Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Ja sam bio uveren da ce primiti onaj slobodnjak dok sam gledao klip, jedino je Zubizareta primao lepse i bizarnije golove od Stojka. 

Он је као она крава, што да пуну кофу млека, а онда се ритне и све проспе. 

Link to comment

Nadam se da su Mustafi pripisali autogol, vrhunska reakcija vaterpolo sidraša. Podjednako mi je drago što ni jedan mediji nije napisao kako je sam sebi uterao gol, pošto bi u slučaju da je to Rajković uradio, svaki mediji to stavio na prvu stranu.

 

Ispade da Stojke ima zastitiu kod medija a Rajkovica uzimaju na zub? :D

Link to comment

SIVIĆEV SPISAK

 

Golmani: Stefan Čupić (OFK Beograd), Filip Manojlović (Bežanija), Boris Radunović (Atalanta).

Odbrana: Petar Golubović (Piza), Milan Gajić (Bordo), Darko Lazić (Anži), Miloš Veljković (Totenhem), Srđan Babić (Sosijedad), Vukašin Jovanović (Crvena zvezda), Bojan Nastić (Vojvodina), Nemanja Antonov (Grashopers).

Sredina terena: Saša Zdelar (Olimpijakos), Nemanja Maksimović (Astana), Marko Grujić (Crvena zvezda), Saša Lukić (Partizan), Marko Pavlovski (Muskron), Mijat Gaćinović (Ajntraht), Andrija Luković (PSV), Srđan Plavšić (Crvena zvezda).

Napad: Ognjen Ožegović (Vojvodina), Aleksandar Čavrić (Arhus), Fejsal Mulić (Minhen 1860).

 

Par promena. Pankov, Milinković-Savić (A selekcija), Pantić, Stojanović i Đurđić (povreda) nisu pozvani, a umesto njih su tu Lazić, Pavlovski, Plavšić i Gaćinović.

Link to comment

@levi

 

Mislim da se ona Posrbicina zagrada odnosi samo na SMS-a.

 

Tako je.

 

Nema mnogo promena u statusima igrača od pre mesec dana. Antonov je izgubio mesto startera, Gajić igra sve više, Pantić koji nije pozvan sve manje. Morao je da pozove Ristića.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...