Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Posrbica Albaniji je dovoljno da pobede Jerneniju i eto ih na Euru pa sve i da izgube od nas sa 5-0

 

Pod uslovom da Danska ništa ne uradi u Portugalu. Utakmice se igraju u istom terminu. Meč se priprema uvek da zavisiš od sebe. Takođe, treba pobediti i u Jermeniji, baš kao što bi im bio gušt da overe plasman pobedom nad Srbima.

Link to comment
  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Ne verujem da Danska može pobediti Portugal. A Albancima ako bude trebalo nakazace dvojici,trojici Jermena po koji milijon na žiro račun i eto ti evra.

Nekako mislim da će naši prvi da stanu u red.

Link to comment

Mitrović je izgubljen slučaj. katastrofalno bi bilo graditi nešto dugoročno oko njega. Za ozbiljnu reprezentaciju mislim. Za ovakvu Srbiju je taman

Edited by levi
Link to comment

Mitrović je izgubljen slučaj. katastrofalno bi bilo graditi nešto dugoročno oko njega. Za ozbiljnu reprezentaciju mislim. Za ovakvu Srbiju je taman

 

Ja mislim da treba odmah zvati Jovića. I Grujića. I Ristića, ako je preležao krajnike.

Link to comment

Kad je i Arslanagic upao u patkomod ovaj ppp je otisao u Honduras.

 

Neverovatan broj jako pametnih ljudi koji navijaju za Partizan je popusio tu Vujosevicevu pricu o ratu Dobra i Zla, pa se to odrazava i na ovaj forum gde se nekad znalo ko su Copkillah i Amare, ko Adasevic i Ted, a takodje se znalo i da je onaj Goranz najveci patkometar u istoriji pataka. :fantom: Kad mora da se objasnjava zasto na gol treba da stane klinac od 20 godina sa reputacijom zvanicno najboljeg mladog golmana na svetu i ocigledno izvanrednim pobednickim karakterom, umesto lika od 32 godine kojeg su upropastili nesportski zivot, kratka pamet i dugacki prsti i koji je do pocetka Rata sluzio za sprdnju svima koji gledaju fudbal, nevezano za navijacko opredeljenje, onda je tesko nesto smisleno napisati a da to odmah ne odvede u navijacko prepucavanje. Sto je najgore, ni jedan ni drugi vise ne brane ni za Zvezdu ni za Partizan ali ocigledno su obelezeni za citav zivot onim delom svojih karijera koji su proveli u jednom od ova dva kluba.

 

Neki dan (juce?) sam dugo razmisljao da li da pomenem Grujica u kontekstu buducnosti reprezentacije samo zato sto igra u Zvezdi i sto sam znao na kakve reakcije ce to naici, a uveren sam da je pred deckom izvanredna karijera i da ce za nekoliko godina biti kljucni igrac reprezentacije. Grujic je prototip savremenog box-to-box veznjaka, visok, dugog koraka, hrabar u duelu, dobar u skok igri, tehnicki doteran igrac koji moze da igra na vise pozicija u veznom redu sa podjednakim uspehom. Njegovu karijeru je do sada usporavalo to sto igra u jebenoj Zvezdi gde je morao da igra jebeni Kovacevic ispred njega ne bi li ga nekome uvalili ali onog trenutka kad ode u krsteni tim eksplodirace kao sto je eksplodirao Matic na koga, inace, dosta podseca. Svako sprdanje s tim deckom u kontekstu igranja Fejse, Race i slicnih poluigraca moze jedino da se razume ili kao patkometrija ili kao totalno nepoznavanje fudbala.

Link to comment

I meni je drago što je zaigrao Rajković i nadam se da će braniti za reprezentaciju narednih 15 godina. Ali to ne znači da je najtalentovaniji golman na svetu.

 

Opet, sa druge strane, Mitrović je gotov i propao, seljačina i džiber, i za reprezentaciju je ciao. Naravno, muslin je svirač kurcu i ne iznenađuje patološka mržnja koju gaji prema JSDP i posledični odnos prema njegovim bivšim igračima, mada ni vi ostali niste mnogo bolji. Ja bih stvarno voleo da jednom konačno za reprezentaciju zaigraju i Filip Janković, Srđan Mijailović, Uroš Ćosić i ostale legende pa da nam konačno svima svane. A da Raće i Fejse konačno, zajedno sa Toletom, legnu u mirogojsku crnu raku, da im dojde smrtna vura, da onda konačno vaskrsne srpski fudbal u svom nekadašnjem sjaju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...