Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Dva Ofanzivna igraca u sredini. To je nemoguce u bata Djorinoj skoli.Pocinjem da vjerujem da bata Djora namjerno izbacuje ovakve bekove da bi ostao upamcen kao najbolji srpski bek

Link to comment
od ovog Radovanovica, koji je izigravao duha na sredini terena, ne moze da bude gori...
upravo je uputio centarshut kako on zna i ume, jako u aut ...da, treba nama tomic, ali onaj od pre godinu i po, ne ovakav nabedjeni kuronja..
Link to comment

svidja mi se ova taktika prebacivanja protivnickog sesnaesterca s leva na desno, pa nazad sve dok ne ode u aut <_<

Edited by aram
Link to comment
koji je kurac Tadicu, dva krajnje debilna poteza za samo par minuta?
stvarno zanimljivo cudjenje... neko od Novosadista je lepo objasnio jednom prilikom da je u pitanju prevara od igraca, covek koji odigra jednu od 30 utakmica kako treba...@BlackGeorge: daleko od toga da ja branim 1 Tomica, samo rekoh da bi od ovog balvana koji je izasao i Kasper bio korisniji...
Link to comment
stvarno zanimljivo cudjenje... neko od Novosadista je lepo objasnio jednom prilikom da je u pitanju prevara od igraca, covek koji odigra jednu od 30 utakmica kako treba...
mozda se nisam najbolje izrazionisam mislio na njegovo fudbalsko znanje vec na tesko shvatljivu kurcobolju. prvo primi loptu i umesto da se iz izgledne pozicije stusti ka golu, on krece laganim kasom i u njega uklizava slovak. nakon toga, umesto da grize da se iskupi, on jednu finu loptu trosi nekim jos lezernijim pokusajem suta.glupost je jedno, kurcobolja drugo
Link to comment
mozda se nisam najbolje izrazionisam mislio na njegovo fudbalsko znanje vec na tesko shvatljivu kurcobolju. prvo primi loptu i umesto da se iz izgledne pozicije stusti ka golu, on krece laganim kasom i u njega uklizava slovak. nakon toga, umesto da grize da se iskupi, on jednu finu loptu trosi nekim jos lezernijim pokusajem suta.glupost je jedno, kurcobolja drugo
Od kad je 1 Ratomir dosao na celo ove ekipe ja nisam video vece odsustvo zelje kod igraca a pratim fudbal dugo. Ocigledno je da covek ne poseduje nikakav autoritet da ove mangupe nagazi i trebalo ga je sutnuti cim je to uoceno a ne cekati da ispadnemo i nadati se da ce se nesto promeniti. Meni je sve bilo jasno jos u Hrvatskoj, ceo stadion ih vredja citavu utakmicu a oni ni da potrce dok Ratomir pozira na klupi, ni da uzvikne. Ocigledno je bio nagodan pa su ga drzali sve vreme.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...