Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

ristica koji mnogo igra

 

Igra više od par veznjaka koje je pozvao, igra za bolji klub, a i mlađi je. I ono što je najvažnije talentovaniji je od nekolicine veznjaka na spisku. Dobar broj ovih igrača ne igra u svojim klubovima, a neki ne stižu ni do klupe.

 

Taj princip zvanja samo onih koji imaju mečeve u nogama je precenjen, pogotovo u mlađim kategorijama. Zovu se najtalentovaniji i daje im se šansa da pokažu šta umeju. Jel treba da iskulira Zdjelara, jer je šesti veznjak u Olympiakosu i što se još uvek nije pojavio u protokolu? Nemoj samo da mi odgovoriš da je razlog to što je bio na Novom Zelandu, jer to nije razlog. Zdjelar zasluženo igra, jer je talentovan. Bio je i Gaćinović na NZ, pa ga nije zvao u prvoj akciji i imao je podjednaku ulogu kao i Zdjelar. Ili što Lukovića zove koji ne igra ni za mladi tim PSVa. Pavlovski ne igra za tim njegovog menadžera i koji ispada iz belgijske lige. S druge strane zove i Lukića koji ima istu/manju ulogu u Partizanu kao Ristić u Zvezdi.

 

Recimo, Mandić bi im bio neophodan za ovo okupljanje. Mitrović je sa A selekcijom, Đurđević se povredio, Jović i Šaponjić su sa omladinskom selekcijom. Ostao je samo sa Ožegovićem i Mulićem koji nije bolji igrač od njega i sa Čavrićem koji je više opcioni napadač, već je prvenstveno krilo.

Link to comment

 Jel treba da iskulira Zdjelara, jer je šesti veznjak u Olympiakosu i što se još uvek nije pojavio u protokolu? Nemoj samo da mi odgovoriš da je razlog to što je bio na Novom Zelandu, jer to nije razlog. Zdjelar zasluženo igra, jer je talentovan.

Mozda bi i odigrao neki minut da se nisu umesali ''navijaci'' da stopiraju pozajmicu, ali tako je to, kada navijaci ne gledaju na nacionalni interes i razvoj  buduceg A reprezentativca, nego samo zabacuju u komsijsko dvoriste

Link to comment

Није ли Грбић био у Партизану као позајмљен играч Олија прву сезону?

Link to comment

Није ли Грбић био у Партизану као позајмљен играч Олија прву сезону?

 I Scepovic je otisao tamo, Fejsa, i nikom nista. Cak je i Muki bio u nekoj kombini pa je zavrsio u Ergotelisu.  Nema to veze sa navijacima vec sa Faljijem i upravom fkp.

Link to comment

 I Scepovic je otisao tamo, Fejsa, i nikom nista. Cak je i Muki bio u nekoj kombini pa je zavrsio u Ergotelisu.  Nema to veze sa navijacima vec sa Faljijem i upravom fkp.

 

+1

 

Najjace da su u Olimpijakosu i znali ko je Zdjelar.

Link to comment

Moja greska, mislio sam na navijace Olimpijakosa koji su navodno stopirali transfer.

А добро, искусни Вазура одрадио, али ови са Вратница 7 зезнули ствар.

Link to comment

А добро, искусни Вазура одрадио, али ови са Вратница 7 зезнули ствар.

Sta sve nece da urade, samo da napakoste :(

 

Mada ako se svete zbog Scepovica, onda neka im.

Link to comment

.

super, samo sto od ristica bas nista nisam vidio kad god bih ga gledao. nesto mi govori da je taj talenat precijenjen kao i obicno kad neko igra za zvezdu ili partizan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...