Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

za mene je 1 curcic (1cu) = 0.25 batadjora (0.25bdj) fudbalskog otrova. ako uzmemo da je 1bdj nedostizna jedinica (i svakako smrtonosna fudbalska doza - ubija igrace, busi lopte, przi travu i truje navijace), 1cu je svakako zajebano opasna mera fudbalskog otrova. sad, ako znamo cime je otrovan reprezentativni fudbal i ko ga je otrovao, znamo sve.

 

utisak utakmice, pored otrovnog fudbalskog neznanja i kukavicluka gore pomenutog starogrckog filozofa (da mi je samo znati sta tom coveku prolazi kroz glavu za vreme utakmice), je mladi dr. rajkovic.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

To se nece popraviti mijenjanjem selektora jednom godisnje.

 

 

 

Uzmi u obzir da je preuzeo reprezentaciju u vrlo losem stanju i da mu okolnosti ne idu na ruku. Pricekao bih jos utakmice s Albanijom i Portugalom za konacan sud. Dobio je sansu na temelju rada sa mladjom selekcijom. Vjerujem da ce sam ponuditi ostavku ako ne bude bilo napretka.

Imao je on dovoljno vremena da ispravi krive drine i reprezentaciju dovede do 3.mesta u grupi. Kvalitetan trener bi to i uradio. Da je Radovan preuzeo ekipu pre pocetka kvalifikacija imali bi mozda koji bod vise i to bi bilo to. Nakon Danske bi ga cekao svilen gajtan.

Link to comment

kako nije zaslužio javorman da vodi rep. pa zar on nije kurvinjski, nezasluženo izbacio jednu španiju i plasirao se na u 21 ep, tamo je usledio debakl jer hebiga nije svaki dan badnji dan

- zato ga je i savo postavio na to mesto kao nagradu za neviđeni user....

 

Pošto je prethodno tokom kvalifikacija ostao bez kompletnog tima. Otišao sa b reprezentacijom i iscedio iz suve drenovine pobedu u Španiji i još jednog standardnog A reprezentativca. Pa pička li mu materina ona javorovska

Edited by levi
Link to comment

Na toj utakmici je zamalo dobio 2 komada u sudijskoj nadoknadi. Bil onda Savo bi zadovoljan 1 Javorom i doveo ga za selektora A-tima. 

Edited by Cash
Link to comment

Radovan je nebitan,  samo greje klupu do dolaska pravog selektora

 

Ali je glupo progovarati mu što nije otišao očerupan sa trećepozivcima i nadigrao Španiju, nego ih je samo pobedio i eliminisao sa prvenstva

Link to comment

Pošto je prethodno tokom kvalifikacija ostao bez kompletnog tima. Otišao sa b reprezentacijom i iscedio iz suve drenovine pobedu u Španiji i još jednog standardnog A reprezentativca. Pa pička li mu materina ona javorovska

- on nije nadigrao španiju nego su se igrale viktorije pred našim golom a mi 2 puta prešli centar i dali golove za prolaz

- suva sreća i borbenost a ne znanje i veština, da se ponovio taj meč još 5 puta nakantali bi nas španci svih 5 puta kao npr česi na ep

 

edit

- poenta je da je on ostao selektor te mlade rep. i odveo je na ep prošao bi isto kao i njegov naslednik a tada nikome u savezu ne bi ni 1 s palo na pamet da mu ponudi mesto selektora

Edited by gone fishing
Link to comment

Đubre jedno, zbog takvih ne mogu da dođu do izražaja brojni naši  talentovani treneri, koji bi ne samo pobedili, nego bi i nadigrali Španiju. Ne bismo se brukali  sa nekim srećnim golovima

Link to comment

- poenta je da je on ostao selektor te mlade rep. i odveo je na ep prošao bi isto kao i njegov naslednik a tada nikome u savezu ne bi ni 1 s palo na pamet da mu ponudi mesto selektora

 

Nisam baš siguran. On je bio prilično dobar balanser sa onime što je imao. Igrali smo mi fine mečeve i u grupnoj fazi, pogotovo kako je odmicalo vreme. Belgiju koja je imala vrlo talentovanu generaciju je razbio u gostima, prilično dobar bio protiv Italijana.

 

Problem sa U-21 repkom na poslednjem prvenstvu je bio taj što je igrala bez bukvalno pola sastava. Jedan deo nije igrao zbog (lažne) zabrane timova, jedan zbog povreda, a jedan je bio na Novom Zelandu. Tamo smo otišli sa par standardnih i oni kojima je prvenstvo trebalo da ožive karijeru. Nisam baš ubeđen da bi to tako moglo da je Ćurčić ostao selektor.

Link to comment

Solidno, ali moglo je i bolje. Gol razlika se može pokazati presudnom na kraju ciklusa. Odsustvom Živkovića i kvantitetom dobrih veznih fudbalera ova formacija može biti vrlo korisna. Ostaje pitanje kako će se to primenjivati kada počnu da igraju za svoje timove Gaćinović, Dražić, Simić i Mihajlović.

 

Očekujem dosta promena tokom jeseni. Plavšića i Ristića očekujem u narednom pozivu. U oktobru igramo sa Andorom kući i Litvanijom u gostima, a nakon toga u novembru smo domaćini Italiji i gostujemo Sloveniji. Tada očekujem da selektor A tima ima sluha i pusti igrače, jer tada nemamo takmičarske mečeve.

 

Ožegović vrlo dobar, očekujem da i njega i Ivanića Vojvodina proda na zimu na zapad. Neki osrednji tim Ligue 1 bi bio idealan za njih. Grujić i SMS odskaču najviše. Krivo mi je što nije igrao Pantić.

 

edit. Italija dobila samo 1-0 Sloveniju. Rezultat kaže tesno, kako je realno, ne znam.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Po meni je Lazar Marković najveća prevara u istoriji srpskog fudbala, u rangu Saše Markovića iz Železnika. Ne znam šta vidite u njemu.

 

Odbrana ostaje veliki problem.

Солидно је он играо код изгубљеног Роџерсаре. Нема его, испуњава задатке. Брз као метак. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...