Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Prema pisanju spanskih medija, Curcic je profesionalni ludak! Imbecil kakvog nema, dokazani debil!

 

Član Orlova u mečevima protiv Albanije i Portugalije će biti golman Marko Dmitrović koji brani za Alkorkon, pišu španski mediji.

 

Dmitrović trenutno brani boje španskog drugoligaša Alkorkona i standardan je u prvih 11. U pet mečeva je primio četiri gola, a za Alkorkon igrao kao pozajmljen fudbaler engleskog drugoligaša Čarltona u kojem je prošle sezone sakupio pet nastupa.

 

Nisu samo napisali ko je Dmitrovicev menadzer...

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Brkić se zakucao na klupu i u Carpiju. Gotov je on. Za mene je njegova karijera veliko razočaranje. Dosta je obećavao, malo je uradio. Mada je to redovna pojava naših golmana, s tom razlikom da je on verovatno jedini golman koji ima oko 100 mečeva u ligama petice od naših golmana u poslednjih ko zna koliko godina. Previše kikseva ga je koštalo dobre karijere.

Link to comment

Lepe vesti. Ovo je siguran znak da mu je spremljena pedala pa sada uzima kintu za pozive dok moze.

Nisam siguran u tvoju teoriju. Gledacemo mi Javora i u narednim kvalifikacijama jos ako pobedi Albaniju eto njemu dozivotni ugovor.

Link to comment

Najbolje da će da pobedi Albaniju. Ima da trsne kao trula dinja zajedno sa svojom trupom luzera, pa će da leti zbog izneverenih očekivanja nacije. Idući kvalifikacioni ciklus ćr morati da upropasti neko drugi.

Link to comment

Najbolje da će da pobedi Albaniju. Ima da trsne kao trula dinja zajedno sa svojom trupom luzera, pa će da leti zbog izneverenih očekivanja nacije. Idući kvalifikacioni ciklus ćr morati da upropasti neko drugi.

Sa Albanijom je X ko kuca.

Link to comment

Ne znam, nisam primetio da je tim u mnogo boljem stanju u odnosu na onaj koji je bio solidno sabijen u Beogradu pre drona. Sada, posle čitave kvalifikacione bruke, tim splavara bez ikakvog sportskog ili profesionalnog motiva ide u goste toj istoj Albaniji koja je ekstra nabrijana da overi EP, sa klasičnim batadjoristom na mestu selektora i sa novom turom Pinijevih i Faljijevih trupaca koje treba negde zavaljati. Sve osim glatkog poraza je popriličan uspeh u takvoj postavci.

Link to comment

A mi smo tim koji je rastimovan, razvaljen, neuigran, bez motiva, balkanski prepotentan, bez podrske naroda.

Oni ipak imaju tog talijana na klupi, koji je bar zaveo red u timu, bez obzira na nedostatke.

Recimo, uvjeren sam da bi Mihina Srbija iz drugog dijela proslog ciklusa dobila Albaniju i apsolutno je nadigrala.

Ovako, moguce je da dobijemo na neki suvi kvalitet a moguce i da oni dobijiu 3:0.

 

via Tapatalk

Link to comment

A mi smo tim koji je rastimovan, razvaljen, neuigran, bez motiva, balkanski prepotentan, bez podrske naroda.

Oni ipak imaju tog talijana na klupi, koji je bar zaveo red u timu, bez obzira na nedostatke.

Recimo, uvjeren sam da bi Mihina Srbija iz drugog dijela proslog ciklusa dobila Albaniju i apsolutno je nadigrala.

Ovako, moguce je da dobijemo na neki suvi kvalitet a moguce i da oni dobijiu 3:0.

 

via Tapatalk

Та Србија из другог дела МИхиног циклуа би се прошетала групом.

Link to comment

Nadam se da su Mustafi pripisali autogol, vrhunska reakcija vaterpolo sidraša. Podjednako mi je drago što ni jedan mediji nije napisao kako je sam sebi uterao gol, pošto bi u slučaju da je to Rajković uradio, svaki mediji to stavio na prvu stranu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...