pravila, tako da je sve moguce.

Nadam se da nece biti incidenata, ali iskreno sumnjam da ce se mirno zavrsiti

Edited by Milosh76
Link to comment

I u pravilima pise da su politicki simboli zabranjeni, pa Hrvati dobise cvrgu za kukasti krst.

UEFA vrlo zanimljivo tumaci svoja pravila, tako da je sve moguce.

Nadam se da nece biti incidenata, ali iskreno sumnjam da ce se mirno zavrsiti

Mozda je tebi zanimljivo kako uefa tumaci svoja pravila, ali meni uopste nije. Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...