Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Aman, baš zabole igrače, vrhunski igrači koji uglavnom nastupaju u inostranstvu se baš potresaju na loš tretman selektora od strane saveza...koji njih probrane tetoši od kadetskog uzrasta, BTW. Daće neku finu izjavu, ali to je to. Šta očekuješ, da odbiju da igraju za reprezentaciju ili zatraže Karadžićev odlazak?
Pa da, to :D Ma zaludjujem se, dosadno mi ocigledno. Zivim u nekakvoj iracionalnoj nadi da ce se nekad neko relativno jak i uticajan, naci sa dovoljno velikim mudima da ustane protiv kakve bulumente u ovoj zemlji. Ali realno si apsolutno u pravu, jebe se svakom od njih i za Antica i Karadzica i za ukljucivanje mozga. Jbg, lova je tu, kola se menjaju na nedeljnom nivou, frizure update, tony montana majice...sve u fullu. Jos kad bismo i mi mogli tako nego se drkamo po forumima.Pade mi na pamet i kako su prejebali Ceptera pre par godina, orkestar dunuo u trombon i hajka preko noci.A bice Antica i Ceptera jos hiljadu. I svi ce naravno cutati i gledati svoja posla. Kao i uvek. Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

A šta ti očekuješ da kažu ili urade? Kao što u svojim timovima ne biraju trenere, tako ni ovde oni ne biraju selektora. Samo se nešto sećam ovakvih izjava Stankovića kad su terani Klemente, Đukić, Santrač....
Kad pomenu Ješu II, interesantno je videti da Miljana II na kraju napušiše tehnikalijom sličnom onoj kao kada su naduvali Ješu II da bi oslobodili mesto za Miljana II...
Link to comment
Pazi, Žigić ga podržava... :lol: Baš čudno, pa to je jedini selektor kod koga je bio standardan u prvih 11. Još od Save Miloševića i njegovog povlačenja nemamo špica...
:D :isuse:
A šta ti očekuješ da kažu ili urade? Kao što u svojim timovima ne biraju trenere, tako ni ovde oni ne biraju selektora. Samo se nešto sećam ovakvih izjava Stankovića kad su terani Klemente, Đukić, Santrač....
Од ових момака доста.
Link to comment
Tamo se registrovao i aktivno uključio Tegeltija a nama ovde ostaje da nagađamo da li nam je stigao lično Stojadinović ili za početak neko manje đubre.
i ti sve vreme to ne pominjes ovde? daj baci neki link, moze i na pm.
Link to comment

Znaci Mateus je novi selektor, nije covjek za dzabe bio u Bgu prije koje nedelje... Ali kako ekipa ovo odigrava preko novina je zakon, jelte nebi mi ali eto reprezentacija je veca od svih nas i svi se moraju zrtvovati i povuci jedino mi smo veciti i trebamo biti na funkciji do kraja univerzuma kako ga mi znamo...

Link to comment
Kad pomenu Ješu II, interesantno je videti da Miljana II na kraju napušiše tehnikalijom sličnom onoj kao kada su naduvali Ješu II da bi oslobodili mesto za Miljana II...
dobro primeceno. uostalom, menjaju se predsednici saveza, ali stojadinovici i krcmarevici opstojavaju postojano. :) Edited by pacey defender
Link to comment
Zbog cega si toliko iskompleksiran Sportskim zurnalom? Debilu retardirani, pogledaj sta i kako pisu Novosti i Sport o Anticu.
Čika Moron, može autogram? Nikako da upoznam neku slavnu ličnost.
Link to comment

Selektor mlade reprezentacije je dodao da je Antićeva kazna velika glavobolja za savez, ali da nije pristalica toga da se traži drugi rešenje.„Mislim da bismo mogli da primenimo sistem kao u Engleskoj, gde menadžeri toki – vokijem ili telefonom komuniciraju sa pomoćnicima na klupi. To je bolje nego da se traži neko drugo rešenje“, rekao je selektor mlade reprezentacije.Dujkovic

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...