Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Meni se cini da se sprema mali show program protiv Toleta u sredu. Bilo bi lepo da cuje glas naroda.
Ma nece biti 15.000 ljudi na JNA...S obzirom da je Tole gromoglasno izjavljivao kako je jedan od njegovih najvecih uspeha dovodjenje Antica, onda neka ode sa njim u paketu.A posto je bio i ostao neprincipijelno komunisticko govno sa obrazom kao djon, treba ga bar javno prozivati kad god se za to ukaze prilika. Sutra je 1. prilika.
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

A posto je bio i ostao neprincipijelno komunisticko govno sa obrazom kao djon, treba ga bar javno prozivati kad god se za to ukaze prilika. Sutra je 1. prilika.
Hteo si reći kapitalističko govno?
Link to comment

Stari dobri komunisti, vlasnici hotela, uvoznih firmi, aviona, kamiona...Elem, ne znam kakva je to priča sada odjednom za Petka, on je otišao u Arabiju sa prilično čvrstim ugovorom i odličnom zaradom. To bi bio jedini potez kojim bi se kao magijom stvari potpuno okrenule nabolje u odnosu na dosadašnju situaciju, ali čisto sumnjam da je istina. Suviše dobro zvuči.

Link to comment
Hteo si reći kapitalističko govno?
Ne.Komunisticki rukovodioci su bili amnestirani od odgovornosti. U kapitalizmu kada imas lose poslovne rezultate obicno zglajznes.
Link to comment
Hteo si reći kapitalističko govno?
Ofkors. Tole i svi ostali novopečeni tajkuni su odrasli, školovali se i sve svoje mafijaške navike stekli u 1 čistom kapitalizmu kakav je vladao u vreme dok su se probijali. Sačuvaj bože da je bilo ko od njih postao đubre u vreme Periklovog Doba. Oni su od najranijeg detinjstva istupali kao deklarisani kapitalisti.
Link to comment
U kapitalizmu kada imas lose poslovne rezultate obicno zglajznes.
Jok, u kapitalizmu kada imaš loše poslovne rezultate sve zavisi od toga koliko si značajan faktor™, pa tako dobiješ bail-out ako si dovoljno veliki. Rukovodioci obično odu sa višedesetmilijunskim otpremninama, pola u kešu a pola u akcijama...Još ako jebeš, milina:
Izvršni direktor kompanije HP je otišao sa te funkcije zbog - seksualnog uznemiravanja. Kompanija je saopštila da je Mark Hurd otišao sa pomenute funkcije usled optužbi bivše radnice iz HP marketinškog odeljenja. Iako istraga nije rezultovala ničim što je dovoljno da se pokrene krivična tužba, njeno pokretanje je bilo dovoljno da uzdrma poziciju sada već bivšeg CEO-a, pošto je otkriveno dovoljno da se pokaže da je Hurd prekršio interni pravilnik (HP Standards of Business Conduct). Akcije HP-a su pale na berzi gotovo 10%, međutim, to verovatno neće puno zabrinuti nekadašnjeg izvršnog direktora. Naime, Hurd će dobiti naknadu koja će se kretati gotovo nezamislivih 40 do 50 miliona dolara (12,2 miliona u kešu plus akcije)! Dosadašnji CFO Keti Lezdžek će preuzeti CEO funkciju do daljeg.
Ofkors. Tole i svi ostali novopečeni tajkuni su odrasli, školovali se i sve svoje mafijaške navike stekli u 1 čistom kapitalizmu kakav je vladao u vreme dok su se probijali. Sačuvaj bože da je bilo ko od njih postao đubre u vreme Periklovog Doba. Oni su od najranijeg detinjstva istupali kao deklarisani kapitalisti.
Obojica vrlo dobro znamo da konkretni primeri angro lopovluka nemaju nikakve veze sa društvenim sistemom, ali tu tezu ovde nisam ja uspostavio...:) Edited by Filipenko
Link to comment
Jok, u kapitalizmu kada imaš loše poslovne rezultate sve zavisi od toga koliko si značajan faktor™, pa tako dobiješ bail-out ako si dovoljno veliki. Rukovodioci obično odu sa višedesetmilijunskim otpremninama, pola u kešu a pola u akcijama...Još ako jebeš, milina:Obojica vrlo dobro znamo da konkretni primeri angro lopovluka nemaju nikakve veze sa društvenim sistemom, ali tu tezu ovde nisam ja uspostavio...:)
Како си успео да сјебеш сваку тему. Свака част царе.
Link to comment
Predsednik FSS kaže da se ne plaši reakcije publike na meču protiv Grčke, koja bi vrlo lako mogla da pruži bezrezervnu podršku Antiću.- Možda imam bolje mišljenje o Radomiru Antiću od publike. Ne vidim zašto bi se navijači izjašnjavali kada odluka još nije doneta. Ako bude burnih reakcija, to će značiti samo jedno - da ih je neko naručio. A to u svakom slučaju neće biti dobro - jasan je Karadžić.
jebena logika
Link to comment

Predsednik FSS kaže da se ne plaši reakcije publike na meču protiv Grčke, koja bi vrlo lako mogla da pruži bezrezervnu podršku Antiću.- Možda imam bolje mišljenje o Radomiru Antiću od publike. Ne vidim zašto bi se navijači izjašnjavali kada odluka još nije doneta. Ako bude burnih reakcija, to će značiti samo jedno - da ih je neko naručio. A to u svakom slučaju neće biti dobro - jasan je Karadžić. Kakva je baraba ovaj Karadzic.

Link to comment

jel prenosi neko mladu reprezentaciju? na sajtu rts-a ne pise nista.

Edited by kojot
Link to comment

Ljudi moji, ko je onaj lik sa jarecom bradicom koji vabi Zivadinovica za selektora? Bio na SOS-u oko 21h kod roshavog. :isuse:Jel to onaj simic o kojem nasiroko pricate ili ima jos pavijana? Izvinjavam se sto ne poznajem te novinare, ali ovaj je bas bio biser..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...