Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

9) Najbitnije. Poruka koja je sa klupe poslata igracima dva minuta pre kraja poluvremena - izdrzite jos dva minuta. Nema tog tima i nema tih igraca koji mogu da apsorbuju toliku kolicinu luzerskog mentaliteta trenera i strucnog staba. Nije mnogo bolja ni izjava Curcica posle utakmice u kojoj prdi o senzacionalnoj razlici u klasi, protiv istina boljeg tima ali tima koji ocigledno jos uvek doteruje igru, kombinuje i koristi ove utakmice da se igraci skupe i navikavaju jedni na druge. Tima koji, uostalom, ako se ne varam pre nekoliko dana nije uspeo da pobedi Albaniju na istoj ovakvoj utakmici a nas je mogao opako da nakanta. Ako je neko uopste sumnjao da Curcic nije trener koji treba da ostane na klupi reprezentacije samo ta luzerska poruka koju je preneo igracima bi trebalo da mu uprilici jedan zestoki nogobulj.

 

Jeste ali to su srpski treneri, eno Milinkovića, eno Nikolića, eno Stanojevića, svi koje znam otkad pratim naš fudbal. Izuzev možda Antića i nadam se Paunovića, ako je istina da on preuzima reprezentaciju. Ali mi je strepnja dublja od nade.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

I meni je drago što je zaigrao Rajković i nadam se da će braniti za reprezentaciju narednih 15 godina. Ali to ne znači da je najtalentovaniji golman na svetu.

 

Opet, sa druge strane, Mitrović je gotov i propao, seljačina i džiber, i za reprezentaciju je ciao. Naravno, muslin je svirač kurcu i ne iznenađuje patološka mržnja koju gaji prema JSDP i posledični odnos prema njegovim bivšim igračima, mada ni vi ostali niste mnogo bolji. Ja bih stvarno voleo da jednom konačno za reprezentaciju zaigraju i Filip Janković, Srđan Mijailović, Uroš Ćosić i ostale legende pa da nam konačno svima svane. A da Raće i Fejse konačno, zajedno sa Toletom, legnu u mirogojsku crnu raku, da im dojde smrtna vura, da onda konačno vaskrsne srpski fudbal u svom nekadašnjem sjaju. 

Мора да си докторе опасно опалио по домаћем пиву кад си успео да Ћелавца узмеш за озбиљно. Такав подвиг човек успе да оствари само под тешким опијатима. Оно за Фејсу и Раћу, плус криминалца са досијеом из Спужа си у праву. Док њих буде око репке нема од резлтата ништа. Прва двојица су само индикатор болести, а Толе, Ћуре, Ђора, Терзан су узрок. 

 

No da se vratimo na temu - ove dve utakmice su pokazale par stvari:

 

1) Rajković treba da stane na gol. Mlad je i zelen i grešiće ali je veliki potencijal i treba ga podržati. Ako se istraje u tome i ako bude imao sreće u klubu, rešili smo veliki problem za mnogo godina.

2) Ivanović treba da pređe na poziciju centralnog. Desno Tomović nije impresionirao. Šta je sa Bastom?

3) Kolarov je i dalje najbolji levi bek kojeg imamo, Obradović nije ni senka igrača koji je bio. Trebalo bi zvati Antonova kao zamenu.

4) Kostić mora da igra u buduće, klasično prodorno krilo = 5-6 dobrih centaršuteva po utakmici i verovatno opasnih šut-dva, malo li je.

5) Matić je bog fudbala. Ali koga sa njim? Ja mnijem da treba iskoristiti ovo utakmica do početka sledećeg ciklusa da se vidi ko bi bio najbolji sa Matićem na centru - Gudelj, Maksimović ili neko treći, mada to je otprilike to od igrača. Plačem svaki put kada se setim Kačara i kada pomislim kako je to sve moglo da bude drugačije.

6) Tadić desetka i Ljajić zamena mu, mislim da je to mnogo bolja pozicija za njega od krilne.

7) Za Živkovića mora biti mesta u timu, pozicija na desnom krilu bi mu najbolje pasovala.

8) Možemo i lepo bi bilo da se poseremo Albancima u slavlje, koliko god je to moguće. Ovaj tim može da pobedi u gostima.

Максимовић треба да игра са Матићем. Гудељ трећи и последњи дефанзивац у вези који треба да буде позван. Осталима довиђења и хвала. Жиле не може да игра у првих 11 бољи с и Лазара и Костић као крила.  Тадић пошто нам је Ђуричић распад мора да игра тог централног везног иза Митра Митра. Ја бих звао овог из Војводине и Милинковић-Савића, Док не стаса™ српски Фалкао :naughty: , може Шкулетињо на клупи. Усталити 25-28 играча који се зову и то је то.

Link to comment

Ćurčić mora da izgura ceo jedan kvalifikacioni ciklus da bismo mogli da sudimo. Ovako je uleteo u situaciji kada smo imali -2 boda i realno ipak uspeo da ostvari nešto.Tako smo se olako odrekli Mihajlovića a on danas vodi Milan.

Link to comment

Po meni je Lazar Marković najveća prevara u istoriji srpskog fudbala, u rangu Saše Markovića iz Železnika. Ne znam šta vidite u njemu.

 

Odbrana ostaje veliki problem.

Link to comment

Ćurčić mora da izgura ceo jedan kvalifikacioni ciklus da bismo mogli da sudimo. Ovako je uleteo u situaciji kada smo imali -2 boda i realno ipak uspeo da ostvari nešto.Tako smo se olako odrekli Mihajlovića a on danas vodi Milan.

 

Najgore od svega je što bi Mihajlović verovatno i bio najbolji selektor, da nije tako užasno bandoglav.

Link to comment

Marković je danas namestio gol, lepo se sklonio prilikom šuta Gudelja, petom je par puta odneo loptu ispred francuskih napadača. Sam je držao celu desnu stranu, a još je van prave takmičarske forme.

Link to comment

Jeste ali to su srpski treneri, eno Milinkovića, eno Nikolića, eno Stanojevića, svi koje znam otkad pratim naš fudbal. Izuzev možda Antića i nadam se Paunovića, ako je istina da on preuzima reprezentaciju. Ali mi je strepnja dublja od nade.

 

Nije ni Mihajlovic bio bata-djorista ali je, na zalost, pokazivao neke druge odbojne osobine, pre svega van terena. Za Stanojevica cemo tek videti, za njega sam cuo da je veliki radnik i mozda nesto ispadne. Paunovic bi u ovom trenutku bio solidno resenje iako ne verujem da je Bog zna kakav trener, nekako bar deluje kao covek od koga ovi nasi balvani mogu nesto da nauce o zivotu, ako ne i o fudbalu. U svakom slucaju, nijedan od ovih usukanih favorita FSS koji su u reprezentaciju uskocili nakon karijere treniranja tipa "hitni lopticu u sumicu" ne bi smeo ni da prismrdi reprezentaciji. Da se ja pitam zabranio bih im da uopste rade u srpskom fudbalu, narocito onim vecitim kafanskim "spasiocima od ispadanja" sa stomacima do zemlje, koji citavog zivota nisu naucili cak ni da brinu o svom telu i zdravlju a treba nekog da nauce nesto o sportu.

Link to comment

Odbrana ostaje veliki problem.

Прије само коју годину то је било једино што није било проблем. Суботић је одјавио репку, а изгледа и профи фудбал, Матије ми много жао, стварно нема среће с тим повредама. Гледа ли ко оног Пејчиновића у Локомотиви, мени је у прошлом колу дјеловао добро.

Link to comment

Ćurčić mora da izgura ceo jedan kvalifikacioni ciklus da bismo mogli da sudimo. Ovako je uleteo u situaciji kada smo imali -2 boda i realno ipak uspeo da ostvari nešto.Tako smo se olako odrekli Mihajlovića a on danas vodi Milan.

baš ih jebem sve. da prosti forum. svaki koji dodje mora da isproba 30ak igrača, kao da je do sad živeo u buretu pa ne zna šta od koga može da očekuje.

 

meni gudelj deluje ok par sa matićem, kostić svakako pre lazara, bambi(živković) desno, tadiću 10ka, a tu je i ljajić kao opcija levo - ili čak iza mitra. mitar špic i to je to.

odbrana škripi to stoji pogotovu desno.

 

e

svi su oni alibi treneri, zato im i tim igra alibi fudbal. bila je lopta kod škuletića, stigla mi neka poruka i dok sam odgovorio, uspeli su da je vrate rajkoviću. pa serem vam se u postavku igre.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ne mora niko ništa da isproba, moraju da ih ubacuju u tim zbog menadžera, kombinacija, dilova, talova i sl. Nije neophodno da neko bude Murinjo da bi shvatio da Fejsa, Petrović, Tomović itd nisu za nacionalni tim... ali karijere im povremeno zahtevaju CPR i onda je tu reprezentacija. I onda se još ljudi čude kako igrači nisu motivisani, jedne zabole jer su tu preko veze, druge zabole kada vide s kim treba da igraju.

Link to comment

Ćurčić mora da izgura ceo jedan kvalifikacioni ciklus da bismo mogli da sudimo. Ovako je uleteo u situaciji kada smo imali -2 boda i realno ipak uspeo da ostvari nešto.Tako smo se olako odrekli Mihajlovića a on danas vodi Milan.

Sa Curcicem bi mozda i otisli na SP u Rusiju ali bi svaka utakmica bila 1 veliko mučenje. U tom mučenju bi nas mozda ukenjalo pa bi uz dosta sreče bili prvi a mozda bi bodovno bili iza 1 Gruzije pa bi bili 5.

Link to comment

baš ih jebem sve. da prosti forum. svaki koji dodje mora da isproba 30ak igrača, kao da je do sad živeo u buretu pa ne zna šta od koga može da očekuje.

 

meni gudelj deluje ok par sa matićem, kostić svakako pre lazara, bambi(živković) desno, tadiću 10ka, a tu je i ljajić kao opcija levo - ili čak iza mitra. mitar špic i to je to.

odbrana škripi to stoji pogotovu desno.

 

Da ne bude sad da pisem ovo zbog prethodne rasprave ali sta je sa onim vasim Vulicevicem koji je dosao iz Vojvodine? Mi tu igraca nemamo i tesko cemo ga uskoro imati posto je razvoj Petkovica sjebala povreda, nisam tu neki kvalitet primetio ni kod U-20, a sve ove varijante sa Bastom, Tomovicem i slicno su manje-vise krpljenje. Levo moze biti nesto od Antonova ali s ove desne strane odavno nemamo igraca koji bi mogao da uskoci umesto Baneta.

Link to comment

Da ne bude sad da pisem ovo zbog prethodne rasprave ali sta je sa onim vasim Vulicevicem koji je dosao iz Vojvodine? Mi tu igraca nemamo i tesko cemo ga uskoro imati posto je razvoj Petkovica sjebala povreda, nisam tu neki kvalitet primetio ni kod U-20, a sve ove varijante sa Bastom, Tomovicem i slicno su manje-vise krpljenje. Levo moze biti nesto od Antonova ali s ove desne strane odavno nemamo igraca koji bi mogao da uskoci umesto Baneta.

 

Rupa je nazad. Napred je dobar, ume čak i da centrira ali nazad trokira opasno. Ja ga ne bih zvao.

Link to comment

Odbrana je krš jer bukvalno zavisi samo od Ivanovića, a on je istrošen dugogodišnjim igranjem na top nivou. Nama je sada Kolarov drugi po važnosti odbrambeni igrač a svi znamo koliko je umeo da bude "koristan" pre 4-5 godina.

Link to comment

Rupa je nazad. Napred je dobar, ume čak i da centrira ali nazad trokira opasno. Ja ga ne bih zvao.

 

Steta ali to su ti bekovi koji igraju u Zvezdi i Partizanu. Celog zivota igraju visoko jer se protiv nas uglavnom svi brane i odbranu mogu samo slucajno da nabodu. To je i Obradovicu problem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...